Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2010 o 11:59, Teokrata napisał:

mam to od dawna na sajcie z wypisanymi najwazniejszymi informacjami z komentarzy developerow


ja stream oglądałem na żywo i kij z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat o DoWie2 to jest ffs. I srsly, po obejrzeniu tego trailera wiem, że nie dotknę patykiem tego C&C nawet gdy dostałbym go za free. Dziwna gra, może i nowatorska, ale dla mnie chu*owa. To nie jest "Command & Conquer". To "it''s alright if you got owned. respawn and try again. it''s awesome!". Ja chcę Chaos Rising. Albo DoWa z balansem i nowym silnikiem graficznym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


no cóż IMHO więcej opcji = więcej strategii = więcej funu

ale każdy ma swoje preferencje oraz wybór

w tym roku będą co najmniej 4 ważne RTSowe premiery więc każdy może wybrać coś dla siebie
Ja osobiście czekam na Chaos Rising oraz Command & Conquer 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teo nie obraź się ale to co zobaczyłem na trailerze oznacza tylko jedno = więcej spamu i zero strategii!
Bo jeśli chodzi o strefy kontrolne to jedyna jak na razie gry rts które miały to najlepiej zrobione(według mnie) to pierwsza część "Z" oraz Z:Steel Soldiers(którą mam do dziś xp)!!

Ale jak pisałeś każdy może wybrać coś dla siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teo jarał się przed wyjściem SS, potem już SS jakoś takie złote nie było gdy usłyszał o dufie, który nagle (o dziwo!!) nie jest taki genialny jakby mógł być, a teraz jest na etapie aaaaaach Chaos Rising is sooo coool tak jak nowe C&C aaaaaaach. Za parę miechów się okaże, że te gry to był syf bo nadchodzi <wpisz coś dowolnego "nowatorskiego">. Lulz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teo jarał się przed wyjściem SS, potem już SS jakoś takie złote nie było gdy usłyszał
o dufie, który nagle (o dziwo!!) nie jest taki genialny jakby mógł być, a teraz jest
na etapie aaaaaach Chaos Rising is sooo coool tak jak nowe C&C aaaaaaach. Za parę miechów
się okaże, że te gry to był syf bo nadchodzi <Supreme Commander 2>.
Lulz.

^^

Srsly, najprawdopodobniej kupię C&C 4, SC 2 i DoW 2 (jeśli Chaos Rising będzie tym, na co liczę), bo jestem fanem każdej z tych serii i we wcześniejsze ich części zagrywałem się do upadłego, ale to, że Teo jest opłacany przez developerów, jest chyba jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 17:06, Numenpl napisał:

Ja bym tak od razu Supreme Commander 2 nie nazywał od razu syfem biorąc pod uwagę
co widziałem w demie.


demo Sup Coma 2 jest dostepne na STEAMie i wedlug mnie to syf... sorry

moim priorytetowym RTSem ciagle pozostaje DOW II
C&C 4 awansowalo na druga pozycje, bo to swietny druzynowy RTS
ktory przypomina mi czasy kiedy zachwycalem sie wlasnie "Z"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że ja wcale nie nazwałem Supreme Commandera 2 syfem. :D Widowiskowy masowy mikser - jeśli będę miał ochotę na coś takiego, to sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 15:10, Lord_Avatar napisał:

Srsly, najprawdopodobniej kupię C&C 4, SC 2 i DoW 2 (jeśli Chaos Rising będzie tym, na
co liczę), bo jestem fanem każdej z tych serii i we wcześniejsze ich części zagrywałem
się do upadłego, ale to, że Teo jest opłacany przez developerów, jest chyba jasne...

Nowe zielone kryształki - thx postoję. Mam trochę dosyć innowacji na siłę, tym bardziej, że nowy rok obrodził taką ilością tytułów, że pierwszy raz w życiu brakuje mi dramatycznie czasu aby się wszystkim nacieszyć (a urlop się kończy do tego;/). Dodatek do Dufa kupię, dla radochy krytykowania tego później (a co!) i z takim malutkim irracjonalnym promyczkiem nadziei w serduszku, że może jednak... tym razem...^^ Najprawdopodobniej będzie jednak tak, że po nacieszeniu się nowym designem map i modelami kejosa powróci stare, rozpaczliwe uczucie rozczarowania do którego czary goryczy dojdzie kolejna kropla, związane z pocztówką rerica z Hawajów o treści - HAHA! Znowu się udało - bawcie się dobrze, balans patch w lipcu!;] Ilu z Was stawia, że po wyjściu ChR już nie zobaczymy takiej aktywności w supporcie i wrócą stare "dobre" czasy jednego patcha na jeden dodatek?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że planuję zakup WH DoW 2, a znajomość z tą gra zakończyłem na becie i demie, mam pytanie. Czy wrócono do, znanego z jedynki, ustawianego na stałe sposobu zachowania się jednostek? Czy też nadal jeśli chce np. zaatakować przeciwnika "pięścią" Dreadnought''a to muszę za każdym razem wybierać "atak wręcz"? W becie doprowadzało mnie to do szału jak taki dred stał sobie i pykał karabinkiem, zamiast podejść i przywalić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego ale bedzie w Chaos Rising. BTW. to czy chaosy będą mieli swoich terminatorów bo jak narazie to tylko CL jest w tym armorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 10:28, Wiktor_B napisał:

Nie ma tego ale bedzie w Chaos Rising. BTW. to czy chaosy będą mieli swoich terminatorów
bo jak narazie to tylko CL jest w tym armorku.


Niestety nie.CL będzie jedynym Termosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:25, Nagaroth napisał:

Same here, Obliteratorzy mają średniofajny design, za to Termosy są wspaniałe.


Mi tam wygląd Oblitów przypadł do gustu. Wielka zdeformowana góra mięcha, robiąca za platformę ogniową. Czego chcieć więcej? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:58, dizzy1942 napisał:

Mi tam wygląd Oblitów przypadł do gustu. Wielka zdeformowana góra mięcha, robiąca za
platformę ogniową. Czego chcieć więcej? ;>


Oblity są jacyś tacy bezpłciowi... Zresztą - TERMINATORZY CHAOSU! Już samo brzmienie tego określenia powoduje, że mam erekcję. Poza tym, oni są uber-elitarni i wyglądają przekozacko. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować