Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 09:23, KonLee napisał:

Tak jak mowilem pokazano nowa rase http://www.gametrailers.com/player/36029.html w pewnym
momenicie widac eldarow^^


Co tu dużo pisać - nowy trailer prezentuje się bardzo ładnie :)

Widać, że Eldarowie przeszli lekki lifting - wyszło im to na dobre. Oprawa graficzna prezentuje się bardzo fajnie, zarówno tekstury podłoża, otoczenia, jak i same jednostki, które zostały wykonane bardzo dobrze. Trochę akcji też się znalazło - myślę, że ta wygląda nieźle. Zobaczymy co z tego wyjdzie, myślę jednak, że dostaniemy kolejny hit, który będzie święcił triumfy przez wiele lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm...grafika wyśmienita i do tego wyglądający świetnie SM(szkoda tylko, że znowu Blood ravens a nie Ultramarines) i eldarzy z mojego ulubionego Światostatku . Otoczenie też świetne a najbardziej ciekawie będą wyglądać zrujnowane Imperialne miasta. Ślinka cieknie nic tylko czekać do 2009 r( wiadomo może jaki miesiąc?) :D

PS: mogli by dać wersje próbną dla graczy... :D

master--->na pewno hit, tak jak to było przy CoH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od eldarów wolę Biel-tan. U SM mogą być te kruki... A orkowie to już całkiem mi obojętnie. No i na 99% wiemy już, jaka będzie 4 rasa, powtórka z rozgrywki pod tym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trailer może być, ale denerwuje mnie to, że nadal jest stosunkowo mało info. Chaos będzie jako 4 gracz na 99%. Pytanie czy będzie coś prócz tego. Robale byłoby fajnie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...tyranidów było by fajnie zobaczyć i nie wiadomo czy chaos bedzie mówicie na 99% a gdzie ten 1% co? I ciekawe czy dadzą bóstwa do chaosu do WE krwiopijec a do DG-nurgle

P.S: Co jest w community na stronie dowa bo nacisnąłem 2003 r i nie mogę teraz tam wejść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale ja myślę, że raczej nie mamy co wierzyć w tyranidów teraz. Według mnie, dodadzą ich w jakimś dodatku, ale obym się mylił. Ja się najbardziej jednak cieszę na tę kampanię. Mam już dość tej typu DC czy SS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:52, Krizard napisał:

Niestety, ale ja myślę, że raczej nie mamy co wierzyć w tyranidów teraz. Według mnie,
dodadzą ich w jakimś dodatku, ale obym się mylił. Ja się najbardziej jednak cieszę na
tę kampanię. Mam już dość tej typu DC czy SS.


A jaka będzie kampania? Bo nie śledzę na bieżąco newsów na temat DoW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2008 o 13:54, Maciek2194 napisał:

A jaka będzie kampania? Bo nie śledzę na bieżąco newsów na temat DoW2


Coś w tym stylu: Latasz sobie między planetami i dostajesz zlecenia z planet, i sam wybierasz, gdzie chcesz polecieć i komu pomóc. Będą zadania główne i dodatkowe. Już się cieszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 13:52, Krizard napisał:

Niestety, ale ja myślę, że raczej nie mamy co wierzyć w tyranidów teraz. Według mnie,
dodadzą ich w jakimś dodatku, ale obym się mylił. Ja się najbardziej jednak cieszę na
tę kampanię. Mam już dość tej typu DC czy SS.


AMEN ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Gracze, którzy zakupili ostatni dodatek do Dawn of War, Soulstorm będą mieli możlwość wzięcia udziału w beta testach Dawn of war 2."-W Polsce gracze będą mogli wsiąść udział w beta testach czy nie(jeżeli poźniej na to wpadłem to sorka ^^ i jeżeli spam to też^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 19:52, Maciek2194 napisał:

" Gracze, którzy zakupili ostatni dodatek do Dawn of War, Soulstorm będą mieli możlwość
wzięcia udziału w beta testach Dawn of war 2."-W Polsce gracze będą mogli wsiąść udział
w beta testach czy nie(jeżeli poźniej na to wpadłem to sorka ^^ i jeżeli spam to też^^)


Dowiedz się w jaki sposób to uwierzę że będą możliwe.

PS dawno mnie na forum nie było widzę że jesteś już brygadzistą a ja nadal przodownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 20:28, MacieKBpl napisał:

> " Gracze, którzy zakupili ostatni dodatek do Dawn of War, Soulstorm będą mieli możlwość

> wzięcia udziału w beta testach Dawn of war 2."-W Polsce gracze będą mogli wsiąść
udział
> w beta testach czy nie(jeżeli poźniej na to wpadłem to sorka ^^ i jeżeli spam to
też^^)

Dowiedz się w jaki sposób to uwierzę że będą możliwe.

PS dawno mnie na forum nie było widzę że jesteś już brygadzistą a ja nadal przodownik.

Eh...postaram sie jakoś
A nom...jestem brygadzistą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 15:09, Krizard napisał:

I co, dowiedziałeś się coś na temat tych testów, bo ja jestem chętny! ;)

No jeszcze nie ale postaram sie bardziej poszukać

"Gra wyląduje jedynie na komputerach osobistych, a przed premierą wszyscy posiadacze najnowszego dodatku Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm uzyskają dostęp do zamkniętych beta testów." Ciekawe jak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2008 o 15:35, Maciek2194 napisał:

"Gra wyląduje jedynie na komputerach osobistych, a przed premierą wszyscy posiadacze
najnowszego dodatku Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm uzyskają dostęp do zamkniętych
beta testów." Ciekawe jak ;/


No ja też się nad tym zastanawiałem. O ile to będzie całkowicie anonimowe, to wezmę udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2008 o 09:35, Krizard napisał:

Chyba sobie nie obejrzę :-/. Musze zainstalować Quicktime, a jak to zrobię, to i tak
nic nie daje. Może ktoś wie co zrobić?


Swietny trailer - switnej gry !!! ogladac ogladac ogladac !!!
Eldarzy na razie wygladają najlepiej - te świecace ostrza i nareszcie wraithlord z mieczem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę nieźle to wszystko wygląda. Jedyny mankament to brak budynków. Ale to ostudzi zapędy ludzi którzy wygrywali bitwę tylko dlatego że zalewali cię wciąż nowymi hordami. Trzeba będzie dbać o jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować