Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2006 info

462 postów w tym temacie

Nie chcę siać fermentu, ale.. wstydzilibyście się dając taką recenzję GW:N. Czarny Iwan pisał ją na podstawie opisu gry na pudełku czy wrażeń internautów? Bo jest trochę błędów. Przykładowo:
1. Henche to najemnicy
2. Bohaterowie dysponują dowolnie zmienianą drugą profesją
3. Po wybraniu drugiej profesji można ja było w podstawce zmienić na Kryształowej Pustyni, nie trzeba było zaczynac od nowa
4. Co to znaczy "elitarne skille przepadają"? Iwan chyba nie twierdzi, że po zmianie profesji resetuje się zestaw skilli?

Za dużo błedów lub niedomówień jak na recenzję takiego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawe niedopatrzenie wymienie, że w recenzji Eragon''a jest napisane, że Paolini pracuje nad drugą częścią -"Dziedzictwo". BŁĄD! To będzie trzecia część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer ogólnie fajny, ale patrzę dzisiaj, a w środku dwie sztuki CDP insider. Myśle sobie ale gafa :) Puźniej nie było mi już do śmiechu. Okazało się, że nie mam plakatu. Nie mam pretensji do CDA, ale szkoda mi plakatu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:13, smuggler napisał:

> CDA juz nie ma , ale domówiłem i mają mi przysłać z 15 sztuk, ale i tak jak przyśla 5
to bedzie
> dobrze. ciekawe jaki nakład tego numeru jest??

150.000 jak zawsze.


czy w CDA będziecie zamieszczać tipsomaniaki i tp, Takie grybe książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:37, ko?nik napisał:

Już mam i zaraz otworzę :D Mam nadzieję, że coś fajnego w tym numerze będzie....

a pewnie że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:37, ko?nik napisał:

Już mam i zaraz otworzę :D Mam nadzieję, że coś fajnego w tym numerze będzie....


Wkladaj plytkę i instaluj Carshday (on ona jset super!!) i Project:Snowblind (za...strzelanke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:21, HumanGhost napisał:

Nie chcę siać fermentu, ale.. wstydzilibyście się dając taką recenzję GW:N. Czarny Iwan pisał
ją na podstawie opisu gry na pudełku czy wrażeń internautów? Bo jest trochę błędów. Przykładowo:
1. Henche to najemnicy
2. Bohaterowie dysponują dowolnie zmienianą drugą profesją
3. Po wybraniu drugiej profesji można ja było w podstawce zmienić na Kryształowej Pustyni,
nie trzeba było zaczynac od nowa
4. Co to znaczy "elitarne skille przepadają"? Iwan chyba nie twierdzi, że po zmianie profesji
resetuje się zestaw skilli?

Za dużo błedów lub niedomówień jak na recenzję takiego tytułu.


Daj to do majla, dam Iwanowi do poczytania i po karku jak skonczy.
Coz, jak ktos robi babole w tekscie, to wiecej gry z tego cyklu pewnie szybko u siebie na biurku nie zobaczy. Taka mam filozofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:41, pro evo napisał:

> Już mam i zaraz otworzę :D Mam nadzieję, że coś fajnego w tym numerze będzie....

Wkladaj plytkę i instaluj Carshday (on ona jset super!!) i Project:Snowblind (za...strzelanke)

O tak ta gra jest superowska ja już wygrałem kilka wyścigów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:32, Mac Cry napisał:

Numer ogólnie fajny, ale patrzę dzisiaj, a w środku dwie sztuki CDP insider. Myśle sobie ale
gafa :) Puźniej nie było mi już do śmiechu. Okazało się, że nie mam plakatu. Nie mam pretensji
do CDA, ale szkoda mi plakatu :(



To przykre. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 15:32, Lak5 napisał:

>
czy w CDA będziecie zamieszczać tipsomaniaki i tp, Takie grybe książeczki.


Beda, beda, nie za czesto ale beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm ... Ale czy w sumie ktoś nie powinien go przypilnować? Chyba nie jest jednym kto tę recenzję czytał zanim trafiła do składu, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:45, smuggler napisał:


> >
> czy w CDA będziecie zamieszczać tipsomaniaki i tp, Takie grybe książeczki.

Beda, beda, nie za czesto ale beda.

To się bardzo ciesze :), Ten plakat jest super już go sobie powiesiłem na ścianie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale numer udał się wam jak zwykle, a może nawet lepiej. Chodziaż muszę przyznać, że byliście wyjątkowo surowi w ocenach gier. I bardzo dobrze, tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 13:04, smuggler napisał:

Raczej o zartujacym, bo to niemilo - nawet w zartach - byc potraktowanym jak zlodziej/lapowkarz,
jednak...
Wiem, ze zartujesz ale akuarat takowe zarty W OGOLE mnie nie smiesza. To troche tak jakbym
w zartach nazwa ltwa siostre/matke "dziwka". Malo smieszne, nie?


Dobra, już nie będę tak żartował. Przepraszam, jeżeli uraziłem Ciebie i CDA. Wiem, że łapówkarstwo to w polityce, a nie w CDA ^_^ (nie kandydowaliście na (p)osłów mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:02, Quatre napisał:

> I jaką dostał ocene Medievall II Total war ????
8, trochę mało wg mnie



tyle samo dostałna hry online 7.8 / 10 :(( mało ,, głowna wadą jest to ze to tylko rome ale w średniowieczu ;/

dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:47, szerszeń45 napisał:

Mhm ... Ale czy w sumie ktoś nie powinien go przypilnować? Chyba nie jest jednym kto tę recenzję
czytał zanim trafiła do składu, nieprawdaż?


Widzisz, problem nie polega na tym, ze ktos tego NIE czyta, bo czyta - tylko na tym, ze zeby takie bledy wykryc, to trzeba sie na danej grze znac, w nia grac itd. I np. ja ni cholery na GW sie nie znam, wiec jakby mi ktos w recenzji napisal, ze tam zyja 8-glowe mamuty a profesji jest 5 miliardow, to uznalbym, ze tak ma byc. A akurat u nas w GW graja 2 osoby, a ta druga byla w delegacji :(.

Nobody''s perfect...
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować