Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Idziesz do krematorium, u góry będzie plazmid z ogniem. gdy już go będziesz miał schodzisz na dół schodami i roztapiasz nim śnieg. Dalej już sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:34, The_Nemezis napisał:

Idziesz do krematorium, u góry będzie plazmid z ogniem. gdy już go będziesz miał schodzisz
na dół schodami i roztapiasz nim śnieg. Dalej już sobie poradzisz.

Mam plazmid z ogniem ale nie wiedzialem o tym sniegu, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Słyszałem, że Bioshock na PC posiada jakąś blokadę, która ograniczę ilość zainstalowań gry na komputerze. Czy w wersja z Premium Games także ma takie zabezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość niestandardowe pytanie. Mianowicie, czy instalacja Bioshocka na Windowsie XP wymaga uprawnień administratora?? Bo mógłbym zagrać na laptopie mojego ojca, który dostał go z pracy i nie ma tam uprawnień administratora, a nie chciałbym kupić a potem nie móc grać, bo mój zwykły komputer go nie uciągnie. Jak ktoś to sprawdzał, to niech da znać, bo to dla mnie stosunkowo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie wiem czy by mój problem tu pasował, ale spróbuję. Niedawno zapragnąłem znowu zagrać w BioShocka, odpalam, a tu wirus, no nic, skan komputera, reinstal gry. Przy ponownej instalacji gry wszystko było ok, ale po zainstalowaniu patcha Avast znowu wykrywa wirusa 0.o Czy to wina "głupiego" avasta, który czasami wykrywa wirusy w zwykłych plikach czy może patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 12:02, BoloMaster napisał:

wg mnie to nadgorliwość avasta. Ja nie miałem żadnych kłopotów z patchem, chyba że ściągałeś
go z jakiejś podejrzanej stronki:P

No jest jedno polskie centrum bioshocka, kiedyś z niego korzystałem czytałem o broni i mocach, ale wątpię żeby wirusy miało. I dziwne, że za każdym razem wykrywa trojana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:34, MaccCry napisał:


Słyszałem, że Bioshock na PC posiada jakąś blokadę, która ograniczę ilość zainstalowań
gry na komputerze. Czy w wersja z Premium Games także ma takie zabezpieczenie?


O ile dobrze się orientuję, to zniesiono je wraz z patchem 1.1. Nadal niestety wymaga tej durnej płytki w napędzie, ale na to jest rada - można zrobić sobie lub ściągnąć mini-obraz płyty i zainstalować go w wirtualnym napędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 09:26, Gromo napisał:

Hmm. Nie wiem czy by mój problem tu pasował, ale spróbuję. Niedawno zapragnąłem znowu
zagrać w BioShocka, odpalam, a tu wirus, no nic, skan komputera, reinstal gry. Przy ponownej
instalacji gry wszystko było ok, ale po zainstalowaniu patcha Avast znowu wykrywa wirusa
0.o Czy to wina "głupiego" avasta, który czasami wykrywa wirusy w zwykłych plikach czy
może patcha?

Jest to wina patcha do gry, którego większość antywirusów wykrywa jako poważne zagrożenie dla komputera. Miałem ten sam problem, a używam Nortona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem,że przy próbie zmiany rozdzielczości w grze,gra całkowicie się wiesza i nie da się nic zrobić ... ostatni raz grałem dosyć dawno temu,ale nie miałem aż takich problemów ... co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam świeżo zakupioną wersję Bioshocka z serii Premium Games. Niestety zakup nie okazał się zbyt szczęśliwy, ponieważ trafiła mi się niemiecka wersja ocenzurowana, która objawia się tym, że w nie ma w niej widoku krwi (np. pierwsze spotkanie z Big Daddym), a niektóre jej plamy na podłogach i ścianach są czarne (np. w pawilonie medycznym). Ucierpiał na tym trochę klimat rozgrywki, ale najbardziej wkurzający jest moment z Big Daddym - wygląda to tak, jakby gra została niedorobiona (bo taka jest w tym wydaniu) :evil: . Czy jest jakiś sposób, na zdjęcie tej cenzury? Pisałem w tej sprawie do Cenegi, czy ewentualna wymiana gry na właściwą wersję, byłaby możliwa (zaznaczając przy tym że jestem gotów ponieś dodatkowe koszty tej wymiany) - niestety odpisali mi, że nie mogą tego zrobić :-( . Czy da się to jakoś rozwiązać, czy pozostaje mi tylko kupno premierowej wersji?

P.S. Patche na dodatkowej płycie, które są rzekomo uszkodzone, działają poprawnie z pierwszą polską edycją Bioshocka (sprawdzane na moją prośbę przez znajomego, który taka wersję posiada) - napisałem to, ponieważ zauważyłem, że większość ludzi twierdzi, że są uszkodzone, co nie jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły kwiatek, niemiecka wersja z... polskiego wydawnictwa? Nic nie kumam... Co do patchy, to nie chodzi o to, że są uszkodzone tylko o to, że po prostu nie działają (i trzeba ściągać ze strony Cenegi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to banalne ale jesteś pewien że dobrze ustawiłeś sobie klawisze w opcjach? Może nie masz ich po prostu przypisanych albo źle są zbindowane? Ewentualnie może być to wina patcha choć głowy nie dam. Jaką masz wersję gry i z jakim patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:44, Tyler_D napisał:

Wiem że to banalne ale jesteś pewien że dobrze ustawiłeś sobie klawisze w opcjach? Może
nie masz ich po prostu przypisanych albo źle są zbindowane? Ewentualnie może być to wina
patcha choć głowy nie dam. Jaką masz wersję gry i z jakim patchem?


Steamową 1.1
EDIT- Na pewno dobrze przypisane są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:40, Mateuszencjowaty napisał:

Nie mogę uratować, ani wykorzystać siostrzyczki. Wciskam "L" i "H" i nie ma żadnej reakcji.
Siedzi sobie przede mną i nic się nie dzieje. Mam coś jeszcze zrobić czy co?

Też miałem coś takiego, ponowne wczytanie pomogło.
A może to był zapis i ponowne wczytanie? (Stojąc ciągle przy niej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować