Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2010 o 07:43, KrzysztofMarek napisał:

Ostatno nawet Kaczyńki jawnie przyznaje się do lewicowości, co dowodzi, ze wybór między
PO, PiS i SLD to tylko drobne kłótnie w wielkiej, socjalistycznej,rodzinie...


No przyznaje się. Ale kłamie tym samym. Jak zwykle zresztą. Po prostu chce się podlizać wyborcom Napieralskiego, którego w II turze ni chuchu. Jakoś chyba wczoraj był w Faktach krótki materiał pokazujący z 10 wypowiedzi Kaczora w rodzaju "precz z postkomuną" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja cośkolwiek mówiłem o wielkich różnicach? ^^'' Większość głównych "osobistości" lokalnej sceny politycznej różni się kosmetyką bądź kwestiami moralnymi, jak akcpetacja/negacja aborcji, wspomniane przez Ciebie in vitro (przepraszam, czemu za in vitro niby "każda sama" ma płacić, a na najprostsze nawet zabiegi dokłada się państwo?), rozdział Kościoła, nananana.

Jeśli zaś chodzi Ci o tekst "na komuszków nie głosuję", to mam tutaj na myśli jego "tło" i poglądy w/s PRLu - osoba, która w swej ekipie ma Jaruzela, jest dla mnie takim samym Komuszkiem jak Kwachu czy Miller, a takowi dla mnie na scenie politycznej nie mają prawa przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 14:55, In_The_End napisał:

Wiadomo już gdzie odbędą się dwie debaty:o? Fakt, że będą to już sukces.


Najbliższa niedziela o 20:00 i środa też o 20:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 14:30, Feallan napisał:

> Ostatno nawet Kaczyńki jawnie przyznaje się do lewicowości, co dowodzi, ze wybór
między
> PO, PiS i SLD to tylko drobne kłótnie w wielkiej, socjalistycznej,rodzinie...

No przyznaje się. Ale kłamie tym samym. Jak zwykle zresztą. Po prostu chce się podlizać
wyborcom Napieralskiego, którego w II turze ni chuchu. Jakoś chyba wczoraj był w Faktach
krótki materiał pokazujący z 10 wypowiedzi Kaczora w rodzaju "precz z postkomuną" itd.


Mnie się szczególnie podobała wypowiedź "SLD to organizacja przestępcza" ale rozumiem że od wczoraj już nią nie jest , Kaczyński ułożył by się nawet z diabłem byle by zgarnąć łup.

Aha i ostatnia zagrywka polityczna pis z którą Kaczyński oczywiście nie ma nic wspólnego :)
Ulotka następującej treści:

Jak się nie ma co się lubi , obok wizerunek generała Jaruzelskiego
To się lubi co się ma obok wizerunek Komorowskiego

Taaa , Jarosław Kaczyński się "zmienił" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 02:07, Jaracz napisał:

Aż obejrzałem sobie odcinek, całkiem śmieszny. :) Szkoda, że taki Napieralski sam się
nie pokusił o śpiewanie do swoich boskich teledysków. :D Piosenka - hit. http://www.youtube.com/watch?v=mArY4fCqqbk&feature=related


Ja obiecuje wam tralalala.
:-)

Tak swoją drogą możemy się z tego śmiać, ale warto się zastanowić, czy wszystko to aż tak bardzo odbiega od rzeczywistości ? :-)
A zamiast pracy taniec i śpiew... :-)

PS. Chce Pan taśmę zwykłą czy profesjonalną... w tym momencie padłem na podłogę. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 15:36, Dexter_McAaron napisał:

(przepraszam, czemu za in vitro niby "każda
sama" ma płacić, a na najprostsze nawet zabiegi dokłada się państwo?),/.../

Oooo, przepraszam, mam łysinę, dlaczego państwo nie ma mi finansować włosów na głowie? Bo co, łysina nie zagraża mojemu zdrowiu? A brak dzieci zagraża? Nie? Jak nie, to trzeba finansować samemu.

Dnia 23.06.2010 o 15:36, Dexter_McAaron napisał:


Jeśli zaś chodzi Ci o tekst "na komuszków nie głosuję", to mam tutaj na myśli jego "tło"
i poglądy w/s PRLu - osoba, która w swej ekipie ma Jaruzela, jest dla mnie takim samym
Komuszkiem jak Kwachu czy Miller, a takowi dla mnie na scenie politycznej nie mają prawa
przebywać.

