Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2011 o 22:49, zadymek napisał:

>/.../> Ok, rozmawiałeś z tymi osobami- gratki z takich znajomości. Szyszka z ministerstwa- nawet
wiarygodne źródło, tylko dlaczego nauczanie ateizmu jakoś tak kłóci mi się z logiką?

Z Toją logiką może siękłócić. Ale czy nie miałem racji od początku? Miałem, cokolwiek napiszę, Ty to zakwestionujesz. Zatem - szkoda mojego czasu.

Dnia 04.08.2011 o 22:49, zadymek napisał:

Może coś pokręciłeś? Tak bez ogródek chwalili ci się, że ateizują młodzież (ciekawe jak?)
i zwalczają religię? Już pokazałeś jak rozmijają się nasze interpretacje, może z tych
rozmów/korespondencji wynikało coś innego?

Kolejny powód, żeby nie tracić czasu. Bo może to tobioe się nie tylko to, ale wszystko pokręciło?

Dnia 04.08.2011 o 22:49, zadymek napisał:

/.../> Owszem, opinie miejscowych coś tam mówią - skąd wzięły się twoje poglądy- ale są też
inni miejscowi i mówią co innego- w końcu nie wyciągnąłem swojej wersji z kapelusza.

A skąd? Z propandowych czytanek albo z notatnika agitatora?

Dnia 04.08.2011 o 22:49, zadymek napisał:

Kto ma rację?

Przepraszam wszystkich, zwłaszcza moderatorów, ale najwyraźnie racja jest jak d##a, każdy ma własną. Tyle, że moja racja jest czymś podparta.
>/.../ Cóż mógłbym dodać do tego co już napisałem? Jeśli twierdzi się, że bezapelacyjnie jakieś

Dnia 04.08.2011 o 22:49, zadymek napisał:

państwo tępi religię -i to jeszcze z inspiracji masonerii- to trzeba mieć twarde dowody.
Jak na razie przypomina mi to teorie spiskowe z tematu o 9/11.

O roli masonerii możesz poczytać nawet w podręczniku historii do liceum. Ostatnio wyrzucałem podręczniki moich synów, więc akurat to pamiętam. Tak całkiem nawiasem mówiąc, to przynależność do masonerii była zabroniona członkom rosyjskiej (i chyba nie tylko rosyjskiej) Partii Komunistycznej. Uważano to za zdradę.

Dnia 04.08.2011 o 22:49, zadymek napisał:

> Co do masona Geremka, poszukaj w Korwina Mikkego, coś tam powinno być. Mnie się
nie chce
> szukać...
A może nigdy niczego takiego nie wiesz, przeczytałeś/gdzieś zasłyszałeś -np bełkot w
ultraprawicowych portalach (ja tylko do takich dotarłem)- i ci utkwiło hasłowo "Gertemek-
mason i zdrajca Polski": nie chciałbyś tego zweryfikować?

A może to tobie wychowanie zablokowało możliwość przyjęcia pewnych prawd? Mikkego podałem, jako najłatwiejsze do sprawdzenia źródło. Ale jest jeszcze parę wydanych książek o masonerii, i akurat tam Geremek jast wymieniony jako jeden z bardziej znanych masonów. Tylko nawet jak przeczytasz o tym czarno na białym, to i tak nie przyjmiesz tego do wiadomości. Wypada mi tylko, po raz kolejny, powtórzyć, że szkoda mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Blidy- na moje to powtórka z historii. Tyle, że nie naszej... a dokładniej po zamachu na hitlera szukano na ślepo osób , które były zamieszany w spisek bądź z nimi powiązane w jakikolwiek sposób. Także oberwało się Rommlowi, który dostał wybór- samobójstwo bądź proces sądowy o zdradę, odebranie majątku i być może represje na rodzinie (wtedy wszystko było możliwe). A teraz wyobraźmy sytuację w tamtym czasie(rządy pisu)- dosyć upokarzający proces sądowy (w stylu pisu, każda telewizja trąbi, prawdopodobnie nawet byłby publiczny), rodzina wytykana palcami przez lata, problemy ze zdobyciem pracy dla dzieci (bo przecież złodzieje). Winą były w głównej mierze "pokazówki" polityczne pisu, jak i cała otoczka w polskiej polityce (Rywinowi z tego co pamiętam za dużo nie udowodniono, a sprawa ciągnie się za nim od paru lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Żyje Andrzej Lepper..!!!
Aż mi się wierzyć nie chce. :D. Jedyny facet mimo iż burak, jak go tak nazywano, który nie używał tak nagminnie przed wypowiedzeniem jakiegoś zdania yyyyyy, eeeeeee, yyyyyyy, eeeeeeee, aaaaaaaa. [Wiecie o co chodzi] Niż Ci ''wielcy'' co kończyli studia''

http://www.tvn24.pl/12690,1713064,0,1,andrzej-lepper-nie-zyje,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że śmierć, to jeszcze samobójstwo. Chyba nie wytrzymywał już ciśnienia. Był na szczycie i szybko z niego spadł. Co nie znaczy, że był trochę ociemniały w swoich poglądach, ale przynajmniej jakieś miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda faceta, ponieważ był dość barwną osobowością polskiej polityki i jako jeden z niewielu posłów potrafił przyjąć krytykę "na klatę" i odpowiedzieć na nią w swój czasami śmieszny, ale charakterystyczny sposób. Miał swojskie poglądy na rządzenie, ale przynajmniej był szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:03, Zimek1990 napisał:

Nie dość że śmierć, to jeszcze samobójstwo.

Ponoć nie wytrzymywał presji... Miało to chyba powiązanie z ciężką chorobą syna... Co do spadnięcia ze szczytu.. Może byłby dłużej gdyby nie ta cała ''sexafera'' i to, że Samoobrona potem odpadła.
Ale jak wiemy
"Wszystko co na górze to musi kiedyś spaść"
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że zaraz tu się znajda spece od sztucznych mgieł, teleskopowych wierzb i innych bomb próżniowych, którzy do tej śmierci dorobią spisek stulecia.
Trzeba by tez powołać Macierewicza i nowa komisję do następnej białej księgi a Prezesowi dać ochronę najmniej całej jednostki operatorów GROMU bo pewnie już na niego szykują kolejny zamach.


Wracając jednak do świata ludzi racjonalnych - Samoobrona jako partia przestała się kompletnie liczyć [jakieś promile głosów w wyborach], sam Lepper przegrał ostatnio niemało procesów, został w oczach opinii publicznej kompletnie skompromitowany, mógł nie wytrzymać presji. Smutny fakt i szkoda człowieka. Politycznie mogłem go uważać, za jednego z grona oszołomów, nie umniejsza to jednak jego wartości jako człowieka, nawet jeśli był zamieszany w seks afery to jego karygodne zachowanie winien ukarać sąd nie taki straszny los jak śmierć samobójcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, chowamy męża stanu na Wawel, nie? Poległ śmiercią tragiczną, wyniszczony przez system (a i to nie wiadomo, ja bym tych ruskich tak szybko nie wykreślał) który usilnie starał się sprowadzić na właściwą drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardziej poważnie - skandalem będzie dla mnie jeśli Wałęsy nie pochowają na Wawelu [w sensie stricte skoro takiego miernotę jak Lecha tam pochowali w uznaniu zasług nijakich, to ktoś taki jak Wałęsa powinien mieć tam rezerwację na 150%]

Czas pokaże jak mocna jest polska hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... dowiedziałem się przed sekundą właśnie z tego tematu [ nie oglądanie tv rulz, to samo miałem z tym świrem z Norwegii ]. Heh ... wcale mi z tego powodu nie jest smutno [ nazwijcie mnie zimnym chamem i co tam jeszcze sobie wymyślicie ] a nawet jest mi nieco do śmiechu. Jeden z największych oszustów, kanciarzy, jeden z ważniejszych szczwanych lisów ostatnich kilku [ kilkunastu? ] lat strzelił samobója. Jak się grzeszyło to nie dziwota że to się kiedyś na nim odbiło. Chamstwo, buractwo, "jak można zgwałcić prostytutkę?" i inne kwiatki ... Ech ... nie dość że pociągnął za sobą mnóstwo rolników [ i chyba nie tylko ich ] którzy wtopili "w niego" niemałe pieniądze myśląc że coś osiągną, że ich stan bytowania się polepszy, że trafili na dobrego polityka "bo jest od nas" to jeszcze niecnie ich wykorzystał, dorobił się niemałej fortuny i zrobił ich w bambuko więc teraz ma za swoje. Jednego parszywca imo mniej i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 18:22, Pietro87 napisał:

Idę o zakład, że zaraz tu się znajda spece od sztucznych mgieł, teleskopowych wierzb
i innych bomb próżniowych, którzy do tej śmierci dorobią spisek stulecia.

Przecież to standard :D jest...w tym temacie :-P Tylko pozostaje nam czekać na długie posty :) [choć mogę się mylić]

Dnia 05.08.2011 o 18:22, Pietro87 napisał:

Trzeba by tez powołać Macierewicza i nowa komisję do następnej białej księgi a Prezesowi
dać ochronę najmniej całej jednostki operatorów GROMU bo pewnie już na niego szykują
kolejny zamach.

Taaaa..... =)

Dnia 05.08.2011 o 18:22, Pietro87 napisał:

/.../ zamieszany w seks afery to jego karygodne zachowanie winien ukarać sąd nie taki straszny los jak śmierć
samobójcza.

Był jaki był.... Wiadomo zachowywał się tak jak zachowywał.. bo politykom "Przecież nie przystoi" muszą coś przeca reprezentować =.=. Może chciał w ten sposób zwrócić na siebie uwagę i uwagę. Nie wiem nie wnikam. Ktoś powie, że każdy cyrk ma klauna/błazna z którego trzeba się pośmiać. Ja w rządzie widzę samych klaunów jednych mniej śmiesznych innych bardziej... Co do definitywnego braku poparcia [podobnie już zaczyna się dziać w przypadku PSL] i porażek jakie potem napotykał na swej drodze... to też mogło dodać oliwy do ognia. Chyba się chłop załamał i zdał sobie sprawę, że już nie ma szans na jakikolwiek powrót do świata politycznego.... Trudno.. Śmierć Leppera Ci powiem szczerze bardziej mnie zszokowała niż katastrofa w Smoleńsku i to, że prezydent zginął.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Politycznie mogłem go uważać, za jednego z grona oszołomów,

Dnia 05.08.2011 o 18:22, Pietro87 napisał:

nie umniejsza to jednak jego wartości jako człowieka, nawet jeśli był zamieszany w seks
afery to jego karygodne zachowanie winien ukarać sąd nie taki straszny los jak śmierć
samobójcza.

Hm ... czegoś tu nie rozumiem - wskaż mi proszę choć jedną rzecz za jaką mógłbym cenić tudzież uważać Leppera za wartościowego człowieka. Bo ja czegoś takiego nie widzę tbh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 18:58, Tyler_D napisał:

Hm ... czegoś tu nie rozumiem - wskaż mi proszę choć jedną rzecz za jaką mógłbym cenić
tudzież uważać Leppera za wartościowego człowieka. Bo ja czegoś takiego nie widzę tbh.



Nie wartościowego człowieka a po prostu człowieka.
Piłem tam do tego co obserwuję na innym forum, gdzie ludzie już rozpoczęli wesoły hejt typu "a dobrze gnojowi, mam nadzieje, że zdychał powoli"
Chodziło mi stricte o fakt, że życie ludzkie trzeba szanować [no oczywiście bez skrajności, bo nie mam zamiaru płakać po skazanym na śmierć pederaście czy mordercy to logiczne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... zaczyna się. Zaczynają się wypowiadać o tej śmierci wszyscy, nawet ci którzy kompletnie nie wiedzą kim był Lepper, co zrobił a znają go z wtop politycznych [ które mimo wszystko bardziej są żałosne bo czyż nie jest żałosnym reprezentować taki poziom jak on? - tym bardziej na tak zwanej scenie politycznej ] a nie z tego co zrobił lub czego nie zrobił.

Nie znam się na polityce ale wtrącę swoje trzy grosze, Lepper był fajny bo był śmieszny.

Yeah right ... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się