Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 12:14, Wintesun napisał:

Czy ten cały Bioshcock rzeczywiście taki trudny jest? Pytam bo noszę się z zamiarem
kupna, a nienawidze się zacinac w momentach niemożliwych do przejścia.


Raczej nie sądze, nie widziałem, żeby sie ktos uskarżał, że nie może przejść jakiegoś etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko - grałeś w BS na tej swojej specyfikacji, jaką masz w podpisie? Nie miałeś problemów z płynnością? Wywalało ci może czasami do Windowsa? Bo widzisz, ja mama teorytycznie lepszego kompa, a w niektórych miejscach przy zadymie nie byłem w stanie normalnie grać :/ Strzelałem na oślep.

Słuchajcie - to prawda z tym błędem po instalacji patcha 1.1 na wersję PL? Trochę to głupie - co mają pliki z tekstem do tych z danymi o grze? Więc jeśli będę chciał ponownie zainstalować grę, to należy ją zdezaktywować, czy mogę normalnie przeinstalować ją bez wymaganej aktywacji? Bo zostały mi już tylko 3, a chcę jeszcze pożyczyć kumplowi.

Wczoraj po raz kolejny zapuściłem sobie finałową walkę i utwierdziłem się w przekonaniu, że faktycznie, zakończenie jest dość szybkie i nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:20, Agntx napisał:

Ecko - grałeś w BS na tej swojej specyfikacji, jaką masz w podpisie? Nie miałeś problemów
z płynnością? Wywalało ci może czasami do Windowsa? Bo widzisz, ja mama teorytycznie
lepszego kompa, a w niektórych miejscach przy zadymie nie byłem w stanie normalnie grać
:/ Strzelałem na oślep.



Grałem tylkow demo, rozdzielczość 1280x1024, wszystkie detale na maksimum i ZERO zacinania sie, zupełnie płynnie chodziło. a z tym błędem w tym patchu to prawda jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:20, Ecko09 napisał:

Grałem tylkow demo, rozdzielczość 1280x1024, wszystkie detale na maksimum i ZERO zacinania
sie, zupełnie płynnie chodziło. a z tym błędem w tym patchu to prawda jest...


No tak, mi demo też dobrze chodziło, ale na pewno nie przekroczyło 30 FPS. Gorzej jest w trakcie gry, gdzieś tak w środku - jak tych dziadów się więcej zbierze, to zaczyna się katorga... jak będzie 15 FPS, to i tak jest dobrze. No i 1 GB RAMu to zdecydowanie za mało, jak na maksymalne teksturki. W trakcie gry (jak miałem 2x512), to musiałem zmniejszyć do poziomu Medium, bo gra bardzo często wywalała do Windowsa po tym, jak już zaczynała akcja stawać w miejscu.
Mój wujek ma 7600GS i demo w miejscu, gdzie jest kilka Splicerów, jest zupełnie niegrywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:14, Wintesun napisał:

Czy ten cały Bioshcock rzeczywiście taki trudny jest? Pytam bo noszę się z zamiarem
kupna, a nienawidze się zacinac w momentach niemożliwych do przejścia.


Na pewno nie jest - prędzej bym powiedział, że jest nieco zbyt łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 12:14, Wintesun napisał:

Czy ten cały Bioshcock rzeczywiście taki trudny jest? Pytam bo noszę się z zamiarem
kupna, a nienawidze się zacinac w momentach niemożliwych do przejścia.


Za pierwszym razem mi się zdawało że jest trochę trudny- ale nie za trudny. Za drugim razem jak przechodziłem to było BARDZO łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra jest nieco zbyt łatwa, ze względu na istnienie specjalnych komór, które przywracają cię do życia. Ich niepodważalną zaletą, jest jednak fakt, iż każdy może grę skończyć. Prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ogólnie łatwa, ale jakaś taka dziwna, dla mnie zbyt psychologiczna, wiem że bardzo trudno zginąć, a i tak robię co chwile save''y, bo dziwne rzeczy się dzieją wraz z genofagami wylatującymi z lodówek :) Ale mimo to że po godzinie grania mnie baniak boli to chętnie gram :) Dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak bedzie chodzil bioshock na laptopie 1.66 core2duo, 2gb ddr2 i geforce 8400m? Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 00:02, ibisz napisał:

Gra jest ogólnie łatwa, ale jakaś taka dziwna, dla mnie zbyt psychologiczna, wiem że
bardzo trudno zginąć, a i tak robię co chwile save''y, bo dziwne rzeczy się dzieją wraz
z genofagami wylatującymi z lodówek :) Ale mimo to że po godzinie grania mnie baniak
boli to chętnie gram :) Dopiero zaczynam :)

Tak,zdecydowanie zbyt pschologiczna i zbyt gęsta.dlatego nie mam siły przejść jej drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Ja też grałem w demko i bez jakichkolwiek zwolnień nawet przy dużych zadymach było... I grałem na full w 1280x1024.Cóż,sprzęt mam co prawda lepszy,ale nie na tyle,by mi chodziło tak extra,a Tobie tak słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 09:01, dominik713 napisał:

Eee tam... Ja też grałem w demko i bez jakichkolwiek zwolnień nawet przy dużych zadymach
było... I grałem na full w 1280x1024.


Tu na forum już były wielokrotnie poruszane sprawy framerate''ów i niektórzy mi wkręcali, że grają na GF7600GS w Crysisa na Medium bardzo płynnie. Ja jednak naciskałem na zrobienie testu frapsem i co się okazywało? Że goście mieli animację na poziomie 10-15 klatek... i to ma być płynna gra?

Dnia 27.02.2008 o 09:01, dominik713 napisał:

Cóż,sprzęt mam co prawda lepszy,ale nie na tyle,by
mi chodziło tak extra,a Tobie tak słabo...


A tu mnie chłopie autentycznie rozbawiłeś :D Chcesz powiedzieć, że twój sprzęt, który jest o około 80-90% lepszy od mojego i dosłownie miażdży wszystkie aktualne GF6xxx, GF7xxx i GF 86xx jest tylko nieco lepszy? Jesteś skromny, wiesz? :) Delikatnie podpowiem ci, że pograsz jeszcze przynajmniej do 2009 roku we wszystko na full detalach, a nawet ruszysz większość gier na DX10.
Może takie krótkie porównanie - Crysis Medium - mój sprzęt 23FPS, twój sprzęt 57FPS.
Szanuj gościu to co masz, bo tu w Polsce masa graczy nie może sobie nawet na coś takiego jak ty pozwolić, pomimo tego, iż jest to konfig średniej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,jak spojrzałem na Twój komputer dokładniej i trochę poczytałem... Fakt,mój jest dużo lepszy... :P
Ale to,że mam szanować mój sprzęt to wiem.Nie dałem za niego tak dużo,bo 2400zł,a wcześniej miałem taki złom że szkoda gadać... (GeForce 6200,AMD Athlon 6000+,256 RAM rozbudowane do 1GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 08:39, dominik713 napisał:

/.../ Nie dałem za niego tak dużo,bo 2400zł, /.../


Mój wujaszek ma toćka w toćkę to samo (wczoraj mu przywieźli identyczny zestaw, tylko że RAMu kupił od razu 4 GB) i dał za konfig 2000zł :)
I bardzo dobrze, że jesteś kolejnym z niewielu, którzy znakomicie wiedzą, że komputer stricte do gier jest obecnie bardzo tani. Dlatego też nakazuję ci trwać w misji i to rozpowiadać, że masz spoko maszynkę a nie dałeś wcale 6000zł :P Bo tu jest mnóóóóóstwo takich wkręcaczy, którzy twierdzą, iż "komp do gier? 6000zł minimum". He he :D Zawsze mnie to bawi.
A pomyśleć że ja za swój w 2006 roku dałem 3600zł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem bioshocka i zamiast obrazu wyswietla mi sie jakis ogien i skacza takie kwadraciki po ekranie na poczotku a w jedbym kierunku nic nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 07:39, bartek002 napisał:

kupilem bioshocka i zamiast obrazu wyswietla mi sie jakis ogien i skacza takie kwadraciki
po ekranie na poczotku a w jedbym kierunku nic nie widac


Napisz do pomocy technicznej Cenegi i/lub zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki. Aha i podaj jaki masz sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:33, Kerigun napisał:

> kupilem bioshocka i zamiast obrazu wyswietla mi sie jakis ogien i skacza takie kwadraciki

> po ekranie na poczotku a w jedbym kierunku nic nie widac

Napisz do pomocy technicznej Cenegi i/lub zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki.
Aha i podaj jaki masz sprzęt.


athlon albo sempron chociaz raz mi pisze tak a raz tak 2800+ rad9600pro i jesszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 15:10, bartek002 napisał:

> > kupilem bioshocka i zamiast obrazu wyswietla mi sie jakis ogien i skacza takie
kwadraciki
>
> > po ekranie na poczotku a w jedbym kierunku nic nie widac
>
> Napisz do pomocy technicznej Cenegi i/lub zainstaluj najnowsze sterowniki do grafiki.

> Aha i podaj jaki masz sprzęt.

athlon albo sempron chociaz raz mi pisze tak a raz tak 2800+ rad9600pro i jesszcze cos?

to raczej nie powinno pójść.Nie ma co się dziwić.Poczekaj na lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 15:12, Rosomk napisał:

> > > kupilem bioshocka i zamiast obrazu wyswietla mi sie jakis ogien i skacza
takie
> kwadraciki
> >
> > > po ekranie na poczotku a w jedbym kierunku nic nie widac
> >
> > Napisz do pomocy technicznej Cenegi i/lub zainstaluj najnowsze sterowniki do
grafiki.
>
> > Aha i podaj jaki masz sprzęt.
>
> athlon albo sempron chociaz raz mi pisze tak a raz tak 2800+ rad9600pro i jesszcze
cos?
to raczej nie powinno pójść.Nie ma co się dziwić.Poczekaj na lepszy sprzęt.


a wiedzmin mi idzie na srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować