Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 12:49, Akashi napisał:

troszeczkę wcześniej o tym pisałem pobierz za pomocą jakiegoś programu do ściągania bo najprawdopodobniej
maiłeś przerwanie połączenia z FTP i przez to uszkodził ci się plik.

Spróbuj raz jeszcze pobrać używając tym razem np. flash get''a


Wiesz, ja próbowałem tym programem ściągnąć tak jak mi radzono (zanim pojawiło się na RapidShare) i transfer był niższy niż wcześniej :) (tzn. 7,5 KB/s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:54, Meketh napisał:

No Aktualizacja skończona zaraz sprawdzę jak to wszystko działa:)


To ja Ci mogę od razu napisać! Jak Polska Profesjonalna Wersja Beta! Po poprawkach spodziewałem się poprawek, ale niestety nikt nie poprawił poprawki i mam mieszane uczucia co do wszystkiego co jest związane z NWN2PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:19, Black Ajgor napisał:

> No Aktualizacja skończona zaraz sprawdzę jak to wszystko działa:)

To ja Ci mogę od razu napisać! Jak Polska Profesjonalna Wersja Beta! Po poprawkach spodziewałem
się poprawek, ale niestety nikt nie poprawił poprawki i mam mieszane uczucia co do wszystkiego
co jest związane z NWN2PL.


jak my wszyscy jak my wszyscy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:19, Black Ajgor napisał:

To ja Ci mogę od razu napisać! Jak Polska Profesjonalna Wersja Beta! Po poprawkach spodziewałem
się poprawek, ale niestety nikt nie poprawił poprawki i mam mieszane uczucia co do wszystkiego
co jest związane z NWN2PL.


Ja jeszcze najnowszego patcha nie instalowalem, ale domyslam sie po tym co piszecie, ze nadal jest BETA PL a nie full version ;-P Szkoda gadac... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z serwera CDP idzie 3 kb/s, a z Rapidshare''a patch sciagnal mi sie z bledem mimo managera... i teraz wyczerpal mi sie limit i nie moge sprobowac jeszcze raz. Nie ma, jak cos dobrze zorganizowac. Dlaczego nie mozna po prostu zaktualizowac przez autoupdater?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 19:50, Elwro napisał:

Dlaczego nie mozna po prostu zaktualizowac przez autoupdater?


Czy to cokolwiek zmieni skoro poprawka auto. ma być umieszczona na serwerze CDP? W przypadku jego obciążenia będzie jeszcze trudniej zaktualizować program. Dobrze się spisuje łączenie z ftp CDP przy pomocy TotalCommandera, bez problemu pobrałem w ten sposób wszystkie wydane do tej pory poprawki, w tym samym czasie kiedy inni narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 21:43, Black Ajgor napisał:

Czy to cokolwiek zmieni skoro poprawka auto. ma być umieszczona na serwerze CDP?

Hm, tego nie wiedzialem. Faktycznie, nic by to nie pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie zaraz szlag trafi.

Aktualizowanie plikuCampaigns\Neverwinter Nights 2 Campaign\c_silver_sword_attack.UTC
Na twoim systemie odnaleziono niepoprawną wersję pliku
Nie można było ukończyć aktualizacji, ponieważ część zawartości pliku była niepoprawna.
C:\NWN2\Campaigns\Neverwinter Nights 2 Campaign\c_silver_sword_attack.UTC
Wielkooa pliku: 17367
Suma kontrolna pliku: ca5153a07cd659829eceaee923041b00
Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".
http://www.atarisupport.com
Zrezygnowano z patch''a

Nie musze chyba mowic, ze nic w tym pliku nie zmienialem ani nie instalowalem zadnych modow. Bad sectorow na dysku nie ma. No to pewnie czeka mnie reinstalka gry. Swietnie.

I któż na miłość boską pisze "patch''a"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, pięknie. Oficjalna łatka, a nie można jej po ludzku zaktualizować.
Na szczęście sposób slipcia działa. Dzięki stary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, G**** a nie oficjalny patch. Za oficjalny patch uznam poprawke pobierajaca sie automatycznine przez aktualizator i koniec. A moze nastepnym razem bede placil za gry 80% pieniedzmi a pozostale 20% w darach natury? Co na to CDP i caly ten obsrydian czy obsrari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no... dlaczego nie ma AutoUpdate i dlaczego sprzedaje sie wersje BETA!!! Skoro to nie jest pelnoprawny produkt, to moze oddacie czesc kasy, a my Wam doplacimy jak gra bedzie juz dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego nowego patcha i chcę zagrać w sieci. Wchodze, wybieram postać lub tworzę nową daje koniec zaczyna się ładować mapa i po sekundzie wyskakuje mi że mam błąd modułu. Gdy podłączam się do kazdej innej rozgrywki sieciowej zawsze wyskakuje ten błąd. Wie ktoś o co chodzi? Na kampani główneji wszystkie modułu sie wczytują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdego serwera z ich strony (najczęściej jest podana w opisie) musisz ściągnąć zestaw hacków, packów i innych takich rzeczy. Bez tego serwer się nie wczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę wszystkim włączyć dzisiaj aktualizator w NWN2 :). Stało się coś nierealnego ;) Tak sobie dla jaj włączyłem nwnupdate a tu patrzę zaczął mi się patch ściągać xD.

No to chyba się w końcu oficjalnego patcha doczekaliśmy :) Dla niedowiarków screen

20070223084351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:44, Kunek90 napisał:

Radzę wszystkim włączyć dzisiaj aktualizator w NWN2 :). Stało się coś nierealnego ;) Tak sobie
dla jaj włączyłem nwnupdate a tu patrzę zaczął mi się patch ściągać xD.

No to chyba się w końcu oficjalnego patcha doczekaliśmy :) Dla niedowiarków screen


No działa nareszcie!!!
Jupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem z małym opóźnieniem 1 dniowym ale podczepili :)

Mam nadzieję, że z patchem 1.05 nie bedzie takich problemów.
Odnosnie do wcześ niejszej prośby o rozróżnianie wersji gry w moim koncie na gram.pl (chodziło o obrazki) wczoraj to także zostało zaktualizowane i powinno się już wyświetlać posidaczom EK prawidłowe opakowanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:26, Akashi napisał:

Mam nadzieję, że z patchem 1.05 nie bedzie takich problemów.


A ja mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc instalacji patcha, bez reinstalacji gry ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem następny patch bedzie już 1.04 -> 1.05
Obsidian nie mógł zrobić patcha z 1.03 (zrobionego przez nas)

Poza tym będzie on już szedł auto update, chyba że wcześniej podepniemy go na stronie tak jak ostatnio.

Tak więc wracam spokojnie do nauki :P jak przez te patche sesji nie zaliczę to zastrzelę kogoś :P Ergh....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować