Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2006 info

462 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2006 o 08:46, AbeFrugo napisał:

I czy naprawdę treailer strangeholda zasługuje na tyle miejsca?



dal mnie trailer strangleholda zasługuje nawet na całą oddzielną płytę DVD :P tak czekam n a tą gre , że zbieram wszystkie materiały o niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 08:12, deput666 napisał:


> Mam 3D Analyze więc ominę shadery


włąśnie ... jak skonfigutować 3d analyze by gra ruszała pod gf2 mx 440 ?

Słuchaj uważnie:
skip pixel shader version 1.1 1.4 2.0
emulate HW TnL caps
emulate pixel shader caps
w razie kłopotów:
GG 1262704
E-MAIL aripck@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:19, spectralheaven napisał:

Powiem szczerze, że jestem zaskoczony i to bardzo mile, ponieważ nie spodziewałem się kolejnego
wydania z tak dobrą grą jak SNOWBLIND, który notabene na sklepowych półkach w Empiku leży w
cenie 99.90 :o
Co do STALKER''a to już traciłem trochę nadzieję, a tu widzę kolejna niespodzianka, dobrze
że wymieniam komputer:D

Pozostaje tylko pytanie - czy teraz w końcu doczekamy się tej gry :D Zresztą po tak długim czasie może już nie być taka rewelacyjna, zwłaszcza, że sami twórcy przyznali, iż części pomysłów w grze nie zrealizują (nie będzie w pełni "żyjącego świata" i postaci, które mogą za nas ukończyć grę). Tia, a zalecana karta do tej gry to miał być GF4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 30.11.2006 o 15:52, Czedwik napisał:

Pozostaje tylko pytanie - czy teraz w końcu doczekamy się tej gry :D Zresztą po tak długim
czasie może już nie być taka rewelacyjna, zwłaszcza, że sami twórcy przyznali, iż części pomysłów
w grze nie zrealizują (nie będzie w pełni "żyjącego świata" i postaci, które mogą za nas ukończyć
grę). Tia, a zalecana karta do tej gry to miał być GF4 :D



GF4 to zalecany kiedyś dawno dawno temu może i był, ale potem przecież mówiło się, że Radeon 9900 (zanim się pojawiła linia X) miał być rekomendowany do STALKER''a. Sami twórcy mówili również o tym, że mieli zamiar wydać 2 wersje pod DirectX 8.1 oraz pod 9.0
Miejmy nadzieję, że pomimo tych drobnych braków STALKER i tak okaże się godny czasu jaki spędziliśmy na czekaniu, kto wie może będzie większym objawieniem niż Crysis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:46, spectralheaven napisał:

GF4 to zalecany kiedyś dawno dawno temu może i był, ale potem przecież mówiło się, że Radeon
9900 (zanim się pojawiła linia X) miał być rekomendowany do STALKER''a. Sami twórcy mówili
również o tym, że mieli zamiar wydać 2 wersje pod DirectX 8.1 oraz pod 9.0
Miejmy nadzieję, że pomimo tych drobnych braków STALKER i tak okaże się godny czasu jaki spędziliśmy
na czekaniu, kto wie może będzie większym objawieniem niż Crysis ;)

No, dokładnie wtedy to rekomendowali, gdy miał wyjść w pierwotnym terminie. A wersji pod DX 8.1 chyba już teraz specjalnie robić nie będą, bo nie jest to już opłacalne w obecnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro CDA!!!! Rany po prostu szaleje i rano gdy tylko wstanę pędzę do kiosku... w końcu to CDA jest GRUDNIOWE czyli jak wiadomo najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe smóg wes mi przeslij ten numer :D bo jeszcze prezenty musze kupic.. :D
a i moze tobie cos kupic..:D jakies marzenia? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2006 o 08:40, smuggler napisał:

Recenzje tez warto poczytac, mysle ze da ci do myslenia.

Co do jakości gry nie mam żadnych wątpliwości(ale recenzję oczywiście przeczytam). Chodzi mi o problemy techniczne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:20, Kamil.i.Maciek napisał:

U mnie w szkole jest wspaniała moda na CDA :>> Zawsze na przerwie przeglądam numery i
te co mi najbardziej pasują to kupuje w kiosku :D


A u mnie mało ludzi kupuje, a szkoda, bo na te tematy to się tylko kilku znajomych zapatruje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej niech ktoś mi powie jak dokładnie będzie działało Guild Wars trial czy będzie to na określony czas grania czy na określoną ilość dni grania czy co??? PLS HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:52, Mastexx100 napisał:

Ej niech ktoś mi powie jak dokładnie będzie działało Guild Wars trial czy będzie to na określony
czas grania czy na określoną ilość dni grania czy co??? PLS HELP


Chyba będzie działało 10 godzin po czym trzeba zapłacić jeżeli się jeszcze chce korzystać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:54, Mastexx100 napisał:

Jeszcze jedno czy GW jest Darmoew czy tak jak WoW płatne???


Darmowe nie wszyscy są hienami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 17:56, ko?nik napisał:

> Ej niech ktoś mi powie jak dokładnie będzie działało Guild Wars trial czy będzie to na
określony
> czas grania czy na określoną ilość dni grania czy co??? PLS HELP

Chyba będzie działało 10 godzin po czym trzeba zapłacić jeżeli się jeszcze chce korzystać :P


I tu się mylisz po m10 godzinach przestanie działać i nie będzie wymagało zapłaty za granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:01, Amaadi napisał:

nowy cd-action wyszedł wcześniej o 1 dzień niż zwykle....fajnie;P

Ale w Empikach czy w zwykłych kioskach? Bo ja u siebie nigdzie nie widziałem dzisiaj w kioskach Ruchu i Kolportera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:03, Vivek1 napisał:

Darmowe nie wszyscy są hienami:)

Thx bo kumple mi takie zamieszanie zrobili, że już poprostu nie wiedziałem czy za granie w GW trzeba płacić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja juz mam nowy, trzynasty nummer przed chwila kupilem w Empiku w Szczecinie. Tylko niestety nie pogram sobie w fajne gry, ktore sa dolaczone do tego CDA, bo padl mi komputer (a post pisze z kafejki internetowej). Chcialbym sie pochwalic dobrym uczynkiem, ktory zrobilem w Empiku. Otoz przede mna w kolejce stal sobie pan, ktory tez kupowal CD Action. Tylko pani policzyla mu 18.50 PLN. Przerazony spojrzalem na worek, a tam jak byk cena 14.90 PLN. Gdy do mnie doszlo zwrocilem uwage, ze cena jest jakas dziwna i faktycznie pani nabila mi juz prawidlowa. A pan sobie poszedl. Na szczescie spotkalem go jak rozmawial z ochrona (chuba ktos znajomy) i wtedy mu wspomnialem o prawidlowej cenie CDA. Ucieszyl sie bardzo, a ja mam mala satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować