Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 10:08, Word up napisał:

Kilka stosów złota, skrzynie pełne skarbów i kilka rzadkich roślinek:)
...czy dziwny grzyb jest tylko dziwny?

Wjelu roslin nie prubowałem , ale podobno po niekturych mozna sie zatruc ,to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:38, Word up napisał:

Nie, nie da się nimi zatruć:) wszystkie działają pozytywnie na naszego bohatera;* niektóre,
aż za bardzo |

to znaczy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, co w grę już grali: czy jeżeli chodzi o klimat (nie mówimy o grafice, sterowaniu itp.), to gra trzyma poziom części pierwszej i drugiej? Bo słyszałem dość skrajne opinie, a sam zastanawiam się nad (w przyszłości) zakupem G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:50, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie do tych, co w grę już grali: czy jeżeli chodzi o klimat (nie mówimy o grafice,
sterowaniu itp.), to gra trzyma poziom części pierwszej i drugiej? Bo słyszałem dość skrajne
opinie, a sam zastanawiam się nad (w przyszłości) zakupem G3.


Gothic 3 jest lepsza od poprzednich częsci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:50, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie do tych, co w grę już grali: czy jeżeli chodzi o klimat (nie mówimy o grafice,
sterowaniu itp.), to gra trzyma poziom części pierwszej i drugiej? Bo słyszałem dość skrajne
opinie, a sam zastanawiam się nad (w przyszłości) zakupem G3.

Może klimat to lepszy nie jest ale świat jest większy i nie jest tak ze zna sie całą plansze gry
moim zdaniem Gothic3 jest super zwłaszcza pasuje do poprzednich części w których
świat był mniejszy. I Gothic3 jest prostszy gdyż w poprzednich częściach podczas walki wszyscy się żucali na bohatera i nie było szans na przeżycie tutaj jednak nie jest tak że wszyscy walą w ciebie z każdej strony że ie możesz się ruszyc. Jak dla mnie Gothic3 jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:50, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie do tych, co w grę już grali: czy jeżeli chodzi o klimat (nie mówimy o grafice,
sterowaniu itp.), to gra trzyma poziom części pierwszej i drugiej?


Moim zdaniem to nie bardzo, klimat w G3 jest inny no i jest gorszy. Nie mówię, że jest zły, bo jak dla mnie jest dobry z tym, że gorszy niż w poprzednich częściach ;)
Fabuła (której właściwie jest niewiele) już tak nie wciąga jak w poprzednich częściach na czym cierpi właśnie klimat gry. Ogólnie rzecz biorąc to jest już inny Gothic niż ten który się znało z dwóch pierwszych części.

Dnia 17.03.2007 o 10:50, Abi Dalzim napisał:

Bo słyszałem dość skrajne opinie, a sam zastanawiam się nad (w przyszłości) zakupem G3.


Jeśli G3 wyjdzie w jakiejś tańszej serii i wyjdą do niego jakieś nowe patche to polecam, do tego czasu myślę, że lepiej jest poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:50, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie do tych, co w grę już grali: czy jeżeli chodzi o klimat (nie mówimy o grafice,
sterowaniu itp.), to gra trzyma poziom części pierwszej i drugiej? Bo słyszałem dość skrajne
opinie, a sam zastanawiam się nad (w przyszłości) zakupem G3.

Zostało zachowane dość duże podobieństwo , do tego co prezentowaly pierwsze dwie części.Muzyka , przynajmniej jak jesteśmy w Nordmarze , równeż buduje podobny klimat.Jak dla mnie , Nordmar jest krainą najbardziej zbliżoną do poprzednich Gothicków , chociaż w pozostałych też nie jest źle.Gra , co widać na pierwszy rzut oka , jest w miarę wierną kontynuacją serii , ale , przynajmniej moim zdaniem , trochę klimat straciła.Coś mi się wydaje , że największy nacisk skierowano na grafikę , nowości w sterowaniu itp. a scenariusz , klimat i podobne "drobiazgi" z lekka zaniedbano i nie wyszło to grze na dobre.Podsumowując : jest nieźle , ale było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:56, MORPH Gothic napisał:

Siema, podkręciłem Pamięc wurtualną czy prez to komp może sie spalić ? :D


Nie podkręciłeś, tylko zwiększyłeś. Nie, nie może się od tego spalić. To tylko zmiana wielkości pamięci na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 12:56, MORPH Gothic napisał:

Siema, podkręciłem Pamięc wurtualną czy prez to komp może sie spalić ? :D


Nie podkręciłeś, tylko zwiększyłeś. Nie, nie może się od tego spalić. To tylko zmiana wielkości pamięci na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 09:08, Jakub Wędrowycz napisał:

> Hej, może mi ktoś powiedzieć kto podkłada głos pod Bezimiennego?

Bezimiennemu użycza głosu Jacek Mikołajczyk.

A ja również mam pytanie. Mam 12 poziom i zamierzam wyjść z Cape Dun (jestem jeszcze przed
rewolucją). Czy to w miarę dobry poziom? Aha, nie byłem jeszcze w jaskiniach pod miastem. Czy
na 12 poziomie mam szansę tam przeżyć?

--
tabasko


Dzięki, nie byłem pewny. Odrewanżuje się: 12 poziom to dobry wynik ale do jaskiń się nie zapuszczaj. W jaskiniach po cape dun są dwa smoki! Tak w gothicu III są smoki. Plują ogniem. I nawet postać na 70 levelu (czyli moja) miała z nimi problemy. Dla ścisłości: grałem wojownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 10:50, Abi Dalzim napisał:

Mam pytanie do tych, co w grę już grali: czy jeżeli chodzi o klimat (nie mówimy o grafice,
sterowaniu itp.), to gra trzyma poziom części pierwszej i drugiej? Bo słyszałem dość skrajne
opinie, a sam zastanawiam się nad (w przyszłości) zakupem G3.


Moim zdaniem nie trzyma klimatu poprzednich części. To co było świetne w poprzednich częściach zlikwidowano albo zmieniono. Idąc przez las w trójce nie czułem tego zagrożenia i podniecenia jakie czułem w np dwójce, czułem się bardziej jak czerwony kapurek który wie że zostanie zjedzony i ma to w dupie. Wszystko jest jak dla mnie za kolorowe i bajkowe. Lubiłem klimat z poprzednich części gdy padał deszcz a ja zaginałem przez las, wszędzie ciemno mało widać i nagle z krzaczorów wyskakuje ork i... loud game, to było świetne. W trójce śmigam po kolorowym lesie, nawet jak leje deszcz to jest jakaś niebieska mgła, las jest zieloniutki jak na spacerze po lesie, wyskakuje mi jakis trol, krótka wymiana ciosów i pada. Czuje się dumny, zabiłem trola. Niestety zabicie czterech wilków naraz to juz dla mojego herosa za dużo. Przez takie rzeczy gierka traci klimat. Mam nadzieje że łapiesz o co mi chodzi. Jednak jak sam powiedziałeś jest wiele skrajnych opinii. Ta jest moja. Ty odpalając gre mozesz być zachwycony. Kwestia gustu, a z gustami się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 14:18, gothicsheep napisał:

> > Tak. Mi gra działa na Radeonie 9200, więc nie masz się co martwić!
>
> Mógłbyś pokazać screen''a z gothic''a3???
> Ps. Na jakich wymaganiach grasz???
Tak dziś Wam pokaże skoro chcecie. A gram na:
Athlon XP 2500+ Barton (1.84Gh)
256 RAMu (Pamięć Wirtualna: na C: 384-768, na D: 0-4096)
Radeon 9200 128MB (Pixel Shader 1.4). Pewnie się dziwicie, że na takiej konfiguracji da się
grać ale spójrzcie na mój plik: UserOptions to zrozumiecie.



Możesz skopiowac i wysłać konfiguracje mi na GG ? 1570813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się