Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need For Speed: Carbon - Best Car Contest

1914 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 18:34, k0rnas napisał:

Eclipse Badziew Edition ;)

hm nie powiem, samochod nie taki badziew ale tytul pokazu jest poprostu doskonaly. sam bym lepiej nie wymyslil :D gz for ya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże <wow> forum ładowało mi się 30 minut :/

----> Dante & Demon --- proszę jak byście mogli przełożyć wystawianie na jutro do 15, bo musiałbym chyba czekać z godzinę żeby mi się chociaż 1 obrazek załadował (próbowałem :/)
Jeśli jest to możliwe to proszę też o to samo w konkursie Most Wanted :) Z góry dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże <wow> forum ładowało mi się 30 minut :/

----> Dante & Demon --- proszę jak byście mogli przełożyć wystawianie na jutro do 15, bo musiałbym chyba czekać z godzinę żeby mi się chociaż 1 obrazek załadował (próbowałem :/)
Jeśli jest to możliwe to proszę też o to samo w konkursie Most Wanted :) Z góry dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże <wow> forum ładowało mi się 30 minut :/

----> Dante & Demon --- proszę jak byście mogli przełożyć wystawianie na jutro do 15, bo musiałbym chyba czekać z godzinę żeby mi się chociaż 1 obrazek załadował (próbowałem :/)
Jeśli jest to możliwe to proszę też o to samo w konkursie Most Wanted :) Z góry dzięki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:08, MastAlol napisał:

Boże <wow> forum ładowało mi się 30 minut :/

----> Dante & Demon --- proszę jak byście mogli przełożyć wystawianie na jutro do 15,
bo musiałbym chyba czekać z godzinę żeby mi się chociaż 1 obrazek załadował (próbowałem :/)
Jeśli jest to możliwe to proszę też o to samo w konkursie Most Wanted :) Z góry dzięki :]

daju komus fotki i niech wystawi albo poslij mailem do kogos i niech wystawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym konkursie już wystartuję. Karierę mam już zakończoną w 100% (ok. tydzień od straty save''a :)). Oto mój Porsche Carrera GT Xmass Edition (ver. 4.5 :)). nad autem pracowałem 2 dni,a nadal nie jestem jeszcze w pełni zadowolny z wyników mojej pracy. Chciałem zrobić coś a la w pół otwarty prezent (trochę pasków jako wstążki i parę płomieni jako rozerwany papier) ale efekt pracy był niezadowalający. :) Dobra, koniec pisania. Oglądajcie i głosujcie.

PS. To "coś" na masce to jest choinka. Zrobiłem ja z płomieni (PŁOMIEŃ 3), a pień to w rzeczywistości strzałka. :) Zawsze takie drzewko lepiej wygląda, niż inne zrobione z trójkątów lub strzałek. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tym razem czasu nie było wiec wyszła taka krzywa choinka. Po bokach łańcuch z bombkami i gwiazdką, a na dachu dwie połówki połączone w w gwiazdę :D

Speedraid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za wyczucie czasu :D Jak w filmach sensacyjnych z bombami <lol2>

Oto moja gwiazdeczka :) Pierwsza gwiazdka już jest ;] Miłego szamania :)
.
.
MastAlol
.
.

/Sorki za tyle postów wcześniej, gnój się narobił, ale to przez tego neta ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:01, kuko7 napisał:

To jak, minęła 22:00... Czekamy na kogoś, czy już głosujemu?


Chyba nikt oprócz mnie nie miał problemów (przynajmniej nie zgłaszał), więc nie ma na co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze NyGgA MiLy, ale nie zgłosił nikomu problemów, więc zakładamy, że go po prostu nie ma z innych przyczyn.

I przypominam na głosy czekam do soboty do 20:00 (dwudziestej NIE dwudziestej drugiej)
W niedzielę rano już mnie nie ma, więc wszystko trzeba załatwić w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YY, sorry, ale co się stało z tym Gallardo? Bo wygląda jakby dopadł go szaleniec z siekierą, którego tezą jest "Większy wlot, więcej wlotów!" a potem poprawił drugi, którego fascynacją jest grafitti zmieszane z logami firm... Serio, ładny to on nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w moich projektach nie dodaje wlotow, a jak daje to poszerzam i "ciagne" go troche do tylu, zeby optycznie sprawial wrazenie niskiego;P Ale moze ktos odpowie na pytanie jak zrobic 2 wloty, bo na razie nikt nie odpowiada, a ja sam chce sie dowiedziec;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RX-8 & QbA-No1 & Damian14BO
I co? Zadowoleni jesteście, że odpędziliście go od konkursu?? Takie zachowanie napewno nie przyciagnie nowych użytkowników! Zwłaszcza patrząc na wasze statusy, ''młodsi'' powinni brać z was przykład a tym razem to chyba się role odwróciły. Ekhm :/ Oczywiście to tylko moje zdanie, gdyż wiem, że zrobiliście to specjalnie. Samcohód nie jest może ładnt, ale mogliscie zostawic to bez komentarza. Oczywiście nie bawie sie w moderatora, tylko chcę aby dołączali do konkursu nowi użytkownicy :)

Damian14BO
Wystarczy poszukać. Napewn otam będą, bo w MW były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować