Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 20:02, Widek napisał:

Vaxinar racz panie drogi przyznać się do błędu :) Brak koncetracji i opanowania naprawdę może
źle wpłynąć ;)


Wierz mi Widku, że potrafię co zresztą sam zaobserwowałeś z tego co pamiętam. :)
Ale raz, Twoje posty niektórzy naprawdę tak odbierają, zaprzeczysz? :) Dwa, post Cerma do miłych nie należał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:04, Vaxinar napisał:

Ale raz, Twoje posty niektórzy naprawdę tak odbierają, zaprzeczysz? :) Dwa, post Cerma do miłych
nie należał.


Odbierają ? A może nie potrafią odebrać ? Nie zauważasz tej jakże ważnej różnicy ? Jeżeli posiadasz choć za grosz dzisiejszej " inteligencji " bez problemu powieneś zauważyć jak odbierane są niektóre wypowiedzi w moim wykonaniu :)

>Dwa, post Cerma do miłych nie należał.

Hmm, musisz być bardzo delikatny, skoro coś takiego mogło cie urazić, tym bardziej że Cerm stwierdził tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:07, Widek napisał:

Odbierają ? A może nie potrafią odebrać ? Nie zauważasz tej jakże ważnej różnicy ? Jeżeli posiadasz
choć za grosz dzisiejszej " inteligencji " bez problemu powieneś zauważyć jak odbierane są
niektóre wypowiedzi w moim wykonaniu :)

A kto z Tobą rozmawiał po poście w wątku rodziców? Kto się śmiał? :]

Dnia 11.12.2006 o 20:07, Widek napisał:

Hmm, musisz być bardzo delikatny, skoro coś takiego mogło cie urazić, tym bardziej że Cerm
stwierdził tylko fakty.

No, widzisz jestem. :P
A Cerm stwierdził nie tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No właśnie większość, ale nie wszystkich. Więc racz zauważyć też te posty, w których sprzeciwiałem

Dnia 11.12.2006 o 19:58, Vaxinar napisał:

się tym tematom.


Ale dalej w nich piszesz? Jak mówisz coraz mniej - zobacz że mnie to nie dziwi - każda bezmyślna zabawa sie kiedyś nudzi.

Dnia 11.12.2006 o 19:58, Vaxinar napisał:

Więc nie pisz takich tekstów, bo się robi jakoś tak niemiło, ale chyba to masz na celu.


Nie miło? A wypowiadać się w imieniu większości? Rozdawać na prawo i lewo kuksańce ubrane w mądre plastikowe formułki żywcem przypominające mi.. ech nie powiem żebyś bł miły dla Widka

Dnia 11.12.2006 o 19:58, Vaxinar napisał:

A jak się spotkałem z opiniami niektórych to uznali to za prowokację, takie tematy, posty.
A co do mnie... heh.


Którzy to? Nazwiska?!! Adresy:P Z którego wątku dokończ coś tam?

Vax nie daj się "prowokować" :)) Jak kręcisz bekę to "zważ Panie" z kim:P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 20:15, CermatoX napisał:

Ale dalej w nich piszesz? Jak mówisz coraz mniej - zobacz że mnie to nie dziwi - każda bezmyślna
zabawa sie kiedyś nudzi.

Ale dalej w nich piszę, w jednym, coraz mniej.
W końcu się z czymś zgadzamy, to się nudzi.

Dnia 11.12.2006 o 20:15, CermatoX napisał:

Nie miło? A wypowiadać się w imieniu większości? Rozdawać na prawo i lewo kuksańce ubrane w
mądre plastikowe formułki żywcem przypominające mi.. ech nie powiem żebyś bł miły dla Widka

Wypowiedziałem się w imieniu tych, z którymi rozmawiałem.
Czy rozdaje tak na prawo i lewo? Eeee, przesadziłeś, a dla Widka czy byłem miły czy nie, nie wydaje mi się aby coś się miedzy nami się... zepsuło (mogę tak napisać? :P)

Dnia 11.12.2006 o 20:15, CermatoX napisał:

Którzy to? Nazwiska?!! Adresy:P Z którego wątku dokończ coś tam?

Nie ma nazwisk i nie będzie, tajne. :P
Z którego wątku? Z wątku żuli, "pierdzenia", tego jak opowiedział o swojej rodzinie.

Dnia 11.12.2006 o 20:15, CermatoX napisał:

Vax nie daj się "prowokować" :)) Jak kręcisz bekę to "zważ Panie" z kim:P

Dzięki za radę, to miłe uczucie pogadać z Tobą normalnie, po raz pierwszy. :)
A kręce bękę z dobrym kumplem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 21:19, Olamagato napisał:

> E-mail:szymek9999@op.pl

Dnia 11.12.2006 o 21:19, Olamagato napisał:

Jak myślisz, co mam o tym sądzić?


Hehe, przypomniała mi się sytuacja z pracy, gdy czytaliśmy sobie z kolegami czyjeś podania o przyjęcie do pracy (sekretarka pożyczyła nam zupełnie przypadkiem :P) w firmie. Najlepsze były z mailem "malutka81", "byku23"...itp. :)
Takich podań szef nawet nie chciał przeglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś ujżałem, że ten temat znikł z podpięcia automatycznego ... czy to znaczy, że są juz nowi moderatorzy czy dopiero na dniach ich poznanmy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:30, szerszeń45 napisał:

Dziś ujżałem, że ten temat znikł z podpięcia automatycznego ... czy to znaczy, że są juz nowi
moderatorzy czy dopiero na dniach ich poznanmy? ;-)



Właśnie ciekawe Kiedy CDP na piosze kiedy bedzie ten (ci) nowi moderatorzy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 16:30, szerszeń45 napisał:

Dziś ujżałem, że ten temat znikł z podpięcia automatycznego ... czy to znaczy, że są juz nowi
moderatorzy czy dopiero na dniach ich poznanmy? ;-)


Nawet jeśli są żaden na razie się nie ujawnił:) Statystyki mówiły, że jest ich siedmiu i nie zmieniły zdania... jak dotąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 17:15, Adamido napisał:

Mordka.Temat odpięty:]

Pewnie cały szum wokół wyboru moderatorów teraz ucichnie, tak jak to było po odpięciu wątku o czacie... Więc po co zakładać takie tematyi, skoro nic się nie wyjaśnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 19:15, Deejay napisał:

Właśnie zauważyłem że odpięto ten temat więc pewnie przegapiłem werdykt...? Jest już znany
nowy moderator?



Niestey jeszzce niewiadomo,wszyscy oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy wybrani, a tu nikt nic nie mówi.... Ważne, że ja wiem kto i co ( ;-) ), ale co z innymi, Sol ?! Zlituj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować