Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

i to jest Polska właśnie - kilkudziesięciu kolesi poświęca rok lub kilka ze swego życia by zrobić grę a tacy "fani" tylko krytykują - nie wiem na co narzekacie - gra wygląda dobrze - demo poszło do dziennikarzy i wyraźnie się spodobało a oni w przeciwieństwie do nas w jakąś tam wersje DOWa II grali w przeciwieństwie do nas - ja im wierze...

a tak btw - Space Marines GRIM & DARK ? LOL toż to wykastrowane rycerzyki w power armorach
jak ma być GRIM & DARK jak nie ma Chaosu Dark Eldów czy Necronów a są zielonoskórzy i robale ?
chcieliście robale no to cieszyć sie bo to jest główny wróg w DOW II - ja bym wolał Chaos...
poczekam na Chaos i Gwardie do dodatku bo bez nich to jakby nie dokońca W40K...
ale i tak twierdze, że DOW II bedzie, jest dobrą grą ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

i to jest Polska właśnie

Daruj sobie takie komentarze, bo sa śmieszne poprostu.

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

- kilkudziesięciu kolesi poświęca rok lub kilka ze swego życia
by zrobić grę a tacy "fani" tylko krytykują - nie wiem na co narzekacie - gra wygląda
dobrze - demo poszło do dziennikarzy i wyraźnie się spodobało a oni w przeciwieństwie
do nas w jakąś tam wersje DOWa II grali w przeciwieństwie do nas - ja im wierze...


Taaa współczesne dziennikarstwo, napiszcie o naszej grze źle, a zapomnijcie o exclusivach.

Ponoć wyznajesz mrocznych bogów, w którym miejscu DoW 2 jest mroczny według Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:56, Mroku21 napisał:

Ponoć wyznajesz mrocznych bogów, w którym miejscu DoW 2 jest mroczny według Ciebie :D

w tym w którym Eldarzy wybijaja zadufanych w sobie Marinsów i w tym w którym tyranidzi zjadaja wszystkich metodycznie i bez litości bez haseł i okrzyków a piękne kwiatki brawia się hektolitrami krwi... a Polska rzeczywistość ie jest śmieszna tylko smutna... jeszcze troche i bedzie GRIM & DARK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęca rok by trzepać na nas kapuchę! I w takim układzie lata mi to ile czasu spędzili - czy zrobili grę w tydzień czy dwa lata - płacę i wymagam i dopóki tak jest mam prawo krytykować to co mi się jako potencjalnemu odbiorcy WYBITNIE nie podoba - a że nie podoba mi się wszystko... Ty się podobno tak jarasz W40k? to powiedz mi jak może Cię nie drażnić świecący się techno różowymi świetlówkami świat? Gdzie brud, mrok i ich siostra agonia? chyba na fazie po dropsach szeleje na jakrawo ziolonym parkiecie. Bullshit nie w40k... Jedziemy dalej? Expienie na kolejnych grupkach "potworków" naszą grupką dzielnych "marianów" jest baaaardzo taktyczne i strategiczne - no bo trzeba rozwalić mur aby się dostać do wroga - normalnie powninni to pokazywać jako film szkoleniowy dla wojska jako esencja planowania działań wojennych. A multi!? To czym gra będzie żyła (lub nie) gdy już dawno zapomnisz o badziewnej kampanii lub dasz sobie z nią spokój przy zaśnięciu na trzeciej misji - co wiesz o multi? Będzie takie fajne, grywalne, zbalansowane i super bo relic tak mówi? SI będzie potrafiła coś więcej niż kolejne fazy spamu posyłane ze swojej przekoksowionej na starcie bazy w linii prostej na wroga? Pokaż mi coś co mnie naprawdę uspokoi a nie będzie stanowić tylko propagandowego wabika dla dzieci neo... Ja naprawdę rozumiem, że ktoś może wiązać z tym tytułem duże nadzieje. Ale poczekaj z budowaniem pomnika i uroczystą akademią dla relica przynajmniej do czasu aż trochę pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

i to jest Polska właśnie


Nie - to jest Sparta!

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

by zrobić grę a tacy "fani"


Ci "fani" utrzymywali DoW przy życiu kupując pierdowołatego DC i SS, i czekając pół roku na patcha,dzięki któremu te dodatki były grywalne, a który i tak dużo nie dał.

>tylko krytykują

Po tym co odwalił reric (support DC, SS jako całość, zarzekanie się, że DoW2 nie będzie CoHem w kosmosie), ciężko o pochwały.

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

gra wygląda dobrze


Gra nie wygląda dobrze. Modele jednostek są pokryte rozmazanymi teksturami, wszędzie jest kupa świateł, błysków, a wszystko wygląda tak kolorowo, że aż mdli. GRIM and DARK wg. rerica.

>- demo poszło do dziennikarzy

Wg. dziennikarzy Soulstorm jest dobrą grą, a DC to najlepszy dodatek w historii DoWa (patrząc na średnią ocen w sieci). O i w DC SM otrzymali jako nową jednostkę Szturmowych Marines, a czwartą rasą w DoW2 jest Chaos.

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

ja im wierze...


A ja nie. Relicowi też nie. I mam ku temu mocne podstawy. I co teraz?

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

a tak btw - Space Marines GRIM & DARK ? LOL toż to wykastrowane rycerzyki w power armorach


Chaos Space Marines to też wykastrowane rycerzyki w power armorach.

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

jak ma być GRIM & DARK jak nie ma Chaosu Dark Eldów czy Necronów a są zielonoskórzy i
robale ?


Co ma jedno z drugim wspólnego? Mrocznie zrobieni mogą być nawet Tau, i nikt się nie przyczepi, wszystko zależy od palety kolorów,tonacji barw i oświetlenia jakie zostało użyte. Ciekawi mnie tylko, jak będą wyglądać CSM z milionami lampek, świecących wściekłym różowym kolorem? Hallowen?

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

poczekam na Chaos i Gwardie do dodatku bo bez nich to jakby nie dokońca W40K...



Dlaczego? Może uzasadnienie?

Dnia 25.11.2008 o 18:50, Teokrata napisał:

ale i tak twierdze, że DOW II bedzie, jest dobrą grą ;-PPP


Ja nie chcę, by DoW2 był dobrą grą. Ja chcę by DoW2 był bardzo dobrą grą, taką jaką był jego poprzednik. Zamiast tego dostaję kolorową papkę z retreat button. Reric make bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy w tej sytuacji czekaja na demo - poszło demo do dziennikarzy to powinno byc niedługo także dla fanó może na świeta w ramach prezentu gwiazdkowego ? do tego czasu ja będe miał nadzieje a ty mozesz dalej pluć a relic bedzie pracował - po demo i premierze zobaczymy co z tego wyjdzie - koniec falme''u :-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:03, Teokrata napisał:

(...)a piękne kwiatki brawia
się hektolitrami krwi...

Dodajmy, że soczyście landrynkowej krwi ]]]]]];->>>>

Dnia 25.11.2008 o 19:03, Teokrata napisał:

jak ma być GRIM & DARK jak nie ma Chaosu Dark Eldów czy Necronów a są zielonoskórzy i
robale ?

Może, popatrz na arty od GW. ]]]]]];->>>>

Dnia 25.11.2008 o 19:03, Teokrata napisał:

chcieliście robale no to cieszyć sie bo to jest główny wróg w DOW II - ja bym wolał Chaos...

yyy nie nikt za nimi specialnie nie czekał... poza fanatycznymi fanami tyranidów. ]]]]]];->>>>

Dnia 25.11.2008 o 19:03, Teokrata napisał:

poczekam na Chaos i Gwardie do dodatku bo bez nich to jakby nie dokońca W40K...

A Space Hulki? Wh40k jak się patrzy. ]]]]]];->>>>

Dnia 25.11.2008 o 19:03, Teokrata napisał:

ale i tak twierdze, że DOW II bedzie, jest dobrą grą ;-PPP

]]]]]];->>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rozgrywka zapowiada się świetnie. W końcu moi SMi będą zdobywać doświadczenie i będę mógł sobie porozwalać mapkę tak jak w WiCu, tylko właśnie te kolory. Za jasno. Oni chcą to samo zrobić co z Diablo III zrobiła Zamieć. A trzeba pamiętać że Wh 40k to ciągła wojna, gdzie nie ma dobra i zła a tylko różne odcienie szarości. Zresztą zobaczymy w demie jak bardzo te jaskrawe kolory rzucać będą się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:30, Joannita napisał:

Jak dla mnie rozgrywka zapowiada się świetnie. W końcu moi SMi będą zdobywać doświadczenie
i będę mógł sobie porozwalać mapkę tak jak w WiCu, tylko właśnie te kolory. Za jasno.
Oni chcą to samo zrobić co z Diablo III zrobiła Zamieć. A trzeba pamiętać że Wh 40k to
ciągła wojna, gdzie nie ma dobra i zła a tylko różne odcienie szarości. Zresztą zobaczymy
w demie jak bardzo te jaskrawe kolory rzucać będą się w oczy.


Jedna mała uwaga - z tego co mi wiadomo to wszystkie wiadomości jakie dotychczas uzyskaliśmy opisują singla. O multi to wiadomo tylko tyle że będą w nim dostępne wszystkie 4 rasy i że będą w nim budynki bodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie interesuje bardziej inna rzecz dotycząca multi. Otóż 14 lipca 2008 Relic zapowiedziało, że tryb Multiplayer Dawn of War II będzie obsługiwany przez Games for Windows LIVE! – usługę, KTÓRA NIE JEST DOSTĘPNA W POLSCE (a przynajmniej nie była w lipcu tego roku jak próbowałem odpalić multi w wydanej zresztą też przez CDP grze Gears of War). Chciałbym poznać oficjalne stanowisko CDP w tej sprawie. Bo gry bez sprawnego trybu multi za 130 PLN na pewno nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 25.11.2008 o 22:59, Xantor napisał:

Jedna mała uwaga - z tego co mi wiadomo to wszystkie wiadomości jakie dotychczas uzyskaliśmy
opisują singla. O multi to wiadomo tylko tyle że będą w nim dostępne wszystkie 4 rasy
i że będą w nim budynki bodaj.

A czy ja gdzieś tam napisałem że chodzi mi o multi ?? Widzę powinienem dodać że chodzi mi głównie o single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm według mnie DoW2 będzie bardzo dobrą grą. Narazie nie patrzę na kolorystykę i nie staram się już krytykować gry, ponieważ do premiery jeszcze trochę zostało i może się pozmieniać. DoW2 wyjdzie, pogram, zobaczę i ocenie. Na pewno kupie bo jestem fanem DoW2 . Tyle.

Baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykowanie gry kiedy się widziało tylko parę screenów i krótkich filmików to czysta kwintesencja idiotyzmu. MOGĄ wam sie nie podobać pewne aspekty które wymyślił Relic jak kolorowe światełka czy trochę zbyt jasna kolorystyka ale jakim cudem do cholery oceniacie całą grę skoro jej nawet dobrze nie widzieliście? Kupicie, pogracie, okaże sie że gówno w całości a nie tylko gówniane światełka i kolory to wtedy sie wystawia ocenę. A nie po pięciu screenach na krzyż i dwóch filmikach.

Nie twierdze że DoW 2 to będzie cudo że łojejłolaboga bo tak jak wy, nie widziałem tej gry ale oszacujcie się chociaż trochę i pozostańcie neutralni dopóki nie zagracie. Jeśli zamierzacie kupować Dawn of War 2 będąc pewnym że kupujecie dziadostwo to gra wam nie przyniesie żadnej frajdy bo i tak będziecie się na siłę wszędzie doszukiwać czegoś co wam nie pasi.

A jak wam za jasno to se kurwa gamme zmniejszcie -_-

Jedziemy dalej:

> Poświęca rok by trzepać na nas kapuchę!
Chris, to jest do cholery firma. Relic istnieje po to żeby trzepać kapuche. Tak jak każda inna firma. No chyba że dotąd im przypisywałeś jakąś wyższą ideologie?

> I w takim układzie lata mi to ile czasu spędzili
Jasne, nie ważne ile pracowali, ważne że chcą na swojej pracy zarobić a to zło. Zabijmy ich.

> i dopóki tak jest mam prawo, krytykować to co mi się jako potencjalnemu odbiorcy WYBITNIE nie podoba
No więc wg. tej zasady aktualnie nie masz prawa krytykować DoW 2 bo nie płaciłeś i nie jesteś jeszcze odbiorcą.

> świecący się techno różowymi świetlówkami świat?
Tak jak mówiłem, zaczyna się wyolbrzymianie pojedynczego, nie przemyślanego aspektu.


> gdy już dawno zapomnisz o badziewnej kampanii lub dasz sobie z nią spokój przy zaśnięciu na trzeciej misji
No to teraz mi opowiadaj fabułę kampanii. Chce ją znać. Co, nie znasz też? Przecież wiesz że jest badziewna i nudna!

> Będzie takie fajne, grywalne, zbalansowane i super bo relic tak mówi?
Będzie do dupy, Sodoma i Gomora i Apokalipsa bo ty tak mówisz?

>Ale poczekaj z budowaniem pomnika i uroczystą akademią dla relica przynajmniej do czasu aż trochę pograsz...
A ty poczekaj z orzekaniem o lipności do czasu aż trochę pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 12:22, Nagaroth napisał:

Krytykowanie gry kiedy się widziało tylko parę screenów i krótkich filmików to czysta
kwintesencja idiotyzmu. MOGĄ wam sie nie podobać pewne aspekty które wymyślił Relic jak
kolorowe światełka czy trochę zbyt jasna kolorystyka ale jakim cudem do cholery oceniacie
całą grę skoro jej nawet dobrze nie widzieliście? Kupicie, pogracie, okaże sie że gówno
w całości a nie tylko gówniane światełka i kolory to wtedy sie wystawia ocenę. A nie
po pięciu screenach na krzyż i dwóch filmikach.


To samo mówili obrońcy F3. "Nie macie prawa krytykować zanim nie zagracie". Rzecz w tym, że ludzie krytykują to, co już widać (np. grafikę) oraz na podstawie swoich doświadczeń z producentem. Jeśli ktoś wcześniej coś zepsuł, to teraz musi udowodnić że wie gdzie popełnił błędy i przy kolejnej części je naprawi, bo kredyt zaufania się wyczerpał.
Widzisz, problem z ocenianiem po zagraniu polega na tym, że najpierw trzeba do gry mieć dostęp, a więc ją kupić. A wtedy firma ma już nasze pieniądze. Oczywiście może wyjść demo, co byłoby bardzo miłym gestem i pozwoliło sprawdzić grę, ale chwilowo go nie ma. Oceniać więc można to co jest dostępne i wyrażać na tej podstawie swój zachwyt albo zaniepokojenie.
Ciekawe jest też, że jeśli pojawia się jakaś oczekiwana gra i komuś coś się nie podoba, to słyszy "Jeszcze niewiele wiadomo, nie oceniaj póki nie zagrasz.", ale jeśli ktoś wyskakuje z tekstem "To będzie super gra, nie mogę się już doczekać, na pewno będzie hitem", to ci sami ludzie nie napiszą "Nie oceniaj póki nie zagrasz", chociaż wiadomo o grze tyle samo. Zachwycać się można, krytykować nie wolno, nawet jeśli to krytykujący mają konkretne argumenty i zarzuty. To jakiś dziwny, panujący obecnie trend.

Dnia 26.11.2008 o 12:22, Nagaroth napisał:

> Poświęca rok by trzepać na nas kapuchę!
Chris, to jest do cholery firma. Relic istnieje po to żeby trzepać kapuche. Tak jak każda
inna firma. No chyba że dotąd im przypisywałeś jakąś wyższą ideologie?


Ale nikt im nie ma za złe że chcą na grze zarobić pieniądze. Chris skorygował tutaj tylko wypowiedź, że "kilkudziesięciu kolesi poświęca rok lub kilka ze swego życia by zrobić grę a tacy "fani" tylko krytykują" Otóż oni nie poświęcają roku czy kilku żeby zrobić grę, tylko żeby zrobić grę na której zarobią pieniądze wydane przez nas. To żadne poświęcenie tylko normalna praca. Póki co Relic nie rozdaje gier za darmo, więc jeśli coś się w ich produktach czy usługach nie podoba, ludzie płacący za nie (albo gotowi zapłacić za przyszłe) mają prawo krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 22:59, Xantor napisał:

Jedna mała uwaga - z tego co mi wiadomo to wszystkie wiadomości jakie dotychczas uzyskaliśmy
opisują singla. O multi to wiadomo tylko tyle że będą w nim dostępne wszystkie 4 rasy
i że będą w nim budynki bodaj.


zapraszam do lektury 6 nowych artykułów do których linki u mnie na sajcie w których są wrażenia z pierwszego dema w tym multiplayer, Dyzio, Mroku, Chris co do tego, że wszystko błyszczy mi się o akurat nie podoba wyłącze to w opcjach a krew wyglada ok nie wiem gdzie tu landrynki, pierwszy filmik z SM Eldami i tyranidami jest rewelacyjny i klimatyczny, świetnie wygladają Eldarzy w nowej nie-pedalskiej odsłonie, pomnik Relicowi stawiam za Homeworld 2, Dawn of War i Company of Heros - a Wy czym możecie się pochwalić ? sam wiele ile zajmuje zrobienie zwykłego logo a co dopiero całej gry - za te 3 tytuły Relic ma mój szacunek i może jestem naiwny ale wierze, że odpowiedzialność za niską jakość SS w stosunku do reszty części DOW ponoszą ludzie z Iron Lore...Nagaroth dzięki za głos rozsądku ;-))) i napisze to jeszcze raz - dziennikarze dostali demo więc niedługo powinniśmi sami przetestować to o czym tutaj rozmawiamy do tego czasu pozostają nam wrażenia tych co grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:50, Teokrata napisał:

pomnik Relicowi stawiam za Homeworld 2, Dawn of War i Company of Heros - a Wy czym możecie się pochwalić
? sam wiele ile zajmuje zrobienie zwykłego logo a co dopiero całej gry


Jak pkapis już wytłumaczył tego typu argument jest po prostu zupełnie nietrafiony. Dlaczego??

Pierwsze primo - pieniądze - Reric nie tworzy gier za darmo lecz trzepie na nich niezłą kasę a całe to gadanie o pasji itp. itd. to zwykłe banialuki.

Drugie primo - róźnica możliwości - panowie z rerica stanowią duże studio "fachowców" z dostępem do dużych funduszy i całej rzeszy specjalistów do której to "zwykli śmiertelnicy" dostępu nie mają. Ciekawe jakby to wyglądało gdyby etatowym pracownikom rerica bez wykształcenia muzycznego kazano ułożyć, zagrać i nagrać całą ścieżkę dźwiękową co??

Trzecie primo - krytykowanie - tak jak można być sceptycznym co do aspiracji mistrzowskich drużyny piłkarskiej która 13 ostatnich meczy wtopiła w fatalnym stylu tak też można być sceptycznym co do szans na to iż DoW 2 będzie grywalny w multi "na wejściu"

Czwarte primo - styl artystyczny - W40 to nie cukierkowy Faerun ale blood and gore, świat szary i ponury. Nie wiem czemu nie mogli zostawić palety kolorów i matowości (nie mówimy o przypadkach gdy ktoś w specyficzny sposób pomalował sobie armie) z pierwsze części zamiast proponowanych landrynek.

Piąte primo - Reric and Iron Lore make bug - SS na wejściu było fatalnie zbalansowane - winę za to ponosi ten kto wykonanie pracy zlecił a następnie zaakceptował wyniki tejże pracy. Powiedzmy sobie szczerze Ironlore nigdy nie powinno zostać dopuszczone choćby na milę do kodu źródłowego DoW -a . Zresztą powiedzmy sobie szczerze że reric z DC wcale się lepiej nie popisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:11, Xantor napisał:

> pomnik Relicowi stawiam za Homeworld 2, Dawn of War i Company of Heros - a Wy czym
możecie się pochwalić
> ? sam wiele ile zajmuje zrobienie zwykłego logo a co dopiero całej gry

Jak pkapis już wytłumaczył tego typu argument jest po prostu zupełnie nietrafiony. Dlaczego??


A ja mówie że to co ty mówisz to banialuki. Dlaczego?

Dnia 26.11.2008 o 21:11, Xantor napisał:

Pierwsze primo - pieniądze - Reric nie tworzy gier za darmo lecz trzepie na nich niezłą
kasę a całe to gadanie o pasji itp. itd. to zwykłe banialuki.


Bo Relic do cholery jasnej po to istnieje. ŻEBY ZARABIAĆ. Po to powstał jak każda inna firma. A że ludzie z Relica mogą zarabiać w ten sposób co lubią - czyli tworzyć gry to jest oczywiście źle. Zamordujmy ich bo ośmielają się zarabiać.

Dnia 26.11.2008 o 21:11, Xantor napisał:

Drugie primo - róźnica możliwości - panowie z rerica stanowią duże studio "fachowców"
z dostępem do dużych funduszy i całej rzeszy specjalistów do której to "zwykli śmiertelnicy"
dostępu nie mają. Ciekawe jakby to wyglądało gdyby etatowym pracownikom rerica bez wykształcenia
muzycznego kazano ułożyć, zagrać i nagrać całą ścieżkę dźwiękową co??


Mają specjalistów to: UWAGA, UWAGA: tworzą gry! Niesamowite prawda? Też wolałbym żeby tworzyli symfonie jak Beethoven ale cóż...

Dnia 26.11.2008 o 21:11, Xantor napisał:

Trzecie primo - krytykowanie - tak jak można być sceptycznym co do aspiracji mistrzowskich
drużyny piłkarskiej która 13 ostatnich meczy wtopiła w fatalnym stylu tak też można być
sceptycznym co do szans na to iż DoW 2 będzie grywalny w multi "na wejściu"


Sceptycyzm wzięty z gównianego Soulstorma który zrobiło Iron Lore a nie Relic? A co powiesz o hitach Relica takich jak Homeworld, Homeworld: Cataclysm, Homeworld 2, Company of Heroes czy wreszcie DAWN OF WAR?

Dnia 26.11.2008 o 21:11, Xantor napisał:

Czwarte primo - styl artystyczny - W40 to nie cukierkowy Faerun ale blood and gore, świat
szary i ponury. Nie wiem czemu nie mogli zostawić palety kolorów i matowości (nie mówimy
o przypadkach gdy ktoś w specyficzny sposób pomalował sobie armie) z pierwsze części
zamiast proponowanych landrynek.


To popatrz sobie z grim & dark TT na figurki np. Arlekinów, lub to jak wyglądają modele pomalowane przez ludzi z GW. Kolorowe? Niesamowite. Ale dla was to chyba najlepiej by było gdyby DoW składał sie z dwóch kolorów - czarnego i szarego. Ewentualnie ujdzie jeszcze szarobury.

Dnia 26.11.2008 o 21:11, Xantor napisał:

Piąte primo - Reric and Iron Lore make bug - SS na wejściu było fatalnie zbalansowane
- winę za to ponosi ten kto wykonanie pracy zlecił a następnie zaakceptował wyniki tejże
pracy. Powiedzmy sobie szczerze Ironlore nigdy nie powinno zostać dopuszczone choćby
na milę do kodu źródłowego DoW -a . Zresztą powiedzmy sobie szczerze że reric z DC wcale
się lepiej nie popisał.


Jasne, Relic jest winny bo to nie on zrobił grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 21:29, Nagaroth napisał:

Bo Relic do cholery jasnej po to istnieje. ŻEBY ZARABIAĆ. Po to powstał jak każda inna
firma. A że ludzie z Relica mogą zarabiać w ten sposób co lubią - czyli tworzyć gry to
jest oczywiście źle. Zamordujmy ich bo ośmielają się zarabiać.


Nie po prostu nie traktujmy ich jak święte krowy które wszystko robią z wodzonej wspaniałomyślności i robią nam łaskę wydając nowego DoWa bo tak nie jest

Dnia 26.11.2008 o 21:29, Nagaroth napisał:

Mają specjalistów to: UWAGA, UWAGA: tworzą gry! Niesamowite prawda? Też wolałbym żeby
tworzyli symfonie jak Beethoven ale cóż...


Należy czytać ze zrozumieniem co się komentuje . Gdybyś tak robił zauważyłbyś iż w swoim poście odnoszę się do popularnego skądinąd argumentu zastosowanego przez Teo - a cóż takiego wy osiągneliście iż ośmielacie się krytykować jaśnie oświeconego Rerica. i w tej kwestji dostęp do specjalistów jak i to iż jest to praca zarobkowa mają istotny wpływ na "możliwości twórcze" nieprawdaż??

Dnia 26.11.2008 o 21:29, Nagaroth napisał:

Sceptycyzm wzięty z gównianego Soulstorma który zrobiło Iron Lore a nie Relic? A co powiesz
o hitach Relica takich jak Homeworld, Homeworld: Cataclysm, Homeworld 2, Company of Heroes
czy wreszcie DAWN OF WAR?


Winą rerica jest to że dało małpie granat do zabawy a potem nie było w stanie przez prawie pół roku po nim posprzątać. A do tej listy należy dodać DC i patcha do SS który nie naprawił balansu ( a hotfixa trzeba było żeby naprawić parę bugów przez niego wprowadzonych)

Dnia 26.11.2008 o 21:29, Nagaroth napisał:

To popatrz sobie z grim & dark TT na figurki np. Arlekinów, lub to jak wyglądają modele
pomalowane przez ludzi z GW. Kolorowe? Niesamowite. Ale dla was to chyba najlepiej by
było gdyby DoW składał sie z dwóch kolorów - czarnego i szarego. Ewentualnie ujdzie jeszcze
szarobury.


Tyle że arlekiny to arlekiny. SM to SM jakbyś nie zauważył a nie dzielni rycerze w lśniących zbrojach na rumakach czystej krwi walczący ze złem i występkiem ( a także dla twojej wiadomości orki to orki a nie połyskujące w świetle gluty). A co do samych kolorów - paleta zastosowana w 1 była bardzo dobra i nie było żadnego powodu by ją zmieniać.

Dnia 26.11.2008 o 21:29, Nagaroth napisał:

Jasne, Relic jest winny bo to nie on zrobił grę.


Nie reric jest winny bo jak już napisałem dał małpie do zabawie granaty i potem jeszcze się dziwił że nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno, koniec z znanym nam DoWem, witamy w Company of Heroes: 40k Edition. Nie wiem czy któryś z "obrońców DoW II" grał w CoHa, jednak w DoW II ma być obecny "super skillowy" wynalazek jakim jest retreat button. Oh, użycie tego to esencja skilla w CoHu, szczyt micro wręcz. Dla mnie największa bolączka to odejście od stworzonego dla DoWa modelu rozgrywki, a przejście na CoHowy, bardziej pedalski, oraz próbę ustarcraftowienia świata przedstawionego. Z GRIM AND DARK mamy Blizzardowe "święcę się jak psu jaja" pancerze, trawę, kosmitów. Podejrzewam, że nawet krew będzie się świeciła. Innymi słowy, DoW II = STARCRAFT 2 RIPOFF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nie należy nie ukończonej jeszcze gry rzucać w błoto, deptać i drzeć się "masz już dość??!!".
To będzie na pewno bardzo dobrą grą. Soulstorm pozostawił niesmak, ale Relic zdaje sobie sprawę, że przy DoW2 nie może dać ciała. Ja jestem optymistycznie nastawiony co do nadchodzącej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować