Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 09:32, tomeksmy01 napisał:

do Rhobara dostać sie jest łatwo wystarczy troche po skakać i biegać.

<Hmmm> czyli wolisz sprint przez płotki (a dokładniej Orków) Ja tam się ze wszystkimi biłem i była rzeź niewiniątek :) tylko Szamanów trzabyło szybko zabijać to się leczyli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 09:47, Konrades napisał:

> do Rhobara dostać sie jest łatwo wystarczy troche po skakać i biegać.
<Hmmm> czyli wolisz sprint przez płotki (a dokładniej Orków) Ja tam się ze wszystkimi
biłem i była rzeź niewiniątek :) tylko Szamanów trzabyło szybko zabijać to się leczyli :/


Nie ale rozśmieszył mnie ten krótki fimik: http://www.youtube.com/watch?v=IaLjcMfvStw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:18, Dipster napisał:

Myślę, że większość do marca na pewno uległa by bajecznej poprawie, poczekałbym!

Patrząc na postępy poprawek od premiery nie spodziewałbym się jakiejkolwiek poprawy, bo jeszcze nic konkretnego nie poprawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też straciłem nadzieje że kolejny path coś poprawi, czekam na dodatek i sądzę, że wyeliminuje on większość błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 11:25, Mojok napisał:

Gdzie mozna zdobyc jakis fajny łuk z duzymi obrażeniami?


najlepszy jaki dotej pory widziałem to cicha śmieć 115 dmg- jest w varancie u koczowników - pewnie są lepsze ale ja jestem gdzieś w 2/3 gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam postac w g3 ... i postawiłem na kusze... kusza bojowa- 190 obrażeń... słyszałem gdzieś o łuku armijnym... też dobry podobno... ale ja głownie walcze mieczami... 2x miecz nordmarczyka-110 obrażeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:27, patrYX93 napisał:

mam postac w g3 ... i postawiłem na kusze... kusza bojowa- 190 obrażeń... słyszałem gdzieś
o łuku armijnym... też dobry podobno... ale ja głownie walcze mieczami... 2x miecz nordmarczyka-110
obrażeń....


armijny łuk ma chyba 90 dmg -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:57, tomeksmy01 napisał:

Jak już się włącza kod np. nieśmiertelność to jak go późżniej wyłączyć ?

chyba trzeba w konsoli clear napisać nie wiem bo kodów nie używałem, tylko o nich czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:00, Harvenar napisał:

Ja wyłączałem kod zmieniając w pliku wartość true na false.


Dzięki Montero nad chodze (nie małem innegoi wyjścia,ciągle mnie lali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem dla maga Nefariusa na pustyni varant
otóż oczyściłem dojście do jaskini (grobowca) , jaskinię także - poszedłem tam z nim ale nic się nie dzieje - żadnego dialogu itd - więc go zostawiłęm przez opcję poczekaj - co dziwne gość nadal jest "niebieski" czyli przyłączony do teamu i jak chcę zagadać ponownie to nie ma żadnej opcji poza jedną - daj miksturę !!
Czy ten quest tak się kończy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:41, scott napisał:

/.../
Czy ten quest tak się kończy ???

Nie wiem na pewno, ale wejdź do środka i odczytaj kamienne tablice/kolumny - są trzy, dwie duże i jedna mała. Może to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:52, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> Czy ten quest tak się kończy ???
Nie wiem na pewno, ale wejdź do środka i odczytaj kamienne tablice/kolumny - są trzy, dwie
duże i jedna mała. Może to pomoże...

zrobiłem tak i nic nadal - trudno olewam bo nie mam ochoty tego powtarzać może w następnej grze się przejdzie tego questa :)
jedno pytanko - czy warto iść do Ishtar (rep.75 u assasynów) bo ogólnie to wspieram koczowników i chyba nie uzbieram tej reputacji dla assasynów nie mordując części koczowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyne co ci stamtąd potrzebne to mistrzostwo w walce dwoma ostrzami... jednak nie warto w twojej sytuacji tym bardziej, że w ben sala można kupic przepis na pewną broń. Nazywa się to "miecz mistrzowski" i daje status "mistrz w walce dwoma ostrzami" ale wymagane do jego stworzenia są dwie katany.. a ja widziałem (mam) tylko jedną... a mam postac na 58 lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się