Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W styczniu Internet Explorer 7 PL

35 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2006 o 17:06, Dead-pl napisał:

> Fajnie, jeżeli tylko przejdzie sie test orginalności sprzętu.

a co to za problem ? ;>


Zdaje mi się ze IE 7 należy do programów które wymagaja Original Windows, prawda??
A w sumie to problem nawet żaden, bo kto umie to to obejdzie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam na polską wersję, bo i tak korzystam z angielskiej wersji windy. Super się pracuje, przynajmniej nic nie jest źle przełumaczone!;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:10, wip_01 napisał:

> > Fajnie, jeżeli tylko przejdzie sie test orginalności sprzętu.
>
> a co to za problem ? ;>

Zdaje mi się ze IE 7 należy do programów które wymagaja Original Windows, prawda??
A w sumie to problem nawet żaden, bo kto umie to to obejdzie.:P


WGA to chyba poległ wieki temu :P Ale mi to ... mam legala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:10, wip_01 napisał:

Zdaje mi się ze IE 7 należy do programów które wymagaja Original Windows, prawda??
A w sumie to problem nawet żaden, bo kto umie to to obejdzie.:P


Nawet jeśli byłaby dostępna tylko dla legalnych użytkowników, to dla mnie żadno zmartwienie. mam orginalnego Windowsa XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IE o zgrozo. Wg mnie może być sobie i po karaibsku, Opery i tak nie przebije, a nawet jeśli to Firefox nie da mu szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 17:15, Goyaka napisał:

> Zdaje mi się ze IE 7 należy do programów które wymagaja Original Windows, prawda??
> A w sumie to problem nawet żaden, bo kto umie to to obejdzie.:P

Nawet jeśli byłaby dostępna tylko dla legalnych użytkowników, to dla mnie żadno zmartwienie.
mam orginalnego Windowsa XP.


Tez mam original ale dla nielegalów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 17:25, wip_01 napisał:

Tez mam original ale dla nielegalów :P


I bardzo dobrze, że są utrudnienia dla piratów, legalnym użytkownikom też się coś od życia należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet Explorer 7. Używam go od premiery bety 1. Dla mnie jest super i nie zmienie na żadną inną przeglądarkę(żadne firefox czy opera). Ta przeglądarka jest naj.... i jestem do niej przyzwyczajony i nie jest tak dziurawa jak nie który mówią ( no chba że się używa Windows-a pirata to można mieć problemy - ale legal jest cool)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używam IE7 od jakiegoś czasu (od dnia premiery wersji finalnej konkretnie)... szybko stratuje, nie ma problemów z wyświetlaniem stron czy kompatybilnością, wygodnie się go używa (tylko że nie ma możliwości obsługi gestów) etc. i gdyby nie to, że mam duszę na ramieniu - a licho wie kiedy wyskoczy mi komunikat "mwahahaha! busted!" O_o - to bym pewnie IE7 regularnie używał... a tak męczę się pół na pół z FF2 i Operą 9 :/

czemu nie ma przeglądarki, będącej połączeniem FF2 i Opery 9 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet angielskiego IE7 nie instalowałem. FF2 mi w zupełności wystarczy. Kiedyś, gdy używałem IE co jakiś czas były jakieś problemy, teraz już dawno nie miałem żadnych problemów z wirusami, a w szczególności z robakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować