Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 12:57, SPIKEST napisał:

Windows Vista Ultimate 64 bit
Mój sprzęt: Athlon 64 3800+; GeForce 7900 GTO; 3 GB DDR 2

Niestety Gothic 3 nie byl robiony pod viste i sa niestety problemy z uruchomieniem go na tym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można się nauczyć Duży oreż III? bo jak chce się nauczyć walki to mogę już tylko siłę sobie podnieść bo kusze mam na maximun ,duży oręż II, Silne parownie ciosów tarczą i na max mam walkę mieczem. Wie ktoś gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 12:57, SPIKEST napisał:

Windows Vista Ultimate 64 bit
Mój sprzęt: Athlon 64 3800+; GeForce 7900 GTO; 3 GB DDR 2

Oj na Viscie sa problemy :( sproboj uruchomic G3 w trybie zgodnosci z systemem windows 98 , powinno pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam misje daną od jednego orka na farmie koło trelis prosi mnie pojście do gońców leśnych do druida i wypytanie sie czy zniszczenie ich obozu to sprawka właśnie tych gońców jeżeli tak to mam tego druida zabić. Szukałem wszędzie i nie mogę tych gońców znaleźć. Wie ktoś może? i mam jeszcze misje z jednym asasynem siedzi w kopalni i mowi że szuka artefaktów mowi tez ze ja go pobije to powie bratu czy coś takiego. Mazil się chyba nazywa czy coś podobnego. A tytuł misji to tajemnice mazila czy cos w tym stylu nie pamiętam dokładnie. Co trzeba zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 20:40, Fragles88 napisał:

mam misje daną od jednego orka na farmie koło trelis prosi mnie pojście do gońców leśnych do
druida i wypytanie sie czy zniszczenie ich obozu to sprawka właśnie tych gońców jeżeli tak
to mam tego druida zabić. Szukałem wszędzie i nie mogę tych gońców znaleźć. Wie ktoś może?
i mam jeszcze misje z jednym asasynem siedzi w kopalni i mowi że szuka artefaktów mowi tez
ze ja go pobije to powie bratu czy coś takiego. Mazil się chyba nazywa czy coś podobnego. A
tytuł misji to tajemnice mazila czy cos w tym stylu nie pamiętam dokładnie. Co trzeba zrobić???


1. Po wyjściu z Faring w stronę Trelis możesz spotkać Gońców Leśnych na niewielkim wzniesienu po prawej stronie.
2. Wróć do miasta i porozmawiaj z tamtejszym asasynem. Potem idź do orka przed świątynią i powiedz mu o przestępstwie. Za to ten asasyn rzuci się na ciebie. Pobij go i wróć do orka zarządzającego areną. Ten chce, byś dał nauczkę temu asasynowi. Powiedz, że go pobiłeś i zamknąłeś interes, wynagrodzi cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 20:40, Fragles88 napisał:

mam misje daną od jednego orka na farmie koło trelis prosi mnie pojście do gońców leśnych do
druida i wypytanie sie czy zniszczenie ich obozu to sprawka właśnie tych gońców jeżeli tak
to mam tego druida zabić. Szukałem wszędzie i nie mogę tych gońców znaleźć.


Jak idziesz z Trelis do Geldern , są niedaleko drogi po lewej stronie. Bliżej Geldern. A druida nie trzeba zabijać żeby zadanie zostało zaliczone, wystarczy z nim pogadać

Dnia 31.07.2007 o 20:40, Fragles88 napisał:

Wie ktoś może?
i mam jeszcze misje z jednym asasynem siedzi w kopalni i mowi że szuka artefaktów mowi tez
ze ja go pobije to powie bratu czy coś takiego. Mazil się chyba nazywa czy coś podobnego. A
tytuł misji to tajemnice mazila czy cos w tym stylu nie pamiętam dokładnie. Co trzeba zrobić???


Podkablować orkom albo pogadać z jego bratem, też miałem problemy bo na zdrowy rozum misja powinna być zaliczona, a brakowało mi jakiegoś dialogu już nie pamiętam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem a raczej duzy :P Moj komp to Athlon 3000+ 2.00 GHz 2 giga ramu i GeForce 8800GTS 320MB. Wczesniej mialem radeona X1600PRO 256MB i gothic 3 dzialal mi LEPIEJ niz teraz na geforce nowym!! Moglem grac w miare plynnie na srednich detalach i rzucac czary. Teraz przycina mi jeszcze bardziej a o rzucaniu czarow nie ma mowy:( Czy ktos moze mi cos polecic z na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to se daj spokoj z Gothiciem 3 bo on takie numery odpier... ze glowa boli
na takim sprzecie powinien chodzic bez najmniejszych pretensji a nie dzialac gorzej niz na radku
podobny RPG tez z bardzo dobra grafika ktora nie powinna ci tak zle chodzic to Two Worlds lub Oblivion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 23:20, Petos18 napisał:

Mam maly problem a raczej duzy :P Moj komp to Athlon 3000+ 2.00 GHz 2 giga ramu i GeForce 8800GTS
320MB. Wczesniej mialem radeona X1600PRO 256MB i gothic 3 dzialal mi LEPIEJ niz teraz na geforce
nowym!! Moglem grac w miare plynnie na srednich detalach i rzucac czary. Teraz przycina mi
jeszcze bardziej a o rzucaniu czarow nie ma mowy:( Czy ktos moze mi cos polecic z na to??


musisz przywyknąć, na g3 człowiek uczy się cierpliwości i ćwiczy wewnętrzny spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 23:20, Petos18 napisał:

Mam maly problem a raczej duzy :P Moj komp to Athlon 3000+ 2.00 GHz 2 giga ramu i GeForce 8800GTS
320MB. Wczesniej mialem radeona X1600PRO 256MB i gothic 3 dzialal mi LEPIEJ niz teraz na geforce
nowym!! Moglem grac w miare plynnie na srednich detalach i rzucac czary. Teraz przycina mi
jeszcze bardziej a o rzucaniu czarow nie ma mowy:( Czy ktos moze mi cos polecic z na to??


Może to przez procesor nie wyrabiający za kartą graficzną i pamięcią? Ja mam C2D 4400 (bez OC, póki co), 2x 1GB GeILa 800 oraz GF8800GTS 320 MB i Gothic 3 chodzi bez zarzutu przy rozdzielczości 1024x768 (monitor mam stary, 14-15-calowy, przy większej rozdziałce nie wyrabia, a i tak nie byłoby wtedy nic widać) i reszcie pasków w grafice na maksa. Doładowywanie terenu to tylko 2-3-sekundowe ,,szarpanie" (i to nieszczególnie uciążliwe), a ,,ściny" zdarzają się tylko pod koniec odbijania miast, gdy na małej rozpiętości terenu leży bardzo wiele ciał (najgorzej było chyba w Trelis, gdy połowę orczej populacji z miasta wyciąłem jeszcze na mostu jednej z bram - tej, przy której stoi Thorus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 23:20, Petos18 napisał:

GeForce 8800GTS

Gothic 3 lepiej działa z kartami z rodziny 7xxx. Najlepiej mieć 7600GS i wyżej, ta gra nie była robiona z myślą o dx10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2007 o 10:33, Luke Shadow napisał:

Gothic 3 lepiej działa z kartami z rodziny 7xxx. Najlepiej mieć 7600GS i wyżej, ta gra nie
była robiona z myślą o dx10.


Chyba żartujesz. To że giera nie była robiona na dx10 nie znaczy że seria 8xxx nie daje sobie dobrze z nim rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się