Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

1, Tatuśkowie się po jakimś czasie ''respawnują'' więc poczekasz i pojawi się razem z siostrzyczką jeszcze raz (jak załatwisz je wszystkie na poziomie będzie się pojawiał już bez siostrzyczki).
2. Sprubój wrócić się trochę do ''centrum'' poziomu. Nieraz sub-bossowie uciekają i trzeba się kawałek wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem posiadam Windows 7 i po załadowaniu 1 misji nie mam dźwięku :( ponoć to znany problem i nawet na vista jest podobny. Próbowałem ustawic zgodność z windows xp - ale się wiesza gra :(.

Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchem 1.1. Posiadam edycję premierową gry spolszczoną (polonizacja była z grą). Ściągnąłem patcha 1.1 pl i kiedy mam wybrać folder z grą, żeby wgrać tam patcha pojawia się komunikat:
"W wybranym folderze nie ma gry Bioshock z serii Premium Games. Wybierz prawidłowy folder."
Czy ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:25, Tomicha napisał:

Mam problem z patchem 1.1. Posiadam edycję premierową gry spolszczoną (polonizacja była
z grą). Ściągnąłem patcha 1.1 pl i kiedy mam wybrać folder z grą, żeby wgrać tam patcha
pojawia się komunikat:
"W wybranym folderze nie ma gry Bioshock z serii Premium Games. Wybierz prawidłowy folder."
Czy ktoś miał podobny problem?


Usuń na samym końcu "BioShock" i wtedy spróbuj zainstalować. Bo czasem na końcu właśnie dodaje to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów i Panie :D Mam pewien problem z grą, otóż gra mi klatkuje... I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mam średnio 50FPS... Sprawa dziwna, bo biegnę, gra chodzi bardzo płynnie i nagle zaczyna klatkować, za chwilę przestaje i tak w koło. I nie jest to spowodowane np. dużą liczbą przeciwników. Czasami mam ich np. 7-8, jest wielka zadyma i nic, a czasem wyskoczy jeden kolo albo po prostu biegnę sobie i zaczyna się wieszać. Ściągnąłem najnowsze stery do grafiki, muzyki i proca, bo podobno na do AMD X2 potrzebne są optimizery, jednak nic to nie dało. Gdy kiedyś grałem nie miałem takiego problemu. Poza tym mam ten problem tylko z Bioshockiem, bo ani najnowszy Batman, Far Cry 2 i Call of Juarez Bound in Blood mi się nie ścinają, tylko ładnie chodzą na max. Jakieś sugestie jak rozwiązać ten problem? Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:59, edsonpele napisał:

> cośtam
Ściągnij i zainstaluj najnowszego patcha. To raz. A dwa - jaki masz SM w karcie graficznej?


Najnowszy patch, to patch 1.1? Już mam zainstalowanego. Próbowałem i wersję angielską i polską. SM 4.0. Karta - GeForce 8800GTS (wiem, że jest to dość stara karta, ale do Bioshocka w pełni wystarcza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 17:09, Mikex napisał:

Najnowszy patch, to patch 1.1? Już mam zainstalowanego. Próbowałem i wersję angielską
i polską. SM 4.0. Karta - GeForce 8800GTS (wiem, że jest to dość stara karta, ale do
Bioshocka w pełni wystarcza).

Czyli wnioskuję, że wina klatkowania na pewno (chociaż niekoniecznie, bo dziwne jest, że tylko w Bioshocku...) leży gdzieś w komputerze. Może sprawdź, czy podczas klatkowania coś się nie przegrzewa czy nie brakuje pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie umiem pływać, czy Bioshock mnie nie utopi? :P

trochę humoru na początek, a teraz pytanie: czy w części drugiej poprawią walkę? bo w pierwszej była ona nieco chaotyczna, ale gra przednia jak najbardziej
kolejne pytanie: jak wam się podobało to "A man chooses, a slave obeys!" ? :) mnie to bardzo przypadlo do gustu, taki zonk byl szczegolnie pozniej "would you kindly... ?" :)
gra niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ... czego to ludzie nie zrobią z nudów. ;-P

A tak całkiem serio to gratki dla twórcy, pewnie sporo czasu nad tym spędził i nieźle się napocił że o cierpliwości nie wspomnę. Ale jedno trzeba przyznać. Efekt jest powalający. Bym sobie coś takiego kupił i postawił w pokoju jakbym miał gdzie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mnie ktoś oświecić jak zainstalować patch 1.1 PL w BioShock (wydanie z Premium Games Cenegi)? Tuż po instalacji głupi instalator upiera się żeby zainstalować 1.1 ENG (angielski), jak nie to usuwa całą instalację... A jak zainstaluję ów patch, to wtedy nie chce się instalować polski, bo nie wykrywa gry. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 20:25, Azvar napisał:

Czy może mnie ktoś oświecić jak zainstalować patch 1.1 PL w BioShock (wydanie z Premium
Games Cenegi)? Tuż po instalacji głupi instalator upiera się żeby zainstalować 1.1 ENG
(angielski), jak nie to usuwa całą instalację... A jak zainstaluję ów patch, to wtedy
nie chce się instalować polski, bo nie wykrywa gry. WTF?


Jak masz te ścieżke instalacji to usuń na samymm końcu BioShock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 20:31, Ecko09 napisał:

Jak masz te ścieżke instalacji to usuń na samymm końcu BioShock.


Ale powinno mi się zainstalować na 1.1 ENG? Bo instalator gry się na to upiera (zaczyna ściągać i instalować tuż po, wybranie "Cancel" kasuje instalację).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 20:25, Azvar napisał:

Czy może mnie ktoś oświecić jak zainstalować patch 1.1 PL w BioShock (wydanie z Premium
Games Cenegi)? Tuż po instalacji głupi instalator upiera się żeby zainstalować 1.1 ENG
(angielski), jak nie to usuwa całą instalację... A jak zainstaluję ów patch, to wtedy
nie chce się instalować polski, bo nie wykrywa gry. WTF?

Męczyłem się z tymi patchami ze dwie godziny, będąc przekonanym, że ja coś robię nie tak. Patche, które znajdują się na dodatkowej płycie z PG są... uszkodzone. Musisz pobrać patch 1.1 PL z internetu w innym wypadku nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra... Jak zwykle uczciwy posiadacz oryginału musi się pieprzyć z instalacją, a pirat ściąga instaluje, wkleja cracka i gra -.- Dzięki, już ściągam.

Kolejny OGROMNY minus dla Cenegi za brak odpowiedzialności i kontroli jakości swoich produktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować