Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2006 o 15:16, Tomekkowalewski napisał:

a tak na marginesie , dziewczyna gra w gothica ???? czy my brutalni mężczyźni możemy być z
tego faktu zadowoleni, czy tez to czysty przypadek ?


A co w tym takiego dziwnego? Ja też gram w Gothica 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kaz909 i Lak4 tnijcie posty!

Nie wiecie gdzie mogę znaleźć nordmardzką siarkę? Muszę jej użyć do wykucia miecza ale nigdzie nie mogę jej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 15:16, Tomekkowalewski napisał:

a tak na marginesie , dziewczyna gra w gothica ???? czy my brutalni mężczyźni możemy być z
tego faktu zadowoleni, czy tez to czysty przypadek ?



A tam w ogóle się cieszę że są takie dziewczyny i mają jakiekolwiek (bez obrazy) pojęcie o grach. A że grają w Gothica to jeszcze lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:29, rick90 napisał:

Nie wiecie gdzie mogę znaleźć nordmardzką siarkę? Muszę jej użyć do wykucia miecza ale nigdzie nie mogę jej znaleźć.


chyba chodzi o "normardzką starkę" ;) można ją dostać w od jednego gościa mieszkającego w lesie pod Faring, najlepiej jest wziąść od niego przepis to samemu będzie można ją robić.
jakby co to siarki można sporo wykopać w kopalni klanu młota i w innych mniejszych kopalniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem za bardzo bo monitor mi się psuje i obraz zamazuje (czasem zamazuje małe litery) więc czasem coś mogę przekręcić ;P Przepis wziąłem dawno. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:44, Paladynka napisał:

Ech te chłopaki ciągle myślą, że mają monopol na granie;)

A tak nie jest?
Wyjątki podkreślają regułę:)

Co do gry...
Skończył ktoś ją? Ile mniej więcej czasu potrzeba na ukończenie GŁÓWNEJ lini fabularnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 15:49, Darkstar181 napisał:

Skończył ktoś ją? Ile mniej więcej czasu potrzeba na ukończenie GŁÓWNEJ lini fabularnej?

Z tego co wiem to cinus` już skończył grę ale ile mu to zajęło to musisz się go osobiście spytać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ ODP NA MOJEGO POSTA :(
Siemka szukam kluczy do świątyni w Mora Sul ale nie mogę znaleźci 3 z nich który posiada Kirkir czy może ktoś podać mi jego położenie lub kryjówkę jego bandy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:50, rick90 napisał:


> Skończył ktoś ją? Ile mniej więcej czasu potrzeba na ukończenie GŁÓWNEJ lini fabularnej?

Z tego co wiem to cinus` już skończył grę ale ile mu to zajęło to musisz się go osobiście spytać
;P

Tak też zrobię.Dzięki za cynk.
Chociaż dosyć niedawno z nim gadałem,i mówił że połowę gry dopiero miał za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


.

Dnia 14.11.2006 o 15:16, Tomekkowalewski napisał:

a tak na marginesie , dziewczyna gra w gothica ???? czy my brutalni mężczyźni możemy być z
tego faktu zadowoleni, czy tez to czysty przypadek ?


Dziękuję za porady co do strzelania z łuku :)
Myślę że nie tylko ja jedna gram w gotica, chyba widziałam tu na forum jeszcze parę dziewczyn :)
Poza tym cóż w tym dziwnego , gram we wszystkie cRPG łącznie z h&s np w diablo 2 grałam na bn 3 lata.Gram też w Rts :). Przepraszam za oftop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:49, Darkstar181 napisał:

Skończył ktoś ją? Ile mniej więcej czasu potrzeba na ukończenie GŁÓWNEJ lini fabularnej?


ja skończyłem ^^ zajęło mi to 9 dni ale dużo questów ominąłem, szkoda, że już nigdzie nie jest liczony w grze czas gry w godzinach tak jak było w poprzednich częściach, mogę powiedzieć jeszcze, że w grze mi minęło 41 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:16, Tomekkowalewski napisał:

/.../ czy my brutalni mężczyźni możemy być z
tego faktu zadowoleni, czy tez to czysty przypadek ?

Traktując rzecz historycznie, polskie kobiety wspomagały w boju mężczyzn. Pani Chrzanowska narobiła takiego wstydu chłopom, że wzięli się do roboty i obronili zamek ;) O ile wiem, generałem żadna nie została, ale niektóre doszły do stopnia pułkownika, że Emilię Plater wspomnę. A to już wysoki stopień i nie dostaje się go na piękne oczy. Walgierz pewnie by więcej powiedział, ale on ma "swój" wątek, jest moderatorem i w dodatku sam gra w Gothic''a 3 więc czasu to raczej nie ma...
W sumie, dlaczego dziewczyny nie miałyby grać w Gothic''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:24, Matir007 napisał:

Jak mam zdobyć 10 młotków i 5 pił ?! Ten facet z Vengardu zgłupiał ?

Zapomniałeś o 30 kilofach ;). Ten facet potrzebuje tyle do odbudowy a Ty albo jesteś Bohaterem i mu to przyniesiesz, albo nie przyniesiesz i robisz się Cienki Bolek ;D. W końcu na zewnątrz bariery coś tam kupić też można a dostać się do środka już umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 17:23, KrzysztofMarek napisał:

W sumie, dlaczego dziewczyny nie miałyby grać w Gothic''a?

Ja właśnie tego nie rozumiem. Niektórzy maja takie głupie stereotypy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się