Ech, to tylko znaczy, ze nieważne są dzisiejsze poglądy lewicowe, czy lewackie, ale korzenie, sprzed 20 lat i wiecej (ale nie mniej). Czyli jedziesz na opinii, którą ktoś, kiedyś wydał o kimś...

Dnia 23.06.2010 o 15:36, Dexter_McAaron napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ > No przyznaje się. Ale kłamie tym samym. Jak zwykle zresztą. Po prostu chce się podlizać

Dnia 23.06.2010 o 14:30, Feallan napisał:

wyborcom Napieralskiego, którego w II turze ni chuchu. Jakoś chyba wczoraj był w Faktach
krótki materiał pokazujący z 10 wypowiedzi Kaczora w rodzaju "precz z postkomuną" itd.

To ja już wiem, ze Kaczyński przegra. Przegra, bo elektorat SLD jest zdyscyplinowany i pamieta lepiej, niż jakikolwiek inny, co Kaczyński robił i jak traktował SLD.
A na umizgach do SLD straci część swojego elektoratu. Tego najbardziej Rydzykowego. Choćby sam o. Rydzyk zachęcał. Dobrze mu tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 02:40, Rusty-Luke napisał:

To ja zacytuje coś innego:
“IV RP to państwo, które zamordowało Barbarę Blidę”. To kuriozalne zdanie
pochodzi z wypowiedzi Adama Michnika wzywającego do zwierania szeregów w drugiej turze
wyborów dla powstrzymania Jarosława Kaczyńskiego.


Kilka faktów:
funkcjonariuszka która "szarpała" się z Blidą umyła ręce ślady prochu na rękach szlak trafił.
Na ubraniu w.w. funkcjonariuszki nie było śladu krwi ani kropelki.
Barbara Blida wskutek postrzału straciła dużo krwi i znów ani śladu krwi w łazience. itd. itp.
Prawdy nie dowiemy się już nigdy pis już o to zadbał , natomiast dla mnie nie ulega wątpliwości TO BYŁO MORDERSTWO nieudolne jak wszytko za co pis się wziął ale morderstwo.
Jarosław Kaczyński ma krew na rękach ale jak widzę morderca jako prezydent podoba się części Polakom.

Dnia 23.06.2010 o 02:40, Rusty-Luke napisał:

Podobną rzecz powiedział Bronisław Komorowski na zakończenie telewizyjnej debaty prezydenckich
kandydatów. Mamy więc do czynienia ze strategią wyborczą.


Prawda w oczy kole.

Dnia 23.06.2010 o 02:40, Rusty-Luke napisał:

Czy to III RP


Nie ma III RP i IV RP jest tylko Polska.
A ten który wprowadził ten podział podzielił Polaków na "lepszych" i "gorszych" jest dla mnie zwykłym cynicznym politycznym graczem który dla władzy jest w stanie zrobić wszytko nawet podpalić Polskę.
Doskonale natomiast wychodzą mu kłamstwa , pomówienia , obrzucanie gównem itd. ale jest przynajmniej przed sądem będzie musiał cześć swoich kłamstw odszczekać.

>zabiła Krzysztofa Olewnika,

(rządy sld i Pis-u)

Dnia 23.06.2010 o 02:40, Rusty-Luke napisał:

Marka Papałę albo Jacka Dębskiego, a potem
wykonawców tych morderstw, masowo popełniających samobójstwa pod troskliwym nadzorem


znów pis trzech świadków powiesiło się za rządów pis , dopiero za rządów PO o sprawie Olewnika zrobiło się głośno

Dnia 23.06.2010 o 02:40, Rusty-Luke napisał:

Straży Więziennej? W każdym z tych wypadków mieliśmy do czynienia z korupcją i przestępczymi
układami na wysokim szczeblu, bezradnością wymiaru sprawiedliwości i bezkarnością zleceniodawców
zabójstw. Kto jest odpowiedzialny za opisywane przez nas ostatnio morderstwa i zaginięcia
świadków koronnych? Czy należy obwinić za te śmierci Adama Michnika, Tadeusza Mazowieckiego,
a może Bronisława Komorowskiego?


Ale oczywiście to wszytko skończyło się jak ręką odjął za rządów pis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 22:30, Galadin napisał:

> Tylko widzisz część wyborców Kaczyńskiego wierzy w niego jak w Boga.

Większość Polaków nadal widzi boga w Piłsudskim, więc Kaczyński też im odpowiada.


Piłsudski całą pensję oddawał na cele charytatywne a utrzymywał się z publikacji.
Ponadto chodził w jednym mundurze który był pocerowany , połatany itd. tylko na uroczystości państwowe zakładał mundur galowy.

I choćby z tego powodu Kaczyński nie dorasta Piłsudskiemu do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 00:12, Jaracz napisał:

> Przeczytaj dokładnie co napisałem namawiam do głosowania , nie mówię na kogo , mówię

> żeby po prostu iść głosować.

To ja już wolę, żeby za taką namową nie poszli do głosowania.


Czyli co namawiać do głosowania przeciw konkretnemu kandydatowi ?
Oto powód dla którego trzeba głosować PRZECIW Kaczyńskiemu.

Aż zobaczyli ilu ich poczuli siłę i czas
I z pieśnią że już blisko świt szli ulicami miast

Wyrwij murom zęby krat
Zerwij kajdany połam bat
A mury runą runą runą
I pogrzebią stary świat!



/.../

Dnia 23.06.2010 o 00:12, Jaracz napisał:

Choć w sumie teraz, przy takich kandydatach, nie ma to większego znaczenia. :D


Głosując na Kaczyńskiego głosujesz za ksenofobią , zacofaniem , ciasnotą horyzontów myślowych , homofobią ,
rasizmem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 19:55, KrzysztofMarek napisał:

To ja już wiem, ze Kaczyński przegra.


Oby przegrał, bo się chyba załamię... Kolejne 5 lat wetowania wszystkiego, wojen o krzesła (a Jarek bardziej wojowniczy od zmarłego brata...), pyskówek, niszczenia stosunków międzynarodowych itp itd.

Gdzieś czytałem ze dwa lata temu mniej więcej coś takiego: "Polska to jedyny kraj na świecie, który ma oficjalny backup prezydenta"

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

/.../ > Kilka faktów:
funkcjonariuszka która "szarpała" się z Blidą umyła ręce ślady prochu na rękach szlak
trafił.

Bład. Umycie rąk nie likwiduje śladów prochu na rękach. Jeszcze po kilku dniach mycia daje się wykryś.

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

Na ubraniu w.w. funkcjonariuszki nie było śladu krwi ani kropelki.

Na ubraniu da się wykryć ślady związków powstających po wystrzale (chociazby antymonu), które pozostaja naprawdę długo.

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

Barbara Blida wskutek postrzału straciła dużo krwi i znów ani śladu krwi w łazience.
itd. itp.

A masz protokoł ogledzin miejsca zdarzenia?

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

Prawdy nie dowiemy się już nigdy pis już o to zadbał , natomiast dla mnie nie ulega wątpliwości
TO BYŁO MORDERSTWO nieudolne jak wszytko za co pis się wziął ale morderstwo.

Ja naprawdę PiSu nie lubie, ale nie ośmieliłbym się twierdzić, że to było morderstwo. Nie potwierdzę też wersji SLD, ze Blidę zaszczuto. Najprostrze wytłumaczenie to takie, że przestraszyła się , ze już wiedzą (a nie wiedzieli) coś, co ona wiedziała i dlatego popełniła samobójstwo.

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

Jarosław Kaczyński ma krew na rękach ale jak widzę morderca jako prezydent podoba się
części Polakom.

Nie trzeba mu przypoisywać krwi na rękach, popełnił wystarczająco dużo innych rzeczy, za które mozna go nienawidzić.

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:


> Podobną rzecz powiedział Bronisław Komorowski na zakończenie telewizyjnej debaty
prezydenckich

Ech, a on to niby lepszy? Dwóch socjalistów konkuruje ze sobą, który więcej obieca, a ciemny naród to kupi.

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

A ten który wprowadził ten podział podzielił Polaków na "lepszych" i "gorszych" jest
dla mnie zwykłym cynicznym politycznym graczem który dla władzy jest w stanie zrobić
wszytko nawet podpalić Polskę.
Doskonale natomiast wychodzą mu kłamstwa , pomówienia , obrzucanie gównem itd. ale jest
przynajmniej przed sądem będzie musiał cześć swoich kłamstw odszczekać.

No, to akurat jest faktem, po co mu krew na rękach domalowywać. Dzisiaj stoi tam, gdzie kiedyś stało ZOMO. Sam się tak ustawił umizgami do Napieralskiego. Ale to akurat nic mu nie da.
>/.../ znów pis trzech świadków powiesiło się za rządów pis , dopiero za rządów PO o sprawie

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

Olewnika zrobiło się głośno.

A wróble na dachu ćwierkają i wrogie plotki głoszą, że zamieszani są w to działacze SLD i ruska mafia (a moze FSB).

Dnia 23.06.2010 o 20:31, kerkas napisał:

/.../
Ale oczywiście to wszytko skończyło się jak ręką odjął za rządów pis :)

A ja bezczelnie domniemywam sobie po cichu, że mamy kilka (a moze i więcej) "układów". Układ PO, układ SLD, układ PiSu, układ PSL, kilka mafii bez zaangażowania politycznego, za to z dojściem do polityków. Jak to mówią? Ręka rękę myje (inaczej obie są brudne), noga nogę wspiera (inaczej można upaść). Taka jest polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 20:44, Feallan napisał:

> To ja już wiem, ze Kaczyński przegra.

Oby przegrał, bo się chyba załamię... Kolejne 5 lat wetowania wszystkiego, /.../

A niech by wetował, byle z sensem. Bo te ustawy (chociażby ta ostatnia, o zapobieganiu przemocy w rodzinie) to głupota, jakiej dawno w naszym sejmie nie uchwalono. Własciwie, to nie pamietam, kiedy uchwalono jakąś sensowną ustawę. Pamiętasz może taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 20:57, KrzysztofMarek napisał:

A niech by wetował, byle z sensem. Bo te ustawy (chociażby ta ostatnia, o zapobieganiu
przemocy w rodzinie) to głupota, jakiej dawno w naszym sejmie nie uchwalono. Własciwie,
to nie pamietam, kiedy uchwalono jakąś sensowną ustawę. Pamiętasz może taką?


No jakby się nad tym zastanowić...

Nawet prób uchwalania za bardzo nie było. Teraz się wszyscy kampanią zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 19:55, KrzysztofMarek napisał:

To ja już wiem, ze Kaczyński przegra.

Kaczyński już zaczął antykampanię kolejny raz zwracając się do wyborców "Głosowaliście przeciw sobie". Zawsze gdy od tego zaczynał miał już przechlapane bo najgorszym błędem jakiegokolwiek polityka jest obrażać wyborców. Teraz nawet Ci, którzy głosowali na Komorowskiego bez przekonania po takiej fantastycznej zachęcie pójdą do urn zagłosować jeszcze raz tym razem przeciwko Kaczyńskiemu.
A Migalski z tym drugim jeszcze dołożyli do pieca wrzucając na siebie kowbojskie kapelusze. Nie mogli lepiej pokazać społeczeństwu, że chcą z Polski zrobić Dziki Zachód. Pięknie uzupełnili kampanię Komorowskiego pokazując się takimi podpalaczami jakimi PO chce ich pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 20:44, Feallan napisał:

Oby przegrał, bo się chyba załamię... Kolejne 5 lat wetowania wszystkiego, wojen o krzesła

Spoko. Jest możliwość, że też dostanie od losu lub Boga samolot, który gdzieś tam spadnie... ;)
Ewentualnie samochód w poślizgu lub spadającą cegłówkę.
Co prawda byłby żal samolotu, ale pech, to pech... ;D

Dnia 23.06.2010 o 20:44, Feallan napisał:

Gdzieś czytałem ze dwa lata temu mniej więcej coś takiego: "Polska to jedyny kraj na
świecie, który ma oficjalny backup prezydenta"

Niezłe. Pozostaje mieć tylko nadzieję na udaną reinstalkę systemu po której backup nie jest już do niczego potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo i Sprawiedliwość według pisu http://www.tvn24.pl/0,1662037,0,1,komornik-sprzedaje-bmw-kurskiego,wiadomosc.html

Głos na Komorowskiego to także głos przeciwko cynizmowi i obłudzie pisu. Gdzie się podziali prominentni działacze tej partii? Kurski, Ziobro, Macierewicz, Brudziński, Rydzyk, (przed 10 kwietnia Gosiewski)? Czyżby już się złużyli? Teraz brylują sącząc jad przy każdej okazji Bielan, Migalski i Jakubiak. Zapewne też znikną, gdy prezesowi zaczną przeszkadzać. Gdzie się podziął układ? Afery Rywina już nie ma. Komunizm skończył się kilka dni temu. Cuda obiecywał przecież premier Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 20:57, KrzysztofMarek napisał:

A niech by wetował, byle z sensem. Bo te ustawy (chociażby ta ostatnia, o zapobieganiu
przemocy w rodzinie) to głupota, jakiej dawno w naszym sejmie nie uchwalono.

A co jest takiego głupiego w zapobieganiu przemocy w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się