Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 15:30, tomeksmy01 napisał:

Jak wpisać kody na nieśmiertelność o true i false wiem ale i tak konsola to mieszanina kolorów...(szczegółowo)

Mój komputer -> dysk C -> Program Files -> Gothic III -> Data i tam utwórz te foldery, które ci wcześniej podałem
Potem będziesz widział to, co piszesz w konsoli.
A jak nie potrafisz, to wpisz w konsoli małymi literami god i zatwierdź enterem, potem zamknij konsolę. Nieśmiertelność gwarantowana do czasu wyjścia z gry, jak uruchomisz grę na nowo, to znowu wpisz kod god i zatwierdź enterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś pamięta, gdzie w Silden leży halabarda , której poszukuje Irmak?
I jeszcze pytanie , jak dla mnie czysto teoretyczne , bo gram po stronie buntowników.Jak daleko możemy się posunąć w dokopywaniu buntownikom , żeby wszyscy ludzie zaczęli atakować Bezimiennego i czy wogóle coś takiego się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:46, KrzychW napisał:

A może ktoś pamięta, gdzie w Silden leży halabarda , której poszukuje Irmak?


Jeśli się nie mylę, to halabarda wisi na ścianie w jednej z chatek rybaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:02, Mr Black napisał:

Jeśli się nie mylę, to halabarda wisi na ścianie w jednej z chatek rybaków.

Nie mylisz się.Jeszcze dla zmyłki nazywa się toto nie "Halabarda Irmaka" , ale Krush Irmak.Oj , co się naszukałem tego żelaztwa.No , ale w końcu jest.Podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:41, krzysiekxl29 napisał:

Gdzie mozna dostac jakas jeszcze mape,mam tylko mape swiata i do tej pory zadnej innej nie
znalazlem?


W Al Shedim od kupca dostać można mapę tegoż miasta. W Mora Sul jest ta sama sytuacja. Można też dostać mapę Nordmaru ale nie udało mi się jej osobiście dostać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:52, YahooPL napisał:

W Al Shedim od kupca dostać można mapę tegoż miasta. W Mora Sul jest ta sama sytuacja. Można
też dostać mapę Nordmaru ale nie udało mi się jej osobiście dostać ...


Dzieki,przy okazji w niedlugim czasie jak znajde mape Nordmaru bo wlasnie tam wciaz jestem to dam znac Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 20:01, krzysiekxl29 napisał:

Dzieki,przy okazji w niedlugim czasie jak znajde mape Nordmaru bo wlasnie tam wciaz jestem
to dam znac Ci.


możesz na moim blogu się dopisać w jakimś wpisie. Ale poza grą to mam tę mapę a nawet kilka, ale w samej grze już nie dałem rady i nie znalazłem wszystkich map. Zresztą nie były mi potrzebne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna wlaczyc napisy podczas dialogow?? Bo u mnie tylko mówia, a chcialbym tez czytac. Pisze mi tlyko to co ja mam do wyboru do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się chyba wszyscy mieli z tym problemy :P Otóż napisy można włączyć w menu dźwięki. Będziesz miał tam odpowiedni suwak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka sory ze wale teraz cos zupelnie z innej beczki ale jestem tak zly niepowodzniami ze nawet nie mam sily szukac tego tematu... Mam p[roblem wszystkko pieknie cacy wlaczam gre... pokazuje sie logo G3... obraz sie z ciemnie i dupa tkai juz zostaje i pokazuje sie taki napisik Out of ragecos (i nadole pokazuje jakies Herce... juz nie pamietam jakie) podobnego jak gdy sie wylacza monitor ;P cyz to wina ustawien a moze czegos innego...

p.s. nie besztajcie mnie za to ale na prawde juz mam dosyc niepowodzen siedze tak od 5 rano ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 08:33, Marcilek napisał:

A doszedł ktoś z was do Nordmaru ?!?!?!?! Jak tam dojść ????


Pewnie chyba każdy zdołał dojść do Nordmaru kiedy już musiał. Ta mapa przedstawia drogę, którą można się dostać do Nordmaru. Ogólnie są trzy drogi ale ja polecam tą na północ od Vengardu.

20070203083930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zabi orki?? Tzn chodzi mi o ich dobicie. Mam zabi jaki[ tam patrol. Zabije ich, ale nie moge ich dobic. Nie mam nawet ich zaznaczonych jak leza. miecz mam ten o od poczatku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 08:33, Marcilek napisał:

A doszedł ktoś z was do Nordmaru ?!?!?!?! Jak tam dojść ???

Dojść jest prosto -tak jak YahooPL napisał jest kilka dróg. Każda w pewnym sensie prowadzi do różnych lokalizacji :) I tak jak napisałem dojść jest prosto natomiast przeżyć troche gorzej. Musisz się nastawić, że kilka razy możesz loadować gre - zwłaszcza jak wpadniesz na stado wilków lub szablozębnych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 09:18, lis899 napisał:

Jak mam zabi orki?? Tzn chodzi mi o ich dobicie. Mam zabi jaki[ tam patrol. Zabije ich, ale
nie moge ich dobic. Nie mam nawet ich zaznaczonych jak leza. miecz mam ten o od poczatku jest.


Jeden sposób to właśnie dobicie mieczem ale żeby to zrobić trzeba skorzystać z kombinacji klawiszy. Ja osobiście polecam zjechanie im trochę punktów HP mieczem a na samym końcu zabicie z jakiejś broni strzeleckiej (kusza, łuk) lub jakiegoś czary ofensywnego (kula ognia). Nie mają szans się po tym podnmieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 09:18, lis899 napisał:

nie moge ich dobic. Nie mam nawet ich zaznaczonych jak leza. miecz mam ten o od poczatku jest.

W instrukcji masz to opisane. Z tego co pamiętam trzymasz prawy przycisk myszy a następnie jak już zaznaczy ci wroga wtedy lewy naciskasz i on dobija wroga (wróg musi leżeć nieprzytomny i musisz być blisko niego) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 09:40, In The End napisał:

Jeszcze nie używałem mikstur przemiany:p...opłaca się?...

MIkstury przemiany dają ci możliwość przebiegnięcia koło stada wilków niezauważony (o ile zamienisz się w wilka). Ja osobiście nie polecam - nie umiem się tym posługiwać - wilk biega wolno jak chce zaatkować innego wilka to wogóle nie mam szans itd. itp. Ale oczywiście mam kilka mikstur żeby w razie co ich użyć. Aha jak ich użyjesz to potem jak powrócisz do normalnego stanu poziom życia spada ci to tego co miała postać w którą się zamieniłes (i musisz się potem podładomać)

Dnia 03.02.2007 o 09:40, In The End napisał:

oraz warto zjadać roślinki dające mi na stałe +2/+1 do statystyk czy lepiej zostawić na później?...

Od razu ci mówie że jest więcej roślin dających do statystyk niż królewskiego szczawiu (jak na razie znalazłem tylko 14 roślinek królewskich sądze że jak poszukam to do 30 dobije). Jak masz rozwiniętą alchemie to inwestuj tylko w to co ci jest potrzebne jak zdolności myśliwskie to goblińskie jagody. Ale to co ci nie jest potrzebne możesz zjeść. Chodź słyszałem że nie które rośliny są potrzebne to wytwarzania miecza :)

Dnia 03.02.2007 o 09:40, In The End napisał:

Więc jak jesteś magiem to rozwijaj mane, i prastarą magie (chodź tej z samych tabliczek możesz mieć 200).
I oprócz magi nic nie jest ci potrzebne - przeszedłem gre mając 240 życia magiem.
Natomiast jak grasz wojownikiem to polecam oprócz władania mieczem (siła) to jeszcze umięjętności łowieckie bo czasami warto zabijać z daleka - np. jak biegną 4 wilki to zanim dobiegną jestem wstanie zabić 2 :) W magie nie warto wtedy inwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się