Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2013 o 22:20, kerkas napisał:

> /.../> Ale to można porównać z Dekretem Bieruta toż to bandytyzm.

Za Bieruta posiadanie siekiery, nawet po pijaku, było legane:
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/442598,absurd-z-biala-bronia-poslowie-wymyslili-prawo-ucierpia-rycerze-grzybiarze-i-dzialkowcy.html
Wydaje mi się, że posłowie zapomnieli o ciupagach. Teraz "Mazowsze" na występach bedzie musiało używać ciupag drewnianych. Ale co zrobić ze strażakami, którzy mają toporki i z alpinistami, którzy mają czekany? Ja sam jestem tym zainteresowany, jako że scyzoryk prawie zawsze noszę przy sobie. Ale co mi tam, odpowiednio zaostrzony śrubokręt i nożyczki też się przydadzą. A co z damskimi pilnikami do paznokci?
P.S.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,opage,5,title,Beata-Sawicka-oddajcie-moja-lapowke-Nowe-fakty,wid,16148181,wiadomosc.html?ticaid=111a12#czytajdalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 14:28, zadymek napisał:

> /.../ > A huehue bo ...tego nie uczą w szkołach?

Jeszcze nie uczą. Ale zapewne niedługo będą, jak to dobrze , że Niemcy... to znaczy się Unia, wzięły nas pod kuratelę. Dzięki temu osiągamy postęp cywilizacyjny, bo mozemy obsługiwać nowoczesne maszyny wszędzie tam, gdzie skomputeryzowanie się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 14:28, zadymek napisał:

A huehue bo ...tego nie uczą w szkołach?

Czego konkretnie? Choć na dobrą sprawę jak się zastanowić:
To były Wojny IRP -> Temat Liberum Veto -> Rozbiory -> Powstania -> IIRP.
Cóż, możemy się cieszyć z bycia "pierwsza republiką" :] zamiast bycia "stalową" Monarchią [jak inne kulturalne państwa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Jedynym plusem tego spacerku może być to, że populacja idiotów zmaleje ( w oczywisty sposób ).

I dla takich ludzi wymyślono getta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 17:08, Tyler_D napisał:

A co wy takiego świetnego widzicie w hołocie która się rajcuje bo coś podpaliła? -.-

Nic, ale ta płonąca tęcza fajnie wygląda.

@noble_6
W jaki sposób ma niby zmaleć, skoro nikt nie zginie a kilku chuliganów otrzyma śmieszne wyroki w zawieszeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 17:08, noble_6 napisał:

Nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. Jedynym plusem tego spacerku może być to, że populacja
idiotów zmaleje ( w oczywisty sposób ).

Hę?

btw:
http://natemat.pl/81233,na-teczy-z-pl-zbawiciela-zawisnie-nyan-cat-jest-petycja-na-facebooku
https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/969357_354266388050549_1952603252_n.jpg
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 17:08, Tyler_D napisał:

A co wy takiego świetnego widzicie w hołocie która się rajcuje bo coś podpaliła? -.-

Patrząc zupełnie z boku, to widzę, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.
W tym przypadku bezgraniczna miłość Umiłowanych Przywódców do Mumii Jewropejskiej nazywam sianiem wiatru, a Marsz Niepodległości to burza. Burze będą się powtarzały, bo to, co się podoba politykom, nie musi wcale podobać się poszczególnym narodom, w tym naszemu Narodowi. Rozwiązanie Marszu przez Ratusz to głupia prowokacja, chociaż świadoma. Teraz może się zacząć bijatyka - zobaczymy co się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2013 o 17:13, ZubenPL napisał:

@noble_6
W jaki sposób ma niby zmaleć, skoro nikt nie zginie a kilku chuliganów otrzyma śmieszne
wyroki w zawieszeniu ?


A to szkoda. Myślałem, że się zabiją wszyscy. Średni poziom inteligencji kraju wzrósłby drastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 17:19, noble_6 napisał:

jakie są najnowsze wieści z pola walki? wróg pokonany? niech wezmę szturmem ambasadę
rosji

Żadne, marsz podobno rozwiązany ale idzie dalej i policja nic z tym nie robi, tęcza spłonęła a kilkadziesiąt osób zostało aresztowana. Podobno jeszcze dwa samochody kilka ulic od marszu zostały podpalone a szyby w jakimś budynku też kilka ulic od marszu został wybite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 17:19, noble_6 napisał:

jakie są najnowsze wieści z pola walki? wróg pokonany? niech wezmę szturmem ambasadę
rosji

Ambasada jest placówką dyplomatyczną i nikt, kto jest obywatelem cywilizowanego kraju, nie będzie jej zdobywał. Już prędzej zdobedą Pałac Namiestnikowski :-P
A nawiasem mówiąc - nie oglądasz telewizji?
Bo tam pokazali, że płonie budka strażnicza przy Ambasadzie. Tyle, że nie wiadomo, czy ten, kto ją podpalił, jest Polakiem. Bo to może być tak samo, jak trafiło się we Francji - swastyki na drzwiach synagogi malowali Żydzi. Ale tego sią nie nagłaśnia, bo to sprawa wstydliwa dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardzo dobrze. jestem pewien, że te samochody zagrażały niepodległości wielkiej polski, więc bracia łysole zrobili dobrze podpalając je. niech żyje mumia romana dmowskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się