Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2006 info

462 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 10:33, Quatre napisał:

To już wiesz dlaczego zapowiedź CDA znajduje się na stronie newsów GRAM.PL ^_^


Z tego co widziałem to kiedyś pojawiła się zapowiedź PLAY''a - tam też CDP zostało szczególnie potraktowane? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:10, Markus89 napisał:

Z tego co widziałem to kiedyś pojawiła się zapowiedź PLAY''a - tam też CDP zostało szczególnie
potraktowane? ;]


Co za ludzie - już nawet zażartować nie można :P Źle to świadczy o Rzeczpospolitej, oj źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe kupiłem rano trzynasty numer. Otwieram, oglądam, otwieram opakowanie płyty... ze środka leje się woda... No tak, pomyślałem - trzynasty numer, nie powinienem się dziwić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, nikt się tego babola nie dopatrzył... Ale jak tak można :) Jak by tak było naprawdę, to każdy by grał w Gothica 3 :) Nie wiecie o co mi chodzi?? Spójrzcie na polonizację Gothica 3 i na wymagania... A zwłaszcza na RAM... 1 MB?? Bajer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:20, Quatre napisał:

> Z tego co widziałem to kiedyś pojawiła się zapowiedź PLAY''a - tam też CDP zostało szczególnie

> potraktowane? ;]

Co za ludzie - już nawet zażartować nie można :P Źle to świadczy o Rzeczpospolitej, oj źle
:D


Co za ludzie czytają zdania, ale nie widzą na końcu "buźki" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:47, Markus89 napisał:

Co za ludzie czytają zdania, ale nie widzą na końcu "buźki" :P


To było również do Smugglera, który mniej ''buźkowo'' się wypowiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonały pomysł, żeby dać plakat połączony z plakatem doskonaly pomysł. chyba to jest ten gadżet 2006:). Po za tym numer super fajny i przejrzysty. Poradnik do Gothic 3 plama mały i wogóle, ale co mi po poradniku skoro mam z oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 12:30, Carl92 napisał:

wogóle, ale co mi po poradniku skoro mam z oryginału.

To dla tych którzy mają grę a nie mają do niej pudełka ;) zamieszczą tam na pewno przydatne informacje których nie napisano w standardowym poradniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Gadżet 2006 roku do plakat z kalendarzem. Bo nic innego w pace nie znalazłem. Myślałem, ze znajde w paku nową karte pamięci :) jako gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 12:36, Carl92 napisał:

Tak Gadżet 2006 roku do plakat z kalendarzem. Bo nic innego w pace nie znalazłem. Myślałem,
ze znajde w paku nową karte pamięci :) jako gadżet.

A mnie właśnie powiedziano, że gadżet to jest ta wkładka ze sprzętem pod koniec CDA, która nazywa się "Gadżet" tyle że 2007 a nie 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 11:20, Quatre napisał:

> Z tego co widziałem to kiedyś pojawiła się zapowiedź PLAY''a - tam też CDP zostało szczególnie

> potraktowane? ;]

Co za ludzie - już nawet zażartować nie można :P Źle to świadczy o Rzeczpospolitej, oj źle
:D


Raczej o zartujacym, bo to niemilo - nawet w zartach - byc potraktowanym jak zlodziej/lapowkarz, jednak...
Wiem, ze zartujesz ale akuarat takowe zarty W OGOLE mnie nie smiesza. To troche tak jakbym w zartach nazwa ltwa siostre/matke "dziwka". Malo smieszne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 12:30, Carl92 napisał:

Doskonały pomysł, żeby dać plakat połączony z plakatem doskonaly pomysł. chyba to jest ten
gadżet 2006:). Po za tym numer super fajny i przejrzysty. Poradnik do Gothic 3 plama mały i
wogóle, ale co mi po poradniku skoro mam z oryginału.


No tak, plakat polaczony z plakatem to pomysl, ktory opatentowalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recka SC: DA wygląda bardzo... źle.
6/10 to na 100% za mało jak dla Sama Fishera. Grałem na razie w demo więc mogę się mylić, ale czytając, że Gem miał dać nawet 5/10 to już woła o pomstę do nieba. Ludzie przeciętniak Stolen miał chyba taką ocenę a to Sam Fisher jest!! Ubi wydaje na świat przeciętniaka? Nie możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować