Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 17:29, Maciek2194 napisał:

Mmm...już sie nie umiem doczekać DoW2. Jestem ciekaw czy będzie miało takie same lub
podobne co wymagania CoH


Na pewno będzie miał dużo wyższe, ale nie powinny przekraczać średnich wymagań gier w 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przedmioty będą jedynie w kampanii. Zbieranie ich w każdej potyczce byłoby głupotą. Eh, mam nadzieję, że coś ze starego dobrego DoWa w tym zostanie... Jeśli nie to odpuszczę sobie ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 22:10, Czedwik napisał:

Mam nadzieję, że przedmioty będą jedynie w kampanii. Zbieranie ich w każdej potyczce
byłoby głupotą. Eh, mam nadzieję, że coś ze starego dobrego DoWa w tym zostanie...

IMO, Ebbert mówił tylko o misjach w kampanii.
Taki sposób podejścia do kampanii "mnie się podoba", wybierasz jakie siły mają wykonać misję i musisz tak nimi operować by wykonać zadanie bez dużych strat, bo na ewentualne wsparcie nie ma co liczyć. Zobaczymy co zaproponują w produkcie końcowym, może będzie można wezwać wsparcie z krążącej na orbicie barki, a może zdecydują się na jakieś budynki, które uzupełnią straty w jednostkach. Mam takie wrażenie że idą w kierunku Final Liberation, tylko w czasie rzeczywistym.
Zdravim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 18:00, MLODY2K6 napisał:


No to było pycha. Szczególnie ów walący się most, wreszcie odrobina porządnej taktyki z użyciem otoczenia się znajdzie.

BTW, nieważna poprawa grafiki, inne jednostki, pomysły na kampanię etc. - najbardziej mnie póki co cieszy to, że wreszcie plansze miejskie będą wyglądały jak porządne, majestatyczne Imperialne miasta, a nie kupka gruzu na jedno piętro. WAAAGH! będzie miało co palić... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 18:27, Dexter McAaron napisał:

WAAAGH! będzie miało co palić...


Orkowie do gazu!

A sam trailer niczego sobie - rokuje nadzieje na barwną kontynuację rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:29, Maciek2194 napisał:

Mmm...już sie nie umiem doczekać DoW2. Jestem ciekaw czy będzie miało takie same lub
podobne co wymagania CoH


Ma mieć nie większe wymagania niż COH, było to wspomniane w którejś z zapowiedzi w jakimś magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie Pierwsza czesc bardzo sie podobala wraz z dodatkami. Jedynym minusem dla mnie byla taka sobie grafika, naszczescie jak zobaczylem pierwsze zdjecia i filmiki to az mi sie cieplo zrobilo . DAWN OF WAR 2 na silniku Company of Heroes dlatego jest to pierwsza strategia po Red Alercie 3 na ktora czekam. Oby ukzala sie w tym roku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za bardzo inwestuja imo w podrasowanie grafiki oraz w zamienienie DoW2 w RTSO-MMO,

jak dla mnie powinnien to byc zwykly dow tylko z lepsza grafa i duzo z lepszym balansem i mniejsza liczba ras jakos tak 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:57, Rantrave napisał:

jak dla mnie powinnien to byc zwykly dow tylko z lepsza grafa i duzo z lepszym balansem
i mniejsza liczba ras jakos tak 4

Zwykły DoW z 4 rasami już był. Poza tym 4 armie to wg mnie mało na start, choć w DoW starczało, jednak co to za Warhammer 40k z małą ilością armii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:43, Mroku21 napisał:

Wystarczyły by zupełnie 4 rasy znane z podstawki:
- są najbardziej popularne

Zgodzę się, ale wydaje mi się, że rozgrywka byłaby troszkę za bardzo monotonna grając ponownie tymi samymi jednostkami.

Dnia 07.06.2008 o 22:43, Mroku21 napisał:

- więcej ras psuje balans

Balans to kwestia dobrego zaangażowania Relic w stworzeniu fajnej rozrywki w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:47, Earthshaker napisał:

Balans to kwestia dobrego zaangażowania Relic w stworzeniu fajnej rozrywki w sieci.

Które wnioskując po pierwszej części - jest nikłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie ilości dostępnych ras to kiepski pomysł. Balans psują durne błędy, a nie sam fakt wprowadzenia nowych jednostek i zdolności. Więcej ras = więcej pracy, ale i więcej zabawy.

Podrasowanie grafiki jest konieczne, co by gra sprzedała się odpowiednio dobrze, poza tym nic złego nie widzę w staraniach mających na celu uczynienie gry możliwie ładnej. Tak długo jak nie jest TYLKO ładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 19:50, General Sturnn napisał:

Niech zrobią trzy rasy jak w SC i bedzie dobrze,ale cztery jak w DoWie I i bedzie gites.
Na cholere te wszystkie IG, Tau itd...


Tylko wiesz, dla przeciętnego ziomka który nie miał styczności ze światem Młotka 40k, jedynym argumentem który może przeważyć na korzyść DoWa w rywalizacji ze Starcraftem będzie właśnie ilość ras i ewentualnych nowiutkich możliwości, jakie one ze sobą niosą. Cztery rasy to IMHO jeszcze nieźle, choć mało...trzy to byłoby już samobójstwo...

...a poza tym IG jest BARDZO charakterystycznym elementem tego światka... ;> I to mówię ja, który uważa że dobry Gwardzista to obdarty ze skóry Gwardzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować