Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Najlepszym odcinkiem dla mnie była "Karnawau". Czesio tam szczególnie wymiata.
Przedstawię rozmowę na lekcji:
A- Anusiak
Cz- Czesio
F- Pani Frał

F: Anusiak jaka była dla ciebie książka?
A: Fajna.
F: Anusiak, nie ma słowa fajna.
A: Jak to nie ma?
F: Nie ma. Ksiązka może być fascynująca, cudowna ciekawa. Czesio jaka moze jeszcze być książka?
C: Zajebista.
F: Czesio wyjdź z klasy! Mowa Polska jest dla nas skarbm a skarb powinno się szanować.
C: Bye, bye maszkaro!

Chyba tak było. Chętnie obejżę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z odcinków, które widziałem "Lekcja: Andżelika" WYMIOTŁA :D
Fajnie by było gdyby pomyśleli nad grą. Styl grafiki i ''charakterki'' bohaterów na pewno stworzyłyby super klimę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:54, Atukam72 napisał:

Najlepszym odcinkiem dla mnie była "Karnawau". Czesio tam szczególnie wymiata.
Przedstawię rozmowę na lekcji:
A- Anusiak
Cz- Czesio
F- Pani Frał

F: Anusiak jaka była dla ciebie książka?
A: Fajna.
F: Anusiak, nie ma słowa fajna.
A: Jak to nie ma?
F: Nie ma. Ksiązka może być fascynująca, cudowna ciekawa. Czesio jaka moze jeszcze być książka?
C: Zajebista.
F: Czesio wyjdź z klasy! Mowa Polska jest dla nas skarbm a skarb powinno się szanować.
C: Bye, bye maszkaro!

Chyba tak było. Chętnie obejżę jeszcze raz.

Na www.kreskowka.pl są wszystkie odcinki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:20, PtaQ15 napisał:

> Najlepszym odcinkiem dla mnie była "Karnawau". Czesio tam szczególnie wymiata.
> Przedstawię rozmowę na lekcji:
> A- Anusiak
> Cz- Czesio
> F- Pani Frał
>
> F: Anusiak jaka była dla ciebie książka?
> A: Fajna.
> F: Anusiak, nie ma słowa fajna.
> A: Jak to nie ma?
> F: Nie ma. Ksiązka może być fascynująca, cudowna ciekawa. Czesio jaka moze jeszcze być
książka?
> C: Zajebista.
> F: Czesio wyjdź z klasy! Mowa Polska jest dla nas skarbm a skarb powinno się szanować.

> C: Bye, bye maszkaro!
>
> Chyba tak było. Chętnie obejżę jeszcze raz.
Na www.kreskowka.pl są wszystkie odcinki:D

Ja najbarddziej lubie Czesia no i Anusiaka..a odcinek to kim chcę zostać kiedy dorosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten cały polski serial Włatcy Móch to naprawdę wielka podróbka Sothp Park''u. I do tego jeszcze twórcy w oczy kłamią, że serial nie jest wzoroany na tym światowym hicie.
A mówiąc ogólnie o produkcji- moim zdaniem jest do niczego. W South Park''u rolę odgrywał kolorowy świat- on ie był szary- on tętnił życiem. A w polskiej produkcji?- ten świat jest taki, a nie inny.... Teksty tak samo- drętwe. Ogólnie rzecz biorąc widać, że autorzy wzorowali się na wszystkim, zmieniając jedynie kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:29, mroczny mrok napisał:

Jak dla mnie ten cały polski serial Włatcy Móch to naprawdę wielka podróbka Sothp Park''u.
I do tego jeszcze twórcy w oczy kłamią, że serial nie jest wzoroany na tym światowym hicie.
A mówiąc ogólnie o produkcji- moim zdaniem jest do niczego. W South Park''u rolę odgrywał kolorowy
świat- on ie był szary- on tętnił życiem. A w polskiej produkcji?- ten świat jest taki, a nie
inny.... Teksty tak samo- drętwe. Ogólnie rzecz biorąc widać, że autorzy wzorowali się na wszystkim,
zmieniając jedynie kilka rzeczy.


Nie zgadzam się z tobą. Teksty są na prawdę świetne. W South Park takich nie było. Akcent pani Frau, hasełka Anusiaka, Maślany, Konieczki no i oczywiście Czesia. Nie raz grzałem z nich jeszcze parę dni po danym odcinku. Ja pierdziu, won mi z klasy, "Błogosławieni ci co lubią muuuchyyy". Tam jest masa zarąbistych tekstów. South Park też mi się podoba. Polscy twórcy odwalili wdłg. mnie kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:43, Cesarro napisał:

Zgodzę się z tobą :) South Park jest fajny ale jednak co polskie to dobre :) Czesio wymiata
:D "Czesio lubi misia" Dla mnie najlpeszym odcinkiem był "Muzełum" :D


Wykopki też są dobre. C:"Czesio zajumał karbit, hmhmhmm." A: "Ja pierdziu, tego jest w pizdu!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 22:29, mroczny mrok napisał:

Jak dla mnie ten cały polski serial Włatcy Móch to naprawdę wielka podróbka Sothp Park''u.
I do tego jeszcze twórcy w oczy kłamią, że serial nie jest wzoroany na tym światowym hicie.
A mówiąc ogólnie o produkcji- moim zdaniem jest do niczego. W South Park''u rolę odgrywał kolorowy
świat- on ie był szary- on tętnił życiem. A w polskiej produkcji?- ten świat jest taki, a nie
inny.... Teksty tak samo- drętwe. Ogólnie rzecz biorąc widać, że autorzy wzorowali się na wszystkim,
zmieniając jedynie kilka rzeczy.


A obejrzałeś kiedyś chociaż jeden odcinek jak tak i nadal sądzisz że ten bzdurny serial jest lepszy to znaczy że nie kapujesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem 3 odcinki tego South Parku i dla mnie beznadzieja przy Włatcah. To wogóle nie jest śmieszne,może akurat trafiłem na takie odc ale dla mnie Włatcy rox-szczególnie podoba mi się akcent Frau oraz pomysły (mm moge sie mylić mam na myśli tego w okularach) Konieczki np. aaaaa to zbudujmy wehikuł czasu cofnijmy sie o 60 lat sprawmy by Niemcy wygrali wojne i zakablujmy te starą żydówe na gestapo znaczy nie zostanie facetka i nie zabierze ci karty-ta teza jest kapitalna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:03, Grzema napisał:

ej mam pytanie co do Włatcy Móch..czy Czesio jest zombi i czy Anusiak jest ze wsi?


hehe tak Czesio jest zombiakiem:P nie zauważyłeś że ma zieloną skórę i dziurę w głowie?:P a co do Anusiaka to kto wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:06, reaven1 napisał:

> ej mam pytanie co do Włatcy Móch..czy Czesio jest zombi i czy Anusiak jest ze wsi?

hehe tak Czesio jest zombiakiem:P nie zauważyłeś że ma zieloną skórę i dziurę w głowie?:


I ma jeszcze jedno trupie kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2007 o 08:18, Termos93 napisał:

A obejrzałeś kiedyś chociaż jeden odcinek jak tak i nadal sądzisz że ten bzdurny serial jest
lepszy to znaczy że nie kapujesz o co chodzi


Obejrzałem parę odcinków, ale nie całych. Po prostu spoglądałem na nie kątem oka. I po prostu nie podoba mi się. South Park oglądam od wielu lat i nadal mi się on podoba- porusza on wszystko, co w naszej rzeczywistości. Był tam na przykład odcinek związany z World Of Warcraft- jeden z najlepszych według mnie. Mi po prostu nie podoba się humor, który reprezentuje Włatców Móch- według mnie jest on taki sam jak ten z Świata Według Kiepskich. Po prostu co odcinek to samo- nużące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:24, mroczny mrok napisał:

z najlepszych według mnie. Mi po prostu nie podoba się humor, który reprezentuje Włatców Móch-
według mnie jest on taki sam jak ten z Świata Według Kiepskich. Po prostu co odcinek to samo-
nużące...


Kiepscy też bardzo śmieszny komediowy serial.Żenujący to jest 13 posterunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:24, mroczny mrok napisał:

Był tam na przykład odcinek związany z World Of Warcraft- jeden
z najlepszych według mnie. Mi po prostu nie podoba się humor, który reprezentuje Włatców Móch-
według mnie jest on taki sam jak ten z Świata Według Kiepskich. Po prostu co odcinek to samo-
nużące...


Włatcy Móch to South Park przeniesiony w polskie realia. W Włatcach Móch bohaterowie serialu zamiast grać w World of Warcraft grają w "Magicznych Wojowników" (coś jak WoW :P), czyli też porusza "wszystko co w naszej rzeczywistości" (zresztą obejrzyj sobie odcinek "Pranie mózgów"). Co do Świata wg Kiepskich - nie lubię tego serialu (notabene dużo bardziej mi się podoba Świat wg Bundych), ale Włatców Móch lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Świat wg Kiepskich i W.M...może i to nie jest bajka na jakimś tam super poziomie tylko to jest bajka która ma śmieszyć ludzi powyżej 13 roku życia :P (Czesio rulez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować