Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2008 o 14:49, Dyzio Diablo napisał:

> Mogli byc juz w SS zamiast SoB;/

Nigdy w życiu. Biorąc pod uwagę beznadziejność z jaką zostały zrobione SoB-y (czyli rasa
prosta w budowie), ciężko jest mi sobie wyobrazić, jak bardzo spierniczyli by Tyranidów.
Oczywiste jest, że zrobienie Tylkognidów jest znacznie trudniejsze (pazury, kolce wyrastające
z...inna mechanika gry itp.), więc Reric miałby co psuć podczas tworzenia tej rasy. Ot,
taka powtórka z Nekronów.

Moze by sie bardziej przylozyli do tyranidow, SoB w SS to taka zapchajdziura, dodane tylko po to zeby byly 2 rasy w dodatku. Pewnie tworzenie calej rasy SoB Relicowi zajelo tyle samo czasu co praca nad 5 jednostkami DE;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moze by sie bardziej przylozyli do tyranidow,
Może ...

Czedwik
> Fakt, że dla Tyranidów nie
> bardzo jest już miejsce w podstawce, bo mamy orków, którzy sami stawiają na wysyłanie
> w pierwszej linii masy słabych i tanich jednostek

Tylko w założeniach i w pierwszych pachach do DoW, potem to już jakieś kosmosy były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:59, Mroku21 napisał:

Tylko w założeniach i w pierwszych pachach do DoW, potem to już jakieś kosmosy były.

Fakt, ale założenia pozostają założeniami i raczej ich Relic się trzyma przy doborze ras. No a jak już balans wyjdzie to inna sprawa... Orkowie mieli niby taką rasą nastawioną na masę i walkę wręcz być, a wbrew pozorom całkiem dobrze strzelali. No i często konował okazywał się kluczowy :) Teraz to w ogóle jak się czyta te instrukcje od DoW i dodatków to większość informacji tam zawartych jest bzdurą. W każdym razie oby DoW 2 nie okazał się być jedynie polem testowym dla rozwiązań do CoH 2 (a takowa gra na pewno wyjdzie w przyszłości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauwazyć,że Ork obok Tau i Elfa był rasą która miała najlepsze jednostki strzeleckie. Najpierw Szutasy które brały na siebie tyle co Marine z pancerzu a potem nieśmiertelne Gitzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 17:26, General Sturnn napisał:

Chciałbym zauwazyć,że Ork obok Tau i Elfa był rasą która miała najlepsze jednostki strzeleckie.
Najpierw Szutasy które brały na siebie tyle co Marine z pancerzu a potem nieśmiertelne
Gitzy :p


Szootasy są silne dla tego że są szybko, są tanie, mają upy i BS w t 1,5 i można im dać proteleport. Wytrzymałość nie jest w rzadnym razie ich mocną stroną. Dowolne bolce masakrują shooty w sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyny orków prezentują się bardzo ładnie, wyglądające zdecydowanie efektowniej niż w pierwszej części. W sumie poza nimi to nic nowego nie wynika z tej zapowiedzi. I tak nadal za mało zaprezentowano materiałów dotyczących tej gry po tylu miesiącach od jej zapowiedzenia (w dodatku strona oficjalna jak leżała odłogiem, tak dalej leży...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I tak nadal za mało zaprezentowano materiałów dotyczących tej gry po tylu miesiącach od jej

Dnia 11.07.2008 o 15:18, Czedwik napisał:

zapowiedzenia (w dodatku strona oficjalna jak leżała odłogiem, tak dalej leży...).

Ale za to na stronie community sie cos dzieje tylko dzisaj padła :(

P.S to jest link http://community.dawnofwar2.com/main.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jakie będą rasy w DoW2 ? Bo po filmiku i po screenach widze tylko SM i orków. Mam nadzieję że to nie będzie wszystko. Mi najbardziej zależy na chaosie bo nim najwięcej gram. Coś mi się wydaje że na dodatek do DoW2 długo czekać nie będziemy musieli czekać.. doda tylko 1 lub dwie nowe rasy, parę map, kampanie tak byle była :P.. troszkę hamskie posunięcie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:45, Grizzly. napisał:

Wiadomo jakie będą rasy w DoW2 ? Bo po filmiku i po screenach widze tylko SM i orków.
Mam nadzieję że to nie będzie wszystko. Mi najbardziej zależy na chaosie bo nim najwięcej
gram. Coś mi się wydaje że na dodatek do DoW2 długo czekać nie będziemy musieli czekać..
doda tylko 1 lub dwie nowe rasy, parę map, kampanie tak byle była :P.. troszkę hamskie
posunięcie moim zdaniem.


E-ko-no-micz-ne mój drogi... :> Ewentualnie może dodajmy: zyskowne. A za coś te nowe gry Relic robić musi, nie samym CoH człowiek żyje. ^^'' Nota bene takowoż było z Winter Assault i pewno będzie tu.

Co do ras, wiadomo że będzie więcej. Zalądnij do notatek prasowych: obiecuje się jeszcze dwie albo trzy, lecz póki co są u3mane w tajemnicy. A jakie?? Tu polecam zaparzenie sobie herbatki i wróżenie z fusów... :P (podejrzewam że nawet nie są jeszcze przygotowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:13, RafiXxx napisał:

> Na gametrailers ujawnili ze w tym tygodniu podadza nastepna grywalna rase . Prosze
o
> to link http://www.gametrailers.com/player/36000.html w 25 sekundzie o tym mowia
;]
Sory ale kogo ty tam widzisz?? bo m sie zdaje ze to SM i Orki czyli rasy "juz ujawnione"........


"Sory" lrn2readandlisten napisalem ,ze podadza ,a nie ze podali...Natmiast tam tez mowia ze ujawnia nowa rase w tym tygodniu(chyba dzisaj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 09:23, KonLee napisał:

Tak jak mowilem pokazano nowa rase http://www.gametrailers.com/player/36029.html w pewnym
momenicie widac eldarow^^


Chyba sobie nie obejrzę :-/. Musze zainstalować Quicktime, a jak to zrobię, to i tak nic nie daje. Może ktoś wie co zrobić?

Edit: Już problem rozwiązany, zaczynam oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, widzę że Wraithlord doczekał się aktualizacji, według nowszych kodeksów. Dostał miecz :] Sama jego animacja prezentuje się lepiej niż w pierwszej części. Co w sumie nie dziwne.

Jednak na razie Falcon/FirePrism/Inne antygrawitacyjne cuś z trailera, ma lekki błąd graficzny na głównym dziale :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować