Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

"Oni sobie żartują z nadchodzących patchów, ja się pośmieję z ich płonącego studia."

Sam osobiście jestem ciekaw co takiego kombinują... pewnie znowu sobie wyobrażę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej spierniczonej gry z wyrzucaniem kolesia co laguje nie widziałem na oczy ...
Ls gra odlicza 20s nie wyaliło to odlicza 60s nie wywaliło to odlicza od 90s nie wywaliło...
Gra działa jakbym grał klatka po klatce @.@

Ciekawe czy łaskawcy kiedyś w końcu to naprawią czy człowiek będzie tak się mordował -.-

Widzę już ich zainteresowanie łataniem Retri :D
Dostaniemy nową mapę dla LS nowe itemy co łatkę i tym nas zadowolą :PP

Bo niestety ale moim zdaniem LR jest najbardziej porytą jednostką w Retri już benek lepiej się sprawdza
LR jedynie ma dobrego regena hp nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 15:12, MasterChiefGT napisał:

Bo niestety ale moim zdaniem LR jest najbardziej porytą jednostką w Retri już benek lepiej
się sprawdza
LR jedynie ma dobrego regena hp nic więcej


Gdy to przeczytałem moja twarz wyglądała mniej więcej tak:

http://img848.imageshack.us/img848/6264/1284290922992.jpg

Twierdzisz zatem, że LR (Redeemer), który stanowi świetny support dla armii (leczenie+ centrum zaopatrzenia+ miejsce, w które uciekają jednostki) i jednocześnie swoimi miotaczami ognia mieli piechotę, a salwą granatów stopuje Ogrynów jest jednostką do dupy to w takim razie Gwardziści z sierżantem są 200x lepsi niż Guardianie z eq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twierdze tak bo LR nie walczy z pojazdami podjeżdża na zasięg miotacza i nie używa broni PP
I banalnie może go wykończyć Chaos Gwardia Orkowie
Sam Orkami rozwaliłem 2 LR na mapie
Jedynie co ma dobrego to reg Hp uzupełnienie

Tak samo przyglądnij się swojej broni przygważdzającej każ jej atakować kolesia to ci nierozłożeni lecą na pałę w wroga -.-''
No sorry ale coś tu nie tak
Moim zdaniem LR jest najgorszy
Już Orkowski BW zapełniony ludźmi potrafi zrobić z term mielonkę :P

Takie jest moje odczucie po graniu SM Orkami Chaosem i Gwardią
Nidem nie trawie
A Eldarem niezbyt mi się chce choć podoba mi się zmiana skili Avatara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj go Shveid, bo wypisuje bzdury a nie ma nawet kalkulatora ;-PPP
zagrałem wczoraj z ciekawości kilka 1vs1 (bo generalnie gram 2vs2) i ani nie czekałem dłużej niż 2min na grę ani mnie nie wywaliło, itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten co wychwala Relic pod niebiosa ^^

Każdy ma swoje zdanie taka prawda i wolność wypowiedzi :P

I nie tylko aj sądzę że LR to największy badziew do walki
Jako sup sprawdza się fajnie bo ostro daje po HP ale do walki się nie nadaje 2 predy wystarczą żeby go sprzątnąć a jak wapdnie FC z rękawicą to pozamiatane już po LR

Ale już nie kłócę się z panem wszechwiedzącym :P
Pewnie o błędzie graficznym że rakiety nie lecą tam gdzie trzeba i zahaczają z Manci też nie wiesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LR nie walczy tak dobrze, bo...nie jest od tego? To ma być pojazd wsparcia- zaopatrza, leczy i wpiera ogniem. Jeszcze salwa z granatów do powalenia CC i ogień do ich przysmażenia i jest świetnie. Zresztą wysyłanie samego SHU to jak pchanie się piechotą pod Dewastatorów. Samotny Baneblade został przeze mnie rozwalony przez 1 oddział Ogrynów. Raz grubasek wpieprzył się do mojej bazy- gość musiał wracać, bo Ogryni na wywołaniu determinacji zadają ogromne obrażenia (jeśli mamy dobre eco i chimerę to strata 1 Ogryna nie boli), a w trakcie odwrotu Boomera rozniosłem eskortującego Predatora. Ale gdyby z tyłu stali Noise Marines czy po chwili pojawił się Dred z rozjarzonymi łapami to tak różowo by nie było. I takie są właśnie Super Heavy Unity- bez wsparcia armii długo nie pociągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 17:15, MasterChiefGT napisał:

Odezwał się ten co wychwala Relic pod niebiosa ^^

Każdy ma swoje zdanie taka prawda i wolność wypowiedzi :P

I nie tylko aj sądzę że LR to największy badziew do walki
Jako sup sprawdza się fajnie bo ostro daje po HP ale do walki się nie nadaje 2 predy
wystarczą żeby go sprzątnąć a jak wapdnie FC z rękawicą to pozamiatane już po LR


Gdyby LR był rzeźnikiem porównywalnym do Baneblade to do tego Assault Terminatorzy i mógłbym równie dobrze sam sobie bazę rozwalić i oszczędzić Speesh Maheens kłopotu. Równie dobrze mogę ci po marudzić, że Avatar nie ma szans z LR bo wystarczy, że będziesz zasuwał na wstecznym i strzelał mu w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji...taka mała ciekawostka: Reric miał chyba ambitniejsze plany co do IG, gdyż:

a) Jeżeli ktoś ma trochę za dużo czasu to niech odpali creditsy- w trakcie pierwszej połowy as przedstawiane niektóre animacje (zabijanie Avatara/GUO przez tego drugiego) oraz concept arty, a wśród nich można zauważyć m. in.

Spoiler

Vostroyan i Gwardzistę w masce przeciwgazowej pasującej do Armageddonu.



B) W kwestiach generała znajdują się 2 linijki tekstu, których raczej nie usłyszymy w grze. Znajdziemy je po 1:40

Czyli w sumie kolejne rzeczy, które można wrzucić do wora z Tau i DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś który robi moda IG 60 pisał że wpakowali sporo wyglądów do plików :P
Więc może będą je dodawać
Pozatym miała być opcja wybierania wyglądów czego w pełnej niestety nie dali

Nie wiem czy avatara da się tak rozwalić samym LR skoro Avatar jest najszybszą jednostką Dużą :PP
Więc coś w tej logice jest nie tak ^^

Wiem że LR jest wsparciem ale przy tym jak ktoś umie grać to wie jak go rozwalić ja z jego rozwaleniem nie miałem większych problemów
Bardziej benek wkurza albo BW orków -.-''
A Burszuje to cudo do niszczenia wszystkiego co się rusza choć jest ciekawy sposób na nich Tyrkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 23:12, MasterChiefGT napisał:

Koleś który robi moda IG 60 pisał że wpakowali sporo wyglądów do plików :P


Dałby skriny paru z nich. Wiem, że "unkiatem" dla Kampanii są Cadiańskie pancerze z thunder camo, Catachanie z pasami amunicji i komisarz ze spartolonym naramiennikiem ( nie nadąża za nim).

Dnia 30.03.2011 o 23:12, MasterChiefGT napisał:

Więc może będą je dodawać
Pozatym miała być opcja wybierania wyglądów czego w pełnej niestety nie dali


Mogło to być ciekawe, ale nie przeszło bo:
a) Mogła być reakcja wkurzonych ludzi ( Skoro IG ma Vostroyan to ja chcę by moi SM wyglądali jak Black Templars!)
b) Za dużo roboty
c) Za mało hajsu
d) Wydadzą jako płatne DLC :/

Dnia 30.03.2011 o 23:12, MasterChiefGT napisał:

Wiem że LR jest wsparciem ale przy tym jak ktoś umie grać to wie jak go rozwalić ja z
jego rozwaleniem nie miałem większych problemów
Bardziej benek wkurza albo BW orków -.-''


Lulz. Ja właśnie mam największe problemy z LRem- BW ma ten swój walec, alee to dość kruchy pojazd. BB łamie się pod potęgą Rozdzieracza. Tymczasem przy ataku na LRa często musiałem odpalać piąchę Brokusa (a po 5s oddział miał 9-12 HP). A jak jedzie z armią czy Termosami to w zasadzie GG :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2011 o 17:15, MasterChiefGT napisał:

Ale już nie kłócę się z panem wszechwiedzącym :P
Pewnie o błędzie graficznym że rakiety nie lecą tam gdzie trzeba i zahaczają z Manci
też nie wiesz ^^


LOL
rakiety Terminatorów i Predatorów Chaosu od dawna strącają gniazda okolicznych ptaków...
a są dużo mniejsze niż te z mantikory, nie wiedziałeś? no co ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2011 o 23:26, Shveid napisał:

Lulz. Ja właśnie mam największe problemy z LRem- BW ma ten swój walec, alee to dość kruchy
pojazd. BB łamie się pod potęgą Rozdzieracza. Tymczasem przy ataku na LRa często musiałem
odpalać piąchę Brokusa (a po 5s oddział miał 9-12 HP). A jak jedzie z armią czy Termosami
to w zasadzie GG :/

Land Raider jest świetny, Marines to generalnia armia zasięgowa, dość słaba w zwarciu, do tego niezbyt mobilna. Land Raider idealnie się w to wpisuje, przewozi, pozwala uzupełniać i karci wszystko co spróbuje się zbliżyć do marines siejących spustoszenie plazmą i rakietami, w sekundy niszczy gen farmy a z tech marinem może stworzyc niezły bunkier w dowolnym miejscy na mapie (victory point, wyjście z bazy, gen farm)

Land Raider->Baneblade->Avatar->Swarmlord->Battlewagon->Great Unclean One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2011 o 00:25, Teokrata napisał:

LOL
rakiety Terminatorów i Predatorów Chaosu od dawna strącają gniazda okolicznych ptaków...
a są dużo mniejsze niż te z mantikory, nie wiedziałeś? no co ty?


Terminatorów i Drednotów Chaosu - miało być oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego o dziwo rakiety z Dreda Chaosu nawet jak zahaczą o coś to i tak zadają dmg tak mój pred dychał
Rakiedy waliły w ziemie a on dostawał dmg wtf ? -.-''

Tak samo jak plazma przeciwnika strzelała przez ziemie

Są błędy graficzne i je widać gołym okiem co przy próbie zniszczenia okopanego przeciwnika wkurza niemiłosiernie :P

Też tak sądziłem że będzie to jako DLC ale wątpie żeby Relic był tak miły i to zrobił a jak zrobi to niech udostępni przy normalnych pieniądzach bo jak przywali 20-30zł za skórkę to dziękuję :D

Ta opcja wybierania między odblokowanymi wyglądami miałaby duże wzięcie i do tego każdy miałby na swój sposób unikalna armie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sorry the official #dow2 announces are taking so long. Here is an image of a little addition we''ve made. More to come. http://t.co/5mmZh1J" - Jeff Lydell

mamy pirackiego orka w army painterze a w zakładce klan jest nazwa "freebooterz (DLC)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie albo mamy dodatki do AP wydłużające żywotność gry albo to będzie płatne DLC dla kolekcjonerów. Jako że zwykle moje złe proroctwa się sprawdzają to stawiam na to drugie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować