Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2010 o 20:53, Dexter_McAaron napisał:

W takim razie powinniśmy mówić: Reric Fail, Season Two ^^

Tia. Poza tym nie marwcie się fix do patcha wyjdzie pewnie niedługo bo w lipcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:11, ChrisBgnr napisał:

Tia. Poza tym nie marwcie się fix do patcha wyjdzie pewnie niedługo bo w lipcu :D

I będzie miał tytuł Dawn of War 3? Tyle tylko, że w lipcu 2015 np.

Sam jestem ciekaw jak długo im zajmie odpowiedź na te problemy. Póki co jedynie krótka notka o bugach w kampanii się pojawiła, ale nawet to to jest mało, bo już ludzie znaleźli więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem sobie oszczędzić ściągania olbrzymiego jak na moje łącze 1Mb/s patcha i jutro zainstalować ChR zaraz po odebraniu przesyłki, ale widzę, że to pewnie nie oszczędzi mi problemów. Relic po raz kolejny zaliczył Epic Fail''a. I obawiam się, że ChrisBgnr w swoim ponurym żarcie powyżej, mógł przewidzieć przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:11, ChrisBgnr napisał:

> W takim razie powinniśmy mówić: Reric Fail, Season Two ^^
Tia. Poza tym nie marwcie się fix do patcha wyjdzie pewnie niedługo bo w lipcu :D

Coś mi się wydaje że w ChR celowo dodali tylko jedną rasę by drugą dać za jakiś czas gratis :D ale pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 20:53, Dexter_McAaron napisał:

Zaiste więc podziwiam Cię wielce, jeśli Twój sentyment ogarnia nawet kwietny ogródek
zwany SSem (który trzy, cztery dni temu zresztą miał swoje drugie urodziny; coincidence?
;>)


SSa akurat nie posiadam, moze kiedys sie w ten "cud" zaopatrze. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:18, dizzy1942 napisał:

SSa akurat nie posiadam, moze kiedys sie w ten "cud" zaopatrze. ;>

mała rada odpuść sobie :-)
coś mam wrażenie że zrobili to tak specjalnie by ludzie kupili CR (chcesz by gra lepiej działała to kup CR )!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:43, Wilkv napisał:

Poczekać do godziny 24.00 lub 1.00 w nocy.



Dlaczego? Zaraz ide spać;p szkołe mam jutro... ale powiedz czemu z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:45, Numenpl napisał:

> SSa akurat nie posiadam, moze kiedys sie w ten "cud" zaopatrze. ;>
>
mała rada odpuść sobie :-)
coś mam wrażenie że zrobili to tak specjalnie by ludzie kupili CR (chcesz by gra lepiej
działała to kup CR )!! xD

widac nie znasz podejscia relic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:41, kuki288 napisał:

Hey, kupiłem chaos rising, zainstalowałem i nie moge grać;/ nawet w steamie go nie mam...
co mam zrobić?

jak to zrobiłeś mi ciągle odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:17, Mifczu napisał:

Coś mi się wydaje że w ChR celowo dodali tylko jedną rasę by drugą dać za jakiś czas
gratis :D ale pożyjemy zobaczymy


Ahahaha!

Gratis? Czyś ty na głowę upadł?! Po prostu wydadzą drugi dodatek poprzedzony coldfixem do problemów, jakie stworzył CR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 21:57, Lord_Avatar napisał:

> Coś mi się wydaje że w ChR celowo dodali tylko jedną rasę by drugą dać za jakiś
czas
> gratis :D ale pożyjemy zobaczymy

Ahahaha!

Gratis? Czyś ty na głowę upadł?! Po prostu wydadzą drugi dodatek poprzedzony coldfixem
do problemów, jakie stworzył CR.

last stand dali gratis, zresztą zapowiadali, że nie wykluczone, że jedna rasa będzie w zwykłym patchu. Poza tym rozwiązanie samodzielnych dodatków jest najlepsze z możliwych. W DoW1 pierwszy dodatek też był "nieśmiały" dał 1 rasę reszta już była po 2 . Myślę, że przed 2 dodatkiem rzucą coś gratis.

ponad 5min po i nic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 22:21, Hamynelypham napisał:

Relic i THQ sobie ustawili różne daty premier dla polaczków i innych. Steam ma to w dupie
i każdemu odblokuje grę o północy.


No jajca normalnie, dobrze że po wstecz kod jest wpisany jak miałbym go co chwile wpisywać to bym oszalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 22:05, Mifczu napisał:

last stand dali gratis, zresztą zapowiadali, że nie wykluczone, że jedna rasa będzie
w zwykłym patchu. Poza tym rozwiązanie samodzielnych dodatków jest najlepsze z możliwych.
W DoW1 pierwszy dodatek też był "nieśmiały" dał 1 rasę reszta już była po 2 . Myślę,
że przed 2 dodatkiem rzucą coś gratis.


Last Stand to co najwyżej mod. Udostępnienie całej rasy za darmo zwyczajnie by im się nie opłacało; toż to masa pracy, a skoro już jest nowa rasa, to przydałaby się i nowa kampania, a nowa rasa i jej kampania to już gotowy expansion set.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wam się udało zainstalować?, bo wyczytałem gdzieś, że instalować można tylko jest info o dacie premiery u mnie blokuje się po podaniu klucza. Że wymienione elementy nie są dostępne w tym kraju i steam oczywiście na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować