Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Lepiej, żeby do mnie dotarł cało, bo to prezent ma być.
Z tego co piszesz, a nie jesteś pierwszy, ktoś się w CDP musi pakowania nauczyć. Ja takiego nie przywiązywania wagi do dobrego zabezpieczenia paczki nie rozumiem. Takie rzeczy powinny być perfekcyjnie zabezpieczone, a kurier powinien o to dbać [tym bardziej, że chyba jest jakaś umowa między firmami]. Znając nasze realia, przy pakowaniu jest byle jak, a kurier miota tym jak kamieniem. Przykro mi.

Mam pytanie: mogę przy kurierze otworzyć paczkę i sprawdzić czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2005 o 08:50, mdag napisał:

Jednak aby nie było tak słodko, to poruszę sprawę pakowania.
Gratuluje osobom pakującym, "świetne" zabezpieczenie kufla. Owinięty i to niedokładnie, niechlujnie w fole bombelkową latał
sobie luźno po pudełku, więc wcalę się nie dziwię że ucho odpadło, mimo że opakowanie posiadało naklejkę "ostrożnie szkło".
Myślę że pracownicy CD Projektu pakując przesyłkę mogli wykazać się trochę większą wyobraźnią i wziąć pod uwagę różne czynniki.


Kufelek naprawdę fajny, szkoda że bez ucha...


Przesyłki z grami były i są zabezpieczane wystarczająco. niestety przy duzej liczbie przesyłek i przy takim towarze jak ceramiczny kufel zawsze bedzie ułamek procenta uszkodzonych przesylek.

Jednak nie nalezy sie od razu matwic i narzekac. osoby, ktore maja uszkodzone kufeli prosze o zglaszanie sie bezposrednio do nas: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

W temacie usług kurierskich - tutaj zawsze mozna dyskutowac, ktora z firm jest najlepsza.
Niezaleznie od firmy - doreczenia do klientow indywidualnych sa najwiekszym wyzwaniem :). Zadna z firm nie ma 100% skutecznosci przy pierwszym doreczeniu (realnie nawet 90%)
- to wiemy z wieloletniego doswiadczenia, a korzystamy z uslug praktycznie wszystkich wiekszych firm obecnych na polskim rynku.

Kazda z firm ma tez wlasny system awizacji i doreczen - przy wyborze firmy zwracalismy szczegolna uwage na system informacji o przesylkach tak, aby ulatwic Wam ich odbior.
Na biezaco pracujemy tez nad usprawnieniem doreczen, aktualnie w terminie jednego do dwoch miesiecy wprowadzimy do sklepu kilka nowych rozwiazan zwiekszajacych komfort uzytkowania.

Rozwazamy tez przy kolejnych pre-orderach w sklepie.gram.pl mozliwosc wyboru metody dostawy.
wiaze sie to jednak w przypadku przesylek pocztowych z ograniczeniem gwarancji dostawy, kwestia do rozwazenia - jesli bedziecie chcieli miec taka mozliwosci - na pewno ja udostepnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 19:17, Destro napisał:

> Do mnie również nie dotarła, ale ponieważ przesyłka, która wyruszyłą dziś rano w świat, nie wróciła jeszcze do sortowni,
to poczekam z jakimkolwiek
> narzekaniem.

sprawdziłem status dostawy i dokładnie ten sam problem co w wypadku poprzedniej
osoby - w dniu wczorajszym miała miejsce nieudana próba doręczenia ok 10:45.

PS: Przypominam, że na stronie ze szczegółami
swojego zamówienia ( http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp) można śledzić dostawę paczek z dostawą kurierską


A ja pozwolę sobie wyjaśnić tę kwestię. Bo Panowie chyba nie mają świadomości jak jest naprawdę... Do mnie paczka miała być dostarczona wczoraj pomiędzy 10:30 a 15:00. I kiszka. Potem dzwoniłam kilkakrotnie do Masterlinka i proszę sobie wyobrazić, że osoba z BOK w ogóle nie mogła się skontaktować z kurierem, by zapytać gdzie jest moja przesyłka. Kurier nie odbierał telefonów od swojej firmy. A teraz widzę na stronie przy mojej przesyłce, że była próba doręczenia paczki. Jaka próba???? Kiedy nawet na sekundę nie wychodziłam. Zostawiłam nawet swój tel. komórkowy, by szanowny pan kurier mógł się ze mną natychmiast skontaktować. I nic. Dzisiaj czekam na przesyłkę do 14:00 i jak nie będzie, to zadzwonię do CDP, bo ktoś mi tę sprawę musi wyjaśnić albo zwrócić pieniądze. I tyle mam do powiedzenia na tę chwilę.

Dnia 30.11.2005 o 19:17, Destro napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 11:12, midgeure napisał:

A ja pozwolę sobie wyjaśnić tę kwestię. Bo Panowie chyba nie mają świadomości jak jest naprawdę...


Witam. Rozumiem rozgoryczenie, proszę jednak zauważyć, że moja poprzednia wypowiedź dotyczyła innego użytkownika. Każde zamówienie jest indywidualne, kwesti opóźnienia dostawy nie można uśrednić i ciężko też jednym postem wyjaśnić wszystkie takie kwestie na forum :). W wypadku 9 osób problemem braku dostawy może być nieobecność odbiorcy, ale w wypadku osoby 10tej coś zupełnie innego. Dlatego zapraszam i polecam (co pisałem w poprzednich wypowiedziach) kontaktować się z Masterlinkiem lub/ORAZ z naszym Działem Obsługi Klienta sklepu gram.pl (jeśli nie udało się rozwiązać problemu kontaktem z firmą kurierską - jak w tym wypadku). Będziemy wyjaśniać wszelkie wątpliwości i walczyć ;-) aby przesyłka dotarła do Pani najszybciej jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:40, Ali G napisał:

heh ja chyba mialem szczescie mieszkam na wsi za czewa i dostalem z rana ;]

mam prozbe do CDProjekt przestancie naklejac
te naklejki blokujace otwarcie pudelka z gra (te z dozywatnia gwarancja itp.) bo przy odklejaniu zawsze klej na pudelku
zostaje :( i musze latac do siostry po zmywacz do paznokci ;]


Żona mi pokazała jak to się robi :) Jak pooowoli będziesz odklejał to ślad nawet nie zostanie. A jak sam odklejałem na szybko to miałem to samo co ty :) Cierpliwości na potrzeba Panowie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 12:31, GeoT napisał:

> heh ja chyba mialem szczescie mieszkam na wsi za czewa i dostalem z rana ;]
>
> mam prozbe do CDProjekt przestancie
naklejac
> te naklejki blokujace otwarcie pudelka z gra (te z dozywatnia gwarancja itp.) bo przy odklejaniu zawsze klej
na pudelku
> zostaje :( i musze latac do siostry po zmywacz do paznokci ;]

Żona mi pokazała jak to się robi :) Jak
pooowoli będziesz odklejał to ślad nawet nie zostanie. A jak sam odklejałem na szybko to miałem to samo co ty :) Cierpliwości
na potrzeba Panowie !!!

a ja chciałem sobie zedzrzeć na szybko w paznokciem i znisczylem folijke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi folijkami to jest różnie :] Dlatego ja na swoim DS-ie po prostu ją rozciąłem i zostawiłem po bokach przezroczystą taśme (na szafce jak stoi) to i tak jej nie widać, a jeśli już się ktoś przygląda to wygląda to lepiej niż takie obdrapane coś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam – ja w sprawie tych zabezpieczeń pudełka – najpierw oderwijcie plombę, czyli środek a potem od zewnątrz czyli od miejsca przerwania na plastyku do środka i nie drapcie po folii okładki, bo faktycznie taka podrapana wygląda nienajlepiej ;)
A pozostałości kleju odlepiam tą samą naklejką lekko uderzając nią (stroną z klejem) w miejsce pozostałości po kleju (na papierze lepiej nie używać żadnych rozpuszczalników) ao na folii i plastyku jak najbardziej można i rozpuszczalnikiem czyścić…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja z koleji muszę wkombinować co zrobić ze swoim pudełkiem dvd (nie etui) bo pękło na grzbiecie, i teraz odstaje folia z przerwaną okładką :/, Destro może przyślecie mi jeszcze jedno pudełko? :P (bez gry ;D) Albo przynajmniej wzór papierowej okładki, bym mógł sobie wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej a gral juz ktos na necie ??

ja galem 4vs4 i po 20 sekundach pisalo " Desynchronizacja, sproboj ponownie" ?? i wyrzucilo z gry
co to moze znaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie mam :D Przesyłka doszła punktualnie o 15, tak jak się umawiałem :) Niestety kufel jest w fatalnym stanie :( to znaczy ucho się oberwało i rozsypało w drobny mak :( Już napisałem do CDProjekt, teraz czekam na odpowiedz.

Dodatki do gry fajne, aż miło :)
Dobra teraz uciekam grać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 20:39, Grizzly. napisał:

Kiedy wydano gre Age of Empires III ? Ale chodzi mi o pierwsze wydanie na świecie, USA.. ?


Gra została wydana 18.10.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 20:49, =PtaQ napisał:

> Kiedy wydano gre Age of Empires III ? Ale chodzi mi o pierwsze wydanie na świecie, USA.. ?

Gra została wydana 18.10.05
:)


dzień przed moimi urodzinami :D

Czy firma CDP miała wcześniej przed 18 października dostęp do gry, czy dopiero po jej wydaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak CDP wysyłało paczki UPS-em to sobie do nich zadzwoniłem i złożyłem dyspozycje aby moje przesyłki pozostawiać u nich i sam sobie odbierałem, działało rewelacyjnie, potem Pani sama do mnie dzwoniła że paczka czeka i zawsze miałem na czas. Z Masterlinkiem we Wrocławiu można tak samo. Tak wiem trzeba się fatygować samemu a to może być daleko, zwłaszcza w małych miastach czy wioskach. Fakt te godziny dostarczania są czasem mało wygodna ale oni przecierz są w pracy w tych samych godzinach co my więc jak wszyscy będą chcieli paczkę po 15 czy 17 to może być jeszcze większy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 30 listopada dzień póżniej, mam pytanie do redakcjii czy jeżeli nie dostałem maila z przeprosinami(ani z żadną wiadomością o niespodziancze czy cos w tym stylu), czy przysługuje mi ta bonusowa gra?, aha i Drugie pytanie podczas wychodzenia gry (widze że któryś kolega miał ten sam problem),w włączonych procesach widnieje ciągle bykiem aoe3.exe...musze go zamykać oczywiśćie,zżera całkiem dużo zasobów CPU :/,niewiem co z tym zrobić ,wyjdzie jakiś patch ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:54, gawczak napisał:

mam pytanie do redakcjii


Proszę zrozumieć, iż każde doręczenie to sprawa indywidualna. Na forum uwag dot. realizacji konkretnego zamówienia nie da się rozpatrzeć - w takich sprawach kontaktuj się proszę z Działem Obsługi Klienta sklepu gram.pl. O tu: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Jeśli masz problem z działaniem gry lub inne pytanie techniczne (np w sprawie patchów), zapraszamy do Działu Pomocy Technicznej: http://www.gram.pl/pomoc.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 21:54, gawczak napisał:

w włączonych procesach widnieje ciągle bykiem aoe3.exe...musze go zamykać


może to specjalnie tak żeby kolejne uruchomienie było szybsze? (wiem, sam w to nie wierzę ;] )
... ale np.: Mozilla i OpenOffice na życzenie tak robią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować