• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Temat ktorego tytulu nie wolno wymawiac

Pytanie

94 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.12.2006 o 22:44, morthi napisał:

drogi walgierzu - dawanie degradow za zachowanie ktore jest zgodne z regulaminem forum swiadczy
o jednym... :)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15722&u=31
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15720&u=20

zapraszam do dyskusji - tematy podane w linkach powyzej

morthi, moze zaloz jeden temat o polonizacjach cdp bo zaraz ci sie skoncza punkty w randze :)
osobiscie tez chcialbym uzyskac szczera odpowiedz co jest grane z polonizacja herosow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 22:44, morthi napisał:

drogi walgierzu - dawanie degradow za zachowanie ktore jest zgodne z regulaminem forum swiadczy
o jednym... :)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15722&u=31
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15720&u=20

zapraszam do dyskusji - tematy podane w linkach powyzej

Słuchaj,to nie ma sensu. Załóż jutro po południu,większe szanse że ktoś z CDP odpowie.
Ten temat i tak zostanie zamknięty.Prawdopodobnie za powtarzanie wątków... a ciebie jeszcze zbanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 22:44, morthi napisał:

drogi walgierzu - dawanie degradow za zachowanie ktore jest zgodne z regulaminem forum swiadczy
o jednym... :)

Nazywanie ludzi złodziejami jak najbardziej nie jest zgodne z regulaminem forum... Co do samej istoty dwóch poprzednich wątków nie dyskutuję, bo wg mnie masz pełne prawo do tego typu oskarżeń, ale nie w ten sposób, trochę kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Popieram sprzeciw w 100% - polskie wydanie Herosów V jest beznadziejne... Zupełnie nie przypomina poprzedniego poziomu CDP...

P.S. Jakbyś potrzebował jakiś punktów w randze - moje są do pożyczenia :)) (@gmx)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie moge dostawac degradow za cos co juz kiedys powiedzialem :) w rozmowie z pracownikiem cdp :) a skoro on nie uznal iz nalezy mi sie degrad to znaczy ze takie wypowiedzi nie lamia regulaminu :)

kultury? fakt :) powinienem sie cieszyz z tego ze zostalem oszukany przez cdp i calowac ich po rekach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz co, myśle że CDP sobie doskonale w tym momencie zdaje sprawę, że jest kiepsko. Po co masz marnować swój status na forum, jak i tak niczego teraz nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>zakladam temat bo gracze maja prawo zapoznac sie z
>pozycja ktora zamierzaja kupic - czyli z fatalnie spolszczonym dodatkiem do heroes v.

Racja.
Lepiej dowiedzieć się przed niż po fakcie (i wydaniu 60zł). Jak pisałem przy okazji przesunięcia premiery Dark Messaih''a takie postępowanie nastawi raczej na kupowanie u Wani na rynku niż legalnie.
Płaci się za wersję polską, nie polskawą:/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 22:50, morthi napisał:

nie moge dostawac degradow za cos co juz kiedys powiedzialem :) w rozmowie z pracownikiem cdp
:) a skoro on nie uznal iz nalezy mi sie degrad to znaczy ze takie wypowiedzi nie lamia
regulaminu
:)

O tym akurat nie decydują pojedynczy Pracownicy CDP.

Dnia 07.12.2006 o 22:50, morthi napisał:

kultury? fakt :) powinienem sie cieszyz z tego ze zostalem oszukany przez cdp i calowac ich
po rekach :P

Oczywiście, że nie, ale mógłbyś np. założyć wątek, który zostanie wzięty na poważnie zarówno przez użytkowników, jak i ludzi z CD Projektu, a obrażanie nikogo na pewno nie zadziała w tę stronę... Ja rozumiem, gdybyś w przypływie gniewu przeklął, ale epitety, których użyłeś (zwłaszcza ten w temacie, znaczy się - w tematach) były bardzo dosadne, wg mnie - zbyt dosadne. Ten temat również mógłby zostać zamknięty, ale nie powiem za co, bo nie chcę stawać po stronie żadnej ze stron w tym konflikcie.

Powodzenia w rozwiązaniu problemu i życzenia osiągnięcia wewnętrznego spokoju ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zastanawia mnie pewien fakt, czy oni Tobie walgierz płacą, za zamykanie każdego tematu, który podważa autorytet CDP oraz który w jasny i widoczny sposób obrazuje ich błędy (notabene z dowodami).
Chyba każdy uczestnik tego forum ma prawo poznać w jaki sposób CDP próbuje wydać produkt inny niż głosi napis na opakowaniu. Jeśli na pudełku jest napisane "profesjonalna wersja językowa" to mam prawo oczekiwać profesjonalnego spolszczenia, a nie spolszczenia w stylu "pół na pół", czyli to sobie przetłumaczy, a tego już nie bo tak będzie wygodniej. Nie interesuje mnie czy mają problem z UBI czy też po prostu zatrudniają nieodpowiednich ludzi, to na graczach się odbija ich brak profesjonalizmu i na nikim innym, bo to my wydajemy na to pieniądze po to by nie kupić wersji za 5-10 złoty na rynku czy od pirata tylko po to by wspierać rynek gier i sprawić, że pewnego dnia gry będą miały ceny w edycjach premierowych na poziomie, który nie będzie 1/8 miesięcznego dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 23:01, spectralheaven napisał:

Zastanawia mnie pewien fakt, czy oni Tobie walgierz płacą, za zamykanie każdego tematu, który
podważa autorytet CDP oraz który w jasny i widoczny sposób obrazuje ich błędy (notabene z dowodami).

Z tego co zauważyłem to walgierz czepiał się nie wytykania błędów CDP, ale rzucania w nich "oszuści, dranie etc."

Od siebie mogę zaproponować jedno. Można by ten temat po prostu zatytułować "Błędy/Wpadki CDP podczas Lokalizacji HoMM V: Kuźnia Przeznaczenia" Kulturalne i w ogólne, żaden moderator nie będzie się mógł czepić formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a jakby tak tobie dali 1000 stron tekstu do przetlumaczenia to ciekawe jak by ci to poszlo czy oby napewno nie popelnil bys zadnego bledu ?! Nikt nie jest doskonaly i nikt nie jest bezbledny a to ze nie wyszlo im tak jak mialo wyjsc to napewno nie jest powod zeby tak najezdzac nietylko na tych ktorzy brali udzial w spolszczaniu jak i na cale CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy gram.pl nie jest stylizowane na komunizm? Tak mi się wydaje więc władza musi tłumić jakiekolwiek oznaki buntu.

"Ten kto napisze zły temat na CDProjektu temat, temu ten temat <lol> będzie zamknięty a degrad dany."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

powiem tyle hero5 była jeśli pominąć polonizacje i tak była dość ciężkostrawna co widać nawet po ilości patchy do tej gry wydanych lecz z najbardziej dołujacych bugów wylonić można:
patch 1.1 psuje polonizacje
bez patchy nie da sie ukonczyć gry(za bardzo przypakowany heros przeciwnika bodajże girlaen w misji kampanii demonów
bez patchy nie ma porównania do trójki , w finalnej wersji(mam na myśli spatchowanie do najnowszej wersji)
w wersji która trafiła do sprzedaży zaraz po premierze nie ma
- Galerii chwały
-jest mało map do multi i scenariuszy dla pojedynczego gracza
-niskiego poziomu trudności
-szybkich walk w trybie multi przy grze 2 graczy na 1 kompie
-a do tego paru rzeczy innych o których pisanie byłoby stratą miejsca
a i zapomniałem o paromiesiecznej obsuwie która była winą dodatkowych testów i łatania wykrytych przez nie błędów
PS jednak ogólnie heroes V polecam gdyż po spatchowaniu gra sie bardzo przyjemnie i gra wciaga na wiele godzin
PPS
Powyższy tekst dotyczy heroes V bez dodatku o którym wypowiadać sie nie mogę z powodu braku zaznajomienia z jego treścią
pozdrawiam Walgierza 3 do 1 że temat zostanie zamknięty przez najbliższą godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 23:08, Rados-kapcrew napisał:

a jakby tak tobie dali 1000 stron tekstu do przetlumaczenia to ciekawe jak by ci to poszlo
czy oby napewno nie popelnil bys zadnego bledu ?! Nikt nie jest doskonaly i nikt nie jest bezbledny
a to ze nie wyszlo im tak jak mialo wyjsc to napewno nie jest powod zeby tak najezdzac nietylko
na tych ktorzy brali udzial w spolszczaniu jak i na cale CDP.



Po pierwsze takiej ilości tekstu nie opracowywuje jedna osoba, ale cały zespół.
Po drugie im za to płacą by spolszczenie było rzetelne i w miarę możliwości było w nim jak najmniej błędów (nikt nie wymaga perfekcji).
Po trzecie nie idzie tu tylko o błędy językowe, tylko o brak samego tłumaczenia w grze, bo jak można mówić o błędach w tłumaczeniu jeśli pewne fragmenty gry nie są wcale przetłumaczone?
Po czwarte jeśli ktoś zamieszcza napis "profesjonalna" to daje nam do zrozumienia, że pracowali nad nim profesjonaliści, a tacy ludzie raczej nie powinni robić przysłowiowej "fuszerki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 23:08, Rados-kapcrew napisał:

a jakby tak tobie dali 1000 stron tekstu do przetlumaczenia to ciekawe jak by ci to poszlo
czy oby napewno nie popelnil bys zadnego bledu ?! Nikt nie jest doskonaly i nikt nie jest bezbledny
a to ze nie wyszlo im tak jak mialo wyjsc to napewno nie jest powod zeby tak najezdzac nietylko
na tych ktorzy brali udzial w spolszczaniu jak i na cale CDP.

W HeroesIII było od groma tekstów,znacznie więcej niż tych z HereosV i dodatku razem wziętych...a mimo to WSZYSTKIE zostały przetłumaczone.Lokalizacja była bezbłędna. Nie to co teraz.
Zwykłe bagatelizowanie sprawy...poza tym to ich praca.Niech ją wykonują dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 23:08, Rados-kapcrew napisał:

a jakby tak tobie dali 1000 stron tekstu do przetlumaczenia


Właśnie dlatego nazywa się to wersją profesjonalną i po takiej należy oczekiwać, że będzie w 99% bezbłędna. W końcu za coś tłumacze i korekta bierze pieniądze prawda?
A moze teraz CDP da na pudełka naklejkę: "Amatorska polska wersja językowa" :D w końcu bez różnicy Tobie czy będzie po polsku czy polskawemu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 23:19, maniekk napisał:

> a jakby tak tobie dali 1000 stron tekstu do przetlumaczenia

Właśnie dlatego nazywa się to wersją profesjonalną i po takiej należy oczekiwać, że będzie
w 99% bezbłędna.


To możę zrobimy statystyki? I zobaczymy ile jest naprawdę, bo po postach niektórych można wnioskować że jeden procent gry jest spolszczony. Poza tym patche są po to żęby błędy poprawiać, a brak kultury raczej ich nie poprawi. Ktoś ma problem, niech poczeka na patcha/albo weźmie się do roboty. Bo nikt nieomylny nie jest. A założe się że morthi dopiero jeździłby jakby premiere przesunęli bo gdzieś tam jeszcze są błędy...

Założę się że wielki polonizator i poszukiwacz błędów morthi, spolonizowałby grę tak że nie chciałbym w nią za darmo grać. Powód jest prosty, nikt nie jest nieomylny, a jeśli morthi twierdzi że on jest, to dyskusja jest zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.12.2006 o 23:25, michal19 napisał:

To możę zrobimy statystyki? I zobaczymy ile jest naprawdę, bo po postach niektórych można wnioskować
że jeden procent gry jest spolszczony. Poza tym patche są po to żęby błędy poprawiać, a brak
kultury raczej ich nie poprawi. Ktoś ma problem, niech poczeka na patcha/albo weźmie się do
roboty. Bo nikt nieomylny nie jest. A założe się że morthi dopiero jeździłby jakby premiere
przesunęli bo gdzieś tam jeszcze są błędy...

Założę się że wielki polonizator i poszukiwacz błędów morthi, spolonizowałby grę tak że nie
chciałbym w nią za darmo grać. Powód jest prosty, nikt nie jest nieomylny, a jeśli morthi twierdzi
że on jest, to dyskusja jest zbędna.


Jak mówiłem w poprzednim topicu, oszczędź wstydu waćpanie.

Nikt nie jest nieomylny, ale po pierwsze, biorą pieniądzę za pracę, a szczerze mówiąc, nie po to płacę za PL wersję, żeby po kupnie "wsiąść się za robotę" patcha poprawiającego bugi, po drugie Panie Michale ;) sytuacja z wersją podstawową HoMM V wskazuje, że patch więcej zepsuje. No i po trzecie, wiem, że można bronić ulubioną firmę, ale rób to panie z jakimiś argumentami, a nie opierając się na demagogi ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować