Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 18:24, Zuberuss napisał:

Wypowiedź moja była bez piany na ustach. Jestem człowiekiem bardzo spokojny. Ale jestem też
człowiekiem honoru i uznałem że w tym momencie musze powiedzieć to co myślę na temat tej osoby.
Nie wiem ile ma lat. To mnie nie obchodzi bo mój syn mający 10 lat nigdy nie zachował by się
w ten sposób. Inteligencja nie jest zależna od wieku. Jeśli uraziłem kogoś że musiał to czytać
to przeprasza. Moderatora też przepraszam ale zrobiłem to świadomie i świadom konsekwencji.
Jestem przekonany że deb...trzeba uświadamiać że są deb...Wszyscy wiedzą o co chodzi ale mam
nadzieje że prawa nie złamałem bo miałem na myśli dębowe cos tam... J ( A świstak siedzi...).
Dziękuję ponadto za zrozumienie i pozdrawiam bardzo serdecznie.


Eh... ja najwyraźniej nie zrozumiałem Ciebie, a ty nie zrozumiałeś mnie... Chodziło mi tylko o ton wypowiedzi (powszechny w tym wątku). Takie jojczenie i jeszcze przywoływanie polityki to już żenada....

Przykro mi z powodu tragedii Twojego syna i nie wiem czemu używasz go tak troche jak żywej tarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 19:18, bozia napisał:

Eh... ja najwyraźniej nie zrozumiałem Ciebie, a ty nie zrozumiałeś mnie... Chodziło mi tylko
o ton wypowiedzi (powszechny w tym wątku). Takie jojczenie i jeszcze przywoływanie polityki
to już żenada....

Przykro mi z powodu tragedii Twojego syna i nie wiem czemu używasz go tak troche jak żywej
tarczy...



Kolejny post wystawiony przez ciebie potwierdza twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. W ani jednym momencie nie użyłem syna jako tarczy. Nigdy i czegos takiego nie robiłem i brazasz mnie po raz kolejny. Naświetliłem na naszym przykładzie ( moim i syna) że są też osoby jak mój syn, który przykuty do łóżka został nabity w butelkę przez żadnych zysku oszustów wciskających nie to czego sie oczekuje czytając wcześniejsze informacje. A jadąc do domu tak bardzo cieszył się z tej gry. Twój tok rozumowania a raczej jego kompletny brak świadczy o twojej a raczej o kompletnym braku inteligencji. To co napisałeś tym razem utwierdza mnie tylko co do słuszności tego co wcześniej napisałem o tobie. Jojczenie jak widać jest w twoim stylu ponieważ nie dostrzegasz tego co jest oczywiste. A mianowicie oburzenia innych z powodu wciśnięcia im za nie małe pieniądze produktu nie ukończonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się i ignoruj takie posty. Gościu nie zdaje sobie sprawy co pisze. Jak będzie miał swoje dzieci i dorośnie to zrozumie.
Czas kończyć takie wymiany postów bo się straszny offtop zrobił.
Uniżenie proszę moderatora o cierpliwość i wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mieszałem do tego Twojej rodziny, tylko ty to usiłujesz zrobić za wszelką cenę. Pienisz się i wyzywasz mnie a nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Z cytatu z Twojej wypowiedzi usunąłem część o Twoim synu (nie wszystko się dało), a blabla dodałem bo taki widzę sens Twojej wypowiedzi. Narzekanie dla samego narzekania. Krzywda zadana narodowi przez CDP nie będzie z tego powodu większa. Z kilku luźnych słów, które rzuciłem zrobiła się wielka ofensywa na mnie. Skończ już z tym i przeczytaj sobie może jeszcze kilka razy mojego pierwszego posta. Śmieszne jest jakie wnioski wysnuliście (razem z Tank25) na podstawie tych