Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2013 o 16:59, JayL napisał:

A jeśli bym chciał? YT nawet już teraz mi proponowało partnera, mimo że mam łącznie ok
160 wyświetleń raptem. ;p


u mnie junior ma 2 kanały, na jedym ma chyba 600 tys wyświetleń, na drugim - młodszym ok 200 tys.
ma 2 umowy partnerskie, z Agorą i Curse, średnio miesiecznie wychodzi mu z curse 40 $ i ok. 70 zł z Agory.
robi jakies remixy. dla takiego 13-latka to przyzwoita kasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 12:05, Dared00 napisał:

> oho, teraz ulubione nie dzialaja.
U mnie działają tak, jak zawsze.

u mnie gdy naciskam ulubione wczytuje sie tylko biale tlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 12:46, Malevyn napisał:

> > oho, teraz ulubione nie dzialaja.
> U mnie działają tak, jak zawsze.
u mnie gdy naciskam ulubione wczytuje sie tylko biale tlo.

To znaczy, że coś jest źle z twojej strony, nie ze strony YT. Pobaw się przeglądarką, pliki cookies i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 17:48, Malevyn napisał:

reszta dziala, tzn historia itd. jak moze to byc spowodowane z mojej strony ?

Nie wiem. Ale fakt, że innym działa, ale tobie nie wskazuje jednoznacznie, że wina nie leży po stronie YT.
Gdyby coś zawalili, to nie działałoby wszystkim.
Fakt, że Tobie nie działa, a mi tak oznacza, że coś jest nie tak z Twoja konfiguracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 17:48, Malevyn napisał:

reszta dziala, tzn historia itd. jak moze to byc spowodowane z mojej strony ?


Wyczyść ciasteczka w przeglądarce powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po kilku dniach ulubione wrocily, wiec to nie byla wina ciasteczek, bo dlaczego mialo byc ni stad ni zowad.

a teraz juz nie dziala ani ulubione ani historia, sa tylko filmy ktore ogladalem dzisiaj. tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ten YT wprowadza tak denne zmiany? Teraz można sortować komentarze, no i co z tego, jak klikając, żeby zobaczyć na jaki komentarz jest dana odpowiedź, otwiera mi się nowa karta, ładuje cała strona i dopiero wtedy łaskawie wyskakuje mi ten koment. No to rozwiązanie jest zaiste genialne.

Do tego Ci uprzywilejowani z Google+... mogą pisać ile im się żywnie podoba, spam i chaos się robi niesamowity, a ponadto jakoś w ich przypadku - dziwnym trafem - odpowiedzi są zaraz pod napisanym komentarzem. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2013 o 12:55, Budep napisał:

Do tego Ci uprzywilejowani z Google+...

Jacy tam uprzywilejowani. Skurczybyki nagminnie żądają ode mnie abym moje imie i nazwisko z poczty pojawiało się w komentarzach. Powaliło ich !?

Piosenek słucham już na spotify, tam przynajmniej moje dane osobowe nie są udostępniane całemu światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak masz powody do radości :)
Jak klikam na odpowiedź do komentarza, to też otwiera mi się nowe okno, filmik się ładuje ale odpowiedzi nie ma - mogę za to kliknąć ponownie w pokaż odpowiedź i tak do usranej...

Wraz z kolejnymi zmianami coraz bardziej się od YT odsuwałem, ta aktualizacja tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba rozważyć rezygnację z korzystania z tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 13:48, Darkstar181 napisał:


> Do tego Ci uprzywilejowani z Google+...
Jacy tam uprzywilejowani. Skurczybyki nagminnie żądają ode mnie abym moje imie i nazwisko
z poczty pojawiało się w komentarzach. Powaliło ich !?

Piosenek słucham już na spotify, tam przynajmniej moje dane osobowe nie są udostępniane
całemu światu.

Ja mam lepiej.
Cały czas wciskałem "Nie chcę dzielić konta", "Nie chcę używać imienia i nazwiska"...
... i teraz mam trzy różne konta na YouTube. Jedno z maila, jedno stare z YouTube (które do tej pory było jedynym i było złączone z tym z maila) i nowe, który niby jest moim kanałem.
Thanks Google.


//edit//
Nvm, zajrzałem teraz i mam już tylko konto z maila i moje stare konto YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 14:34, Marcin08 napisał:

To i tak masz powody do radości :)
Jak klikam na odpowiedź do komentarza, to też otwiera mi się nowe okno, filmik się ładuje
ale odpowiedzi nie ma - mogę za to kliknąć ponownie w pokaż odpowiedź i tak do usranej...

Wraz z kolejnymi zmianami coraz bardziej się od YT odsuwałem, ta aktualizacja tylko utwierdza
mnie w przekonaniu, że trzeba rozważyć rezygnację z korzystania z tego portalu.


Niby można rezygnować, ale jak dla mnie nie ma po co - po prostu nie komentuje i nie czytam komentarzy (teraz, kiedyś się zdarzało), słucham czy oglądam co mi się podoba i wystarczy.

Strasznie się ten portal sknocił, kiedyś to był klimat - wszystko było proste i klarowne.

Szkoda, że mimo bagażu doświadczeń te wszystkie stare ''dywizjony'' internetowe, zamiast ulepszać interfejsy i wprowadzać PRZEJRZYSTOŚĆ i FUNKCJONALNOŚĆ wszystko komplikują. W ogóle, jak można pośrednio wejść na skrzynkę na YT? Bez bicia przyznam się, że potrafię tylko poprzez wpisanie adresu bezpośrednio w pasku adresu.. "inbox".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować