Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 19:05, Pietro87 napisał:

Chodziło mi stricte o fakt, że życie ludzkie trzeba szanować

Eee tam że tak powiem, oszukiwał ludzi to i przyszła kryska na Matyska, ot i w wielkim skrócie moje zdanie o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 19:06, Tyler_D napisał:

Nie znam się na polityce ale wtrącę swoje trzy grosze, Lepper był fajny bo był śmieszny.


Yeah right ... -.-



No bez przesady, wiadomo, że politykiem był mizernym, swoimi "blokadami dróg" w zasadzie podważał pewne normy demokratycznego państwa [czyli organizował nielegalne zgromadzenia, a wystarczyło takowe rejestrować i nie robić cyrków]

Był zamieszany w kilka śliskich spraw, był notorycznie pozywany o niewyparzoną "gębę" i swoje wtopy krasomówcze.

Był tez w moim mniemaniu nieetyczny bo zamieszany w wyjątkowo odrażająca seks aferę [czyi pozycja w partii i protekcja za kontakty seksualne, godne pogardy zachowanie i wykorzystanie swojej pozycji]

Nie mniej szkoda, że skończył jak skończył, zasłużył na przysadzoną adekwatną do swoich wyczynów karę, ale czy karę śmierci to już bym aż takich mocnych wyroków nie ferował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:49, Tyler_D napisał:

No i co w związku z tym? Czyżby dziwiło cię to w jaki sposób skończył ze swoim życiem
czy co?

Być może nie wiedział o tym ? i pomyślał że to głupi żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie bardzo zwłaszcza że jakieś 2,5h temu mniej więcej sam napisał o tym posta w tym temacie, ja mam go na poprzedniej stronie - nie wiem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza takie pisanie, jak to Lepper nie był fajny, jak gasił pseudo dziennikarzy i tak dalej.

Zapewne większość osób, która tak pisze, nawet nie wie nic o Lepperze.

Ja sam o nim mało wiem, więc nie napiszę nic. Ani to szok, ani mi go nie szkoda. Ot, przyjąłem informację i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:49, Tyler_D napisał:

No i co w związku z tym? Czyżby dziwiło cię to w jaki sposób skończył ze swoim życiem
czy co?

Myślałem, że się zabił biorąc jakieś leki tabletki, które wyniku ostrego przedawkowania doprowadzają do śmierci. Kiedyś jak ludzi wieszano publicznie spadali tą odległość, po której kark był skręcany, a nie jak teraz: Na szyi pętla. Stoi na krześle rozbuja je by krzesło spadło i się dusi te ileś tam sekund zanim zginie. IMO śmierć bardziej męcząca jeśli chodzi o ostatnie sekundy niż przedawkowanie.. tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda w oczy kole? Lepper dorobił się tak ''kariery'' politycznej jak i majątku na ludzkim nieszczęściu, krzywdzie i naiwności. Wykorzystał to, wspiął się wysoko i zapomniał o tych co byli z nim na samym początku i wierzyli że będzie reprezentował ich interesy. Samo to wystarczy bym miał o nim bardzo złe zdanie.
>Ja sam o nim mało wiem, więc nie napiszę nic.
Więc czemu wkurza cię to czy owo skoro mało o nim wiesz? Niezbyt to się kupy trzyma.

Braveheart -> ja jak zauważyłem posty w tym temacie to linknąłem na tvn24.pl i tam już było info że się powiesił więc dla mnie to nie była żadna nowość. W sumie jakoś mi pętla do niego pasuje ... A co do rodzaju zgonu - jeśli dobrze pamiętam śmierć przez powieszenie była jedna z najbardziej hańbiących ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:59, Tyler_D napisał:

>Ja sam o nim mało wiem, więc nie napiszę nic.
Więc czemu wkurza cię to czy owo skoro mało o nim wiesz? Niezbyt to się kupy trzyma.


Chodziło mi o ogólny trend, jaki to się objawia podczas śmierci jakiejś, powiedzmy, znanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:02, Braveheart napisał:

> Około 20 minut.
Dusić się 20 minut ? w porywach d o 40 ??
Nie przesadziłeś teraz ?? ;>

może miał dodatkowy zbiornik z powietrzem gdzieś zaszyty? ;D

no ale andrzeja szkoda. zabawny człowiek był, teraz oprócz palikota to sami nudziarze są :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:04, emo89 napisał:

no ale andrzeja szkoda. zabawny człowiek był, teraz oprócz palikota to sami nudziarze
są :C

Jak tam nudziarze :D... każdy czasem rozbawić potrafi... hmmm. Stefan Niesiołowski też nieźle dać i "pojechać" komuś potrafi ;) i to w jaki sposób on się wypowiada... czasami śmieszy.. Niektórych może wk****ć te jego takie hmmmm... [nawet w sumie nie wiem jak to nazwać]

@Tyler_D
>A co do rodzaju zgonu - jeśli dobrze pamiętam śmierć przez powieszenie była jedna z najbardziej hańbiących ...
Tak. Z resztą do dziś chyba ona tak wygląda. Przecież inaczej się patrzy w pierwszym momencie na takiego trupa z pętla na szyi niż, który zjadł 3 garście tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:02, Braveheart napisał:

> Około 20 minut.
Dusić się 20 minut ? w porywach d o 40 ??
Nie przesadziłeś teraz ?? ;>


Nie przesadza. Skacząc z krzesła też można skręcić kark/przerwać rdzeń nerwowy. Nawet publiczne egzekucje kiedyś polegały na tym, że im dłużej skazany się dusił tym kat był lepszy. Taki OT.

Co do Leppera. To podobnie jak Budep przyjąłem to do wiadomości, ani mnie to cieszy ani smuci. Gdybym go kiedyś spotkał itd. to moje odczucia byłyby inne.

Patrzy się tak samo na każdego samobójcę... A najbardziej hańbiąca była śmierć na krzyżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmierć o tyle nieciekawa, że podczas przerwania rdzenia kręgowego istnieje szansa na to, że ofierze puszczą zwieracze [resztę niech zrobi tu twoja wyobraźnia]


A czy hańbiąca.
Hmm najczęściej wykonywana kara śmierci w czasach pokoju, rzekł bym mało humanitarna, ale czy hańbiąca, tu już bym polemizował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:28, Evertsen_Dante napisał:

Co do Leppera. To podobnie jak Budep przyjąłem to do wiadomości, ani mnie to cieszy ani
smuci. Gdybym go kiedyś spotkał itd. to moje odczucia byłyby inne.

Mnie też, nie cieszy ani nie smuci.. Wiadomo chyba jak każdy... info <--- przyjęte, a za jakiś czas jak sprawa przycichnie [choć mają wszczynać postępowanie śledcze co do tego] więc jeszcze parę razy zapewne o tym usłyszymy, potem już nikt nie będzie tak o tym wspominał... wiadomo, ze wszystkim tak jest.. A przepraszam, o Smoleńsku się mówi co dziennie i katastrofie.. O niej to będą zapewne gadać jeszcze ze 2 lata dzień w dzień. A jak już to jakoś zostanie rozwikłane [w co wątpię. Mieliśmy już raport MAC <-- był jaki był. Niedawno opublikowany został Końcowy raport Millera.] To i tak Kaczyńskiemu ciągle będzie mało.. i mało i mało i mało... Nigdy się z tym nie pogodzi...

Dnia 05.08.2011 o 20:28, Evertsen_Dante napisał:


Patrzy się tak samo na każdego samobójcę... A najbardziej hańbiąca była śmierć na krzyżu...

Taaa. Tylko, że teraz nikt nikogo publicznie nie krzyżuje [chyba XD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 20:38, Braveheart napisał:

Taaa. Tylko, że teraz nikt nikogo publicznie nie krzyżuje [chyba XD]



No nie krzyżuje się to fakt.
Nie mniej powieszenie się proponuje jako dobrowolną alternatywę dla zastrzyku śmierci w kilku stanach w USA [a co wybierze skazaniec, to już jego wola]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się