Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Masz rację. Odcinek do przenajzabawniejszych nie należał ;/ ale co by nie było wcale nie był taki zły :)
Całkiem dobre rozpoczęcie kolejnego sezonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to tak dobrze nie wychodzi,ale raz udało mi się złapać jego barwę głosu :D.Udaje mi się za to mówić głosem higienistki :D (ale to już łatwe) i może babci Anusiaka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam już te 12 lat.
Mam kolegę, który umie robić Czesia. mi to niezbyt wychodzi. Ile już wogóle było odcinków, bo ja widziałem 21? To wszystkie? Bo oglądam przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ostatnio zacząłem oglądać Włatców Móch. Mimo, że ostatnio narzekałem na ten serial, to zmieniam zdanie. To naprawdę miłe oderwanie się na pół godziny od świata i przeniesienie się do świata kreskówki:) Chociaż jak widzę niektóre odcinki, to aż mnie mdli z powodu żartów... Przykładem będzie tu odcinek Barbakiu z Mruczusiem- moment w stajni Angeliki. To było po prostu tak niesmaczne, że już dalej nie oglądałem. Za to mój ulubiony odcinek to chyba Bapcia Anusiaka. I nie wiem czemu wszyscy tak uwielbiają tego wspaniałego Czesia. Moim zdaniem jest to właśnie najgłupsza postać w tej kreskówce. Anusiak rządzi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:29, Fergi napisał:

Ok, mam już te 12 lat.
Mam kolegę, który umie robić Czesia. mi to niezbyt wychodzi. Ile już wogóle było odcinków,
bo ja widziałem 21? To wszystkie? Bo oglądam przez neta.

ja umiem robić czesia i anusiaka ;] Jeżeli ktoś chce obejżeć wszystkie odcinki to polecam strone: www.kreskówka.pl tam są wszystkie odcinki a pozatym odcinki przedpremierowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:35, albinskia napisał:

> Ok, mam już te 12 lat.
> Mam kolegę, który umie robić Czesia. mi to niezbyt wychodzi. Ile już wogóle było odcinków,

> bo ja widziałem 21? To wszystkie? Bo oglądam przez neta.
ja umiem robić czesia i anusiaka ;] Jeżeli ktoś chce obejżeć wszystkie odcinki to polecam strone:
www.kreskówka.pl tam są wszystkie odcinki a pozatym odcinki przedpremierowe ;]


Nie wchodzi mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit juz okej (przęklęty brak opcji edycji)
dla tych, co nie wchodzi, trzeba wpisać www..kreskowka.pl, a nie www.kreskówka.pl
Ja oglądam na www.milanos.pl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 21:09, Fergi napisał:

Edit juz okej (przęklęty brak opcji edycji)
dla tych, co nie wchodzi, trzeba wpisać www..kreskowka.pl, a nie www.kreskówka.pl
Ja oglądam na www.milanos.pl ;).

sory za te ,,ó" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 20:32, mroczny mrok napisał:

Muszę przyznać, że ostatnio zacząłem oglądać Włatców Móch. Mimo, że ostatnio narzekałem na
ten serial, to zmieniam zdanie. To naprawdę miłe oderwanie się na pół godziny od świata i przeniesienie
się do świata kreskówki:) Chociaż jak widzę niektóre odcinki, to aż mnie mdli z powodu żartów...
Przykładem będzie tu odcinek Barbakiu z Mruczusiem- moment w stajni Angeliki. To było po prostu
tak niesmaczne, że już dalej nie oglądałem. Za to mój ulubiony odcinek to chyba Bapcia Anusiaka.
I nie wiem czemu wszyscy tak uwielbiają tego wspaniałego Czesia. Moim zdaniem jest to właśnie
najgłupsza postać w tej kreskówce. Anusiak rządzi.:D


Tytuł tego odcinka to Radyjko Babci,a co do czesia to początkowo też mnie nie śmieszył ale teraz tak,jego teksty są zabójcze. na równi z czesiem cenie konieczke za jego świetne pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem na jakieś witrynie reklamę "włatcy móch" porównującej ten serial do South Parku to po prostu kopara mi opadła - humor w tych dwóch markach należy do zupełnie innej sfery intelektualnej. O ile South Park nadaje się dla każdego odbiorcy, posiadającego minimalna ilość humoru. Tak "Włatcy móch", sprawiają wrażenie sztuki dla samej sztuki. Zupełnie przeze mnie nie rozumiany dialog podejmowany przez bohaterów jest czymś w rodzajem bełkotu. Jedyne co zaciekawia mnie w tym bloku to barwa głosu bohaterów. Jednak prócz niej nie potrafiłbym wymienić innego plusa skierowanego w stronę "Włatców móch"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak prócz niej nie potrafiłbym wymienić innego plusa

Dnia 12.05.2007 o 23:55, s2nto napisał:

skierowanego w stronę "Włatców móch"


Serial jest porównywany do South Park, ponieważ jest zrobiony podobnie- głównymi bohaterami są dzieciaki, świat jest animowany itp. Ale żarty występujące są kompletnie różne. W South Parku humor był dla mnie bardzo dobry- odcinki były "na czasie". Np; odcinek z WoWem, to była dopiero rewelacja:D We "włatcach..." ten humor jest trochę dziwny, niekiedy dośćtrudny do zrozumienia. Ale treba obejrzećparę odcinków, aby zrozumieć, o co "biega" w tym serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:15, mroczny mrok napisał:

Serial jest porównywany do South Park, ponieważ jest zrobiony podobnie- głównymi bohaterami
są dzieciaki, świat jest animowany itp. Ale żarty występujące są kompletnie różne. W South
Parku humor był dla mnie bardzo dobry- odcinki były "na czasie". Np; odcinek z WoWem, to była
dopiero rewelacja:D We "włatcach..." ten humor jest trochę dziwny, niekiedy dośćtrudny do zrozumienia.
Ale treba obejrzećparę odcinków, aby zrozumieć, o co "biega" w tym serialu.


Świetnie, że ktoś podjął dyskusje, może dzięki Tobie wyjaśni się moje już wielowiekowe pytanie - o co biega w tym seriallu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 09:15, mroczny mrok napisał:

Serial jest porównywany do South Park, ponieważ jest zrobiony podobnie- głównymi bohaterami
są dzieciaki, świat jest animowany itp. Ale żarty występujące są kompletnie różne. W South
Parku humor był dla mnie bardzo dobry- odcinki były "na czasie". Np; odcinek z WoWem, to była
dopiero rewelacja:D We "włatcach..." ten humor jest trochę dziwny, niekiedy dośćtrudny do zrozumienia.
Ale treba obejrzećparę odcinków, aby zrozumieć, o co "biega" w tym serialu.


Dla mnie te seriale w ogóle nie powinny być porównywane bo nie mają zbyt wiele wspólsnego,dla mnie WM jest o wiele lepsze, śmieszna komedia osadzona w dzieciakach,podejmuje problemy 8 latków.
Natomiast SP naśmiewa się głownie z konkretnych rzeczy (Scjentologia,Alkoholizm,Transsexualizm-te zauważyłem po obejrzeniu kilkunastu odc) .Można powiedzieć że ma morał czasem. Jednak momentami jest naprawde hamska i dziwi mnie że takie rzeczy są dopuszczone do emisji np odcinek w którym papież pojmał Jezusa czy też w którym jako cud pokazane było krwawienie figury Maryi z...dupy oraz kretynskie wypowiedzi niby papieża.Dla mnie ten serial momentami jest bardzo mocno przegięty,nie znają umiaru dobrego smaku natomiast włatcy są naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała szkoła, do której chodzę, to ogląda! Weźmy na przykład taki odcinek:
- Proszę pani, czy papierówki to też grzyby?
- A co to są papierówki?
- No bo jak ktoś zrobi kupę i wsadzi ją w papierek to są papierówki:D.
Moim zdaniem ten serial jest strasznie jajcarski, ale i też makabryczny. Kiedyś był taki odcinek, że Czesio kazał szczurowi zjeść kustosza muzeum i ten szczur go zjadł...Ciekawa jestem, dlaczego Państwo nie czepia się takiego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować