Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 09:12, NosferX napisał:

Nie zamiast tylko z patchem 1.03...bo zeby zrobic upgr do 1.04 trzeba miec 1.03...przynajmniej
tak jest w angielskiej wersji z tego co czytalem o 1.04 beta.
Pomijajac to...Kiedy bedzie patch??????Info krotkie by dali!!!


A fajnie będzie, jak pojawi się 1.04, potem 1.05 i potem już normalnie, ale wciąż nie będzie 1.03... No bo co? Przeszło miesiąc im było za mało, żeby go zrobić, to może w ogóle się nie udało?

PS. CDP, zarejsestrujcie się jako partia polityczna. Nikt nie umie tak wciskać kitu jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch 1.03 pl miał wyjść z dużym opóźnieniem pod koniec grudnia a teraz jest spóźniony i ma wyjść pod koniec stycznia zaraz będzie mega spóźniony i wyjdzie pod koniec lutego itd. Kupa śmiechu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:13, Vanhal napisał:

> Nie zamiast tylko z patchem 1.03...bo zeby zrobic upgr do 1.04 trzeba miec 1.03...przynajmniej

> tak jest w angielskiej wersji z tego co czytalem o 1.04 beta.
> Pomijajac to...Kiedy bedzie patch??????Info krotkie by dali!!!

A fajnie będzie, jak pojawi się 1.04, potem 1.05 i potem już normalnie, ale wciąż nie będzie
1.03... No bo co? Przeszło miesiąc im było za mało, żeby go zrobić, to może w ogóle się nie
udało?

PS. CDP, zarejsestrujcie się jako partia polityczna. Nikt nie umie tak wciskać kitu jak Wy.


Nie zgadzam się. Taki np. PiS, który zawsze kit wciskał, jak wyszła afera z taśmami z pokoju Beger zaczął wciskać jeszcze większy kit i ludzie to kupili, a CDP podkulił ogon i liczy, że jakoś przeczeka.

mikolajmix: Napisz do CDA czy innego czasopisma komputerowego o tym. Myślę, że się zainteresują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok mam polską wersję - nie chce mi się już czekać na tego patcha i wciąż być daleko w tyle za całym światem - mam ochotę pograć na modułach, które niestety są tworzone na 1.03, a już bardzo wkrótce będą na 1.04 - anyway - mam już po prostu dość - czy jest jakaś możliwość, żeby CDP wysłał mi wersję angielską(samą płytę), żebym mógł jak reszta normalnych ludzi na świecie spokojnie i bez nerwów rozkoszować się moją kolekcjonerską wersją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:37, adamlojek napisał:

ok mam polską wersję - nie chce mi się już czekać na tego patcha i wciąż być daleko w tyle
za całym światem - mam ochotę pograć na modułach, które niestety są tworzone na 1.03, a już
bardzo wkrótce będą na 1.04 - anyway - mam już po prostu dość - czy jest jakaś możliwość, żeby
CDP wysłał mi wersję angielską(samą płytę), żebym mógł jak reszta normalnych ludzi na świecie
spokojnie i bez nerwów rozkoszować się moją kolekcjonerską wersją???


CDP na 100% płyty angielskiej ci nie wyśle, a obawiam się, że korzystanie z wersji angielskiej gdy masz orginał polskiej jest złamaniem prawa autorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:15, Dead-pl napisał:

Na własny użytek można podmienić pliki z wersji angielskiej ... ale ile by to ważyło.. :/


jeżeli wersja angielska będzie oryginalna i zakupiona w sklepie to można w innych wypadkach nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:22, kjelt napisał:

> Na własny użytek można podmienić pliki z wersji angielskiej ... ale ile by to ważyło..
:/

jeżeli wersja angielska będzie oryginalna i zakupiona w sklepie to można w innych wypadkach
nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hmm....jeśli tak twierdzisz....u mnie NWN2 poleciał w kąt...może za pół roku zobacze czy będzie mi się chciało grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz pomimo ostrej krytyki CDP i braku patcha ja napewno wróce do NWN 2. Tobie też tego życze bo pomimo wszystkiego to jest dobry kawał softu. Życze wszystkim większej dozy cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:28, kjelt napisał:

Wiesz pomimo ostrej krytyki CDP i braku patcha ja napewno wróce do NWN 2. Tobie też tego życze
bo pomimo wszystkiego to jest dobry kawał softu. Życze wszystkim większej dozy cierpliwości
:D


Ale ile można czekać, jak np: za rok żadnego patcha nie będzie to też tak będziesz uważał?
Wydaje mi się ze raczej nie. Dlatego też każdy ma inną miarę co do czekania na patcha.
Dlatego w tym momencie ludzie zaczynają się denerwować i sami nie wiedza co mają sobie teraz myśleć, bo CDP milczy w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie zaprzecze wiele osób w tym zapewne i Ty są zdenerwowane zaistniałą sytuacją, na początku też byłem i chyba troszkę jestem, śledze uważnie wątki w tej sprawie tu na forum i też chciałbym jak najszybciej ściągnąć patcha. Nie martw się doczekamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:47, kjelt napisał:

Oczywiście nie zaprzecze wiele osób w tym zapewne i Ty są zdenerwowane zaistniałą sytuacją,
na początku też byłem i chyba troszkę jestem, śledze uważnie wątki w tej sprawie tu na forum
i też chciałbym jak najszybciej ściągnąć patcha. Nie martw się doczekamy się.


Pożyjemy zobaczymy, martwi mnie tylko data wydania patcha, której nie znam, a która chętnie bym poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dzis kupuje chyba same pirackie wersje gier które wydał cd projetk i te które stworzył obsydian a lepiej atari. Skoro i tak zaprzeproszeniem wielkie gówno moge oprócz grania w single i to zbugowany z literówkami lub w ogole nieprzetłumaczony, to ja dziekuje piraty umieja to samo. Jestem złyyyy, a jeszcze bardziej dobił mnie brak spacji na pierwszej stronie instrukcji pod koniec ostatniego akapitu...... :P moze jakies konkursiwo, wygrany dostanie nwn2 ang +wszystkie pathe 1dzien przed premiera:D konkurs polega znajdz jak najwiecej bugów. PIsze sie ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob tu pisze, ze trzeba bylo kupic pirata, otoz nie! Trzeba bylo kupic angielska wersje... byla drozsza, a ze studiuje (to wiadomo, ze mi sie nie przelewa :-P) to skusilem sie na tansza wersje i teraz mam co chcialem... Nie dosc, ze nie cieprie polskich wersji gry i tlumaczen, to jeszcze nie ma patcha i w ogole jedna wielka lipa... a skusilo mnie pare zloty i... (O ironio!) to, ze chcialem pograc z kumplem w necie, a pewnie nie poradzilby sobie z anigelska wersja gry, a balem sie o kompatybilnosc wersji... Jak widze mialem racje... szkoda tylko, ze w PL wersje, w ogole sie nie da grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż następny tydzień praktycznie zleciał, nie mamy co liczyć, że patch wyjdzie w weekend. Pozostaje czekać do poniedziałku, a potem do następnego i następnego. Już nie liczę, że patch 1.3 PL w ogóle wyjdzie. Zatrważa tylko podejście CDP do tego problemu, naprawdę nic już w tej firmie w wersji PL nie kupię. I wszystkim odradzam zakupy na Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:18, mikolajmix napisał:

grrr i znów mojego komentarz nie umieścili;/ (1/5)

Tak jak Ci wcześniej pisałem, zamieszczane są tylko niektóre opinie nie muszę chyba pisać jakie. Spróbuj napisać taką 5/5 na pewno będzie umieszczona. To się nazywa canzura. Proponuje zmienić nazwę tego tematu na "Uwaga na NWN2 oszustwo !!!" lub coś w tym stylu. Może wtedy nikt więcej nie da się naciągnąć na ten badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam moją propozycję skomponowania listu otwartego do jakiegoś pisma branżowego (z prośbą o opisanie na łamach tego czasopisma jak zostaliśmy przez CD Projekt potraktowani) i zebrania pod tym listem podpisów wszystkich sfrustrowanych i oszukanych nabywców NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować