Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

A ja mam pytanko dotyczące surowców.. A dokładniej rudy, żelaza czy samorodków złota! Gdzie i czy można takie cosprzetopi, o ile żelaza nie trzeba to czy da sie robic sztabki czystej magicznej rudy? I czy mozna samorodki złota przetopic? Bo po co mi to w takim razie?:) mam tych surowców dziesiątki, setki!
Zna ktoś odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien ale chyba w Klanie młota w którym aktualnie jestem jest mowa o wielkim piecu do przetapiania magicznej rudy, który trzeba odbić z rąk orków. (ja jeszcze tego nie zrobiłem). Może to ci coś pomoże. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:14, Pediator napisał:

> Witam!
>
> Mam problem.. dość fatalny...
>
> Konfiguaracja mojego kompa to:
>
> Intel Celeron 2,4 GHz
>
> DDRAM 1,5 GB
>
> Grafika: RADEON 9600 pro 256 MB
>
> Gierka na minimum detali chodzi mi skokowo. Sterowniki mam najnowsze do grafiki. Co może
być
> tego przyczyną?
1.Jaki masz Windows?
2.Pojemność i ilość wolnego miejsca na dysku twardym



1. Mam XP Home E.

2. Dysk twardy 80 GB. Wolne 55 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prubowałeś bawić się tweakiem?
u mnie dość poważnie poprawiło sytuacje zwiększenie minimum pamięci wirtualnej jeśli nie wiesz jak to zrobić to kliknij na start tam jest "mój komputer" prawym przyciskiem myszy na "właściwości" potem "zaawansowane" przy wydajności kliknij na "ustawienia" i znowu "zaawansowane" i zmień troche ciężka droga ale warta ;-) ja dałem jako minimum 2 gb a maksimum 5 i poprawiło płynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 20:37, BaRoWh napisał:

> > Witam!
> >
> > Mam problem.. dość fatalny...
> >
> > Konfiguaracja mojego kompa to:
> >
> > Intel Celeron 2,4 GHz
> >
> > DDRAM 1,5 GB
> >
> > Grafika: RADEON 9600 pro 256 MB
> >
> > Gierka na minimum detali chodzi mi skokowo. Sterowniki mam najnowsze do grafiki.
Co może
> być
> > tego przyczyną?
> 1.Jaki masz Windows?
> 2.Pojemność i ilość wolnego miejsca na dysku twardym
>


1. Mam XP Home E.

2. Dysk twardy 80 GB. Wolne 55 GB.

Zrób defragmentacje, posprzątaj kompa(cache,temp),spróbuj pograć na starszym windowsie , pogrzeb w ini,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos chce grac na POST PROCESSING OF i wkurza go to miganie to proponuje wykonac nastepujące czynnosci
1. Usunac Filmiki z kadalogu z gra
2. Zciągnąć i zainstalowac kodek o nazwie ACEMCP603PRO(wystarczy wpisac w google)
I cieszyc sie lepiej wyglądającom gra i wieksza wydajnosc FPS

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:08, garrick napisał:

Pytanie czy tweak działa również w demie

I jeszcze do kąd można dojść w demie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie udzielił mi porady, więc ponawiam- mam problem z wyzwoleniem Montery. Otóż, pogadałem z Varekiem, poszedłem do Stanforda (chyba tak się nazywał :P), ukrywającego się buntownika. Ten powiedział, że pójdzie po reszte rebeliantów, a ja mam zabić Vareka, tego przywódce Montery. Ale gdy go zabiłem rzuca się na mnie jakieś 20 orków, czy można ich pokonać?! Czy może najpierw trzeba pójść po innych buntowników? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nikt nie pomagał, ale ja mam swoją taktykę na wyzwalanie orków i w ogóle pokonywanie dużej liczby przeciwników. Stosuję metode uderz i zwiej ;) Strzelam ze strzały a jak mnie gonią uciekam do buntowników, oni odwracają ich uwagę a ja ich z łuku wybijam albo mieczem, to zależy od grupy. Oczywiście trzeba się tu wykazać nie lada cierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz najpierw zabija vareka ja np zabiłem wszystkich w gospodzie i tak zaczęła się rawolucja.(ja niezabiłem vareka po prostu uciekł i miałem misje wykonaną)Ja ustawiłem sobie z średniego na niski poziom trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:20, alibi100 napisał:

nie musisz najpierw zabija vareka ja np zabiłem wszystkich w gospodzie i tak zaczęła się rawolucja.(ja
niezabiłem vareka po prostu uciekł i miałem misje wykonaną)Ja ustawiłem sobie z średniego na
niski poziom trudności


a tak przy okazjigdzie oni włąściwie uciekją bo ja spotkałem kilku orków co mi uciekli w bramie montry obok buntowników :) może buntownicy to konfidenci i ich też trzeba wyeksmitować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:20, alibi100 napisał:

nie musisz najpierw zabija vareka ja np zabiłem wszystkich w gospodzie i tak zaczęła się rawolucja.(ja
niezabiłem vareka po prostu uciekł i miałem misje wykonaną)Ja ustawiłem sobie z średniego na
niski poziom trudności


Ale odczekałeś chwile, by buntownicy Ci pomogli? Czy od razu po rozmowie ze Stanfordem zacząłeś atakować? Może najpierw trzeba pójść z nim po buntowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja usiekalem straznika i ucieklem na mury obronne. tam na gorze ubilem kilku orkow i schowalem sie w chatce. potem tylko czekac az sie zbiegnie cale miasto i wszystkich po kolei wybic :>

ja mam problem z dalszym etapem. wyzwolilek gothe i silken i postanowilem udac sie do vengardu. tam jednak pierwsze zadanie (wybij 5 dowodcow) wydaje sie zbyt trudne. mam 28 poziom ale te watahy orkow ktore wybiegaja jak tylko wyciagne miecz, okazuja sie zbyt ciezkim przeciwnikiem. mam 28 lvl i ognisty miecz. jakies rady? moze gdzies sie udac wczesniej? mam reputacje u buntownikow 48 (2 brak do pancerza paladyna :< ) moze udac sie do faring? nie wiem gdzie moge nauczyc sie walki dwoma bronmi. dotychczasowi assasyni to jakies leszcze ktore niczego nie ucza. zmniejszyc poziomu trudnosci nie chce bo tego nie lubie.

drugie pytanie to czy w quescie o "wiecej ludzi dla okary" ilu mam ich znalezc? rufus zaginal w akcji a doprowadzilem dwoch typkow z ruin (jeden chcial zebym zabil cieniostwora a z drugim polowalem na dziki) kto jeszcze jest i gdzie? zalezy mi na tych dwoch punktach reputacji ^^ zdobede je w faring? czy w vengardzie? ufff help plz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, który pojawił się juz na 3 komputerach na których sprawdzałem grę, po uruchomieniu gry pojawia się prawie całe białe okno, z napisem u góry WHERE IS THE GURU. o co z tym chodzi, jeśli temat był poruszany to przepraszam, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się