Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Ja niezamawiam w pre-orderze bo 1)muzse wymienic kapa 2) wole poczekac az zalataja bugi zbalansuja gra moze wypuszcza pierwszy dodatek a napewno wszytko staniejeXD DC i SS zamawialem pre-order i 2 razy bylo 100lat czekania na patch....ja dziekuje panom z relic musza se zapracowac bo kredyt sie skonczyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie polskiego wydania DoW II:

Czy CDP ma zamiar wydać go w wersji "standard" czy dopakować do wersji z dodatkami jak GameStop?


Reserve Warhammer 40k Dawn of War II and receive the GameStop exclusive Weapons and War Gear Pack.

Included in the Weapons and War Gear Pack:

* 6 Exclusive Force Commander WarGear Items:
o Power Armor (Pinions of the Deathangel)
o Custom Bolt Pistol (Pistol of Baal)
o Custom Power Fist (Gauntlet of Blood)
o Custom Iron Halo (Laurels of Hadrian)
o Custom Plasma Gun (Fearsome Light of Faith)
o Custom Power Armor (Mantle of the Great Father)
* 2 Custom Force Commander Units:
o Red Talons
o Crimson Fists


Taka wersja naprawdę warta jest grzechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 08:40, Mangler666 napisał:

Taka wersja naprawdę warta jest grzechu ;)


A niby to dlaczego?? przecież to tylko kilka więcej przedmiotów do wykorzystania w grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego by nie, wielu fanów i te dodatkowe przedmioty by skusiły. Osobiście jestem jak najbardziej za wydaniem takiej wzbogaconej wersji, o ile oczywiście CDP nie zażyczy sobie jakiejś dziwnej kwoty jak to np. było przy EK WotLK niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady, kilka wirtualnych przedmiotów nie powinno sprawić żeby cena się podwoiła. I wątpię żeby taką kolekcjonerkę zrobił CDP, noch yba że na złośc mi zrobi ją i w jakieś rozsądniej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 14:27, Xantor napisał:

> Taka wersja naprawdę warta jest grzechu ;)

A niby to dlaczego?? przecież to tylko kilka więcej przedmiotów do wykorzystania w grze??


Może i tak ale, takie małe smaczki tworzą WIĘKSZĄ, LEPSZĄ i WYJĄTKOWĄ całość!

Nie wiem jak ty ale ja wolę wyjątkowe rzeczy i jednostki, a nie szarą masę...
Cóż, o gustach się nie dyskutuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 07:43, Mangler666 napisał:

Może i tak ale, takie małe smaczki tworzą WIĘKSZĄ, LEPSZĄ i WYJĄTKOWĄ całość!

Nie wiem jak ty ale ja wolę wyjątkowe rzeczy i jednostki, a nie szarą masę...
Cóż, o gustach się nie dyskutuje!!!


Tak na EOT to nie są to "wyjątkowe" rzeczy i jednostki tylko kolejne rzeczy uzupełniające zbiór dostępny wszystkim. To tak jakby w Diablo oferowano dostęp do dodatkowych artefaktów. Tak właściwie jest to wyłącznie akcja promocyjna sklepu (ciekawe ile musieli rericowi zapłacić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... To tak jakby w Diablo oferowano dostęp do dodatkowych artefaktów.

Dnia 24.11.2008 o 15:26, Xantor napisał:

Tak właściwie jest to wyłącznie akcja promocyjna sklepu (ciekawe ile musieli rericowi
zapłacić)


Oby twoje porównanie nie okazało się prorocze w odniesieniu do Diablo 3 ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 16:27, Mroku21 napisał:

Po polsku byś dał, a nie kopiuj/wklej.



Tym bardziej, że tam kiedyś coś po polsku było, a teraz to tylko kopiuj/wklej. >>];-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 16:31, Dyzio Diablo napisał:

Tym bardziej, że tam kiedyś coś po polsku było, a teraz to tylko kopiuj/wklej. >>];-((((


coś tam po polsku jest na tłumaczenia nie mam czasu bo pracuje, mam żone i dziecko
poza tym wypadałoby w tych czasach znać angielski żeby np rozumieć nazwę Dawn of War ;-P
często wrzucam teksty bez żadnych zmian żeby były oryginalne tak jak zostały napisane...
do tego wrzucone na mojego sajta informacje to tylko pretekst do dyskusji ;-)))
...a Wy zamiast jak to Polacy narzekać może byście sami przetłumaczyli jakiś artykuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracając do Dawn of War II to gra wygląda na lepszą wersję Company of Heros z motywami rodem z Warcrafta III czy MMORPGów (levelowanie i zbieranie itemów) w wersji wyraźnie ulepszonego patentu z Dark Crusade - czy to będzie dobre ? czy to będzie TO ? przypominając sobie dnie i noce spedzone na multiplayer Warcrafta III - zaryzykuję odpowiedź - tak to będzie TO ;-))) fajnie, że Relic nie boi sie czerpać od konkurencji to co się sprawdziło - zapowiada się hit, z którym skostniały w swoich rozwiązaniach StarCraft II nie ma żadnych szans - dlatego właśnie DOW II trafi do nowych fanów strategii, trafi do fanów Warcrafta i Starcrafta jak ja ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:15, Teokrata napisał:

(...) tak to będzie TO ;-)))

Taaa... Jasne... "Skostniały w swoich rozwiązaniach"? Teraz 95% strategii jest "skostniałych" gdyż łyka obowiązujące w branży standardy. Zakładanie, że dof dfa będzie bogiem na tej tylko podstawie, że zapowiada się na mix action rpg/slasha z rtsem i pokazano kilka filmików + screenów obrzydliwie nasączonych jaskrawymi pseudo mrocznymi kolorami opatulonymi nadmiarem bloomu (chyba tylko po to aby ukryć niedostatki w jakości tekstur i podniecić new shader childreny) jest nie tyle głupie co smutne, że tak łatwo omamić potencjalnego nabywcę aby mu potem bez wazeliny wepchnąć... gniota. Miłych ekhm doznań z tym związanych - ja pomny doświadczeń z firmą Relic i tym jak bezczelnie zabiła jedynkę (tak ZABIŁA!! *#$&()%^#%^*!!) dwójką zainteresuję się na zasadzie dodatkowego questa jakiś kwartał po premierze. I wtedy się okaże kto miał rację - ja w swoim pluciu - czy Ty, gloryfikując nienarodzonego (jeszcze) tworka.
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 18:26, ChrisBgnr napisał:

pokazano kilka filmików
+ screenów obrzydliwie nasączonych jaskrawymi pseudo mrocznymi kolorami opatulonymi nadmiarem
bloomu


Tak wygląda grim and dark future wg rerica ;p
Ja tylko czekam na jakieś wesoły screen lokacji z zieloną polanką i żółciutkimi kwiatkami :D

GRIM AND DARK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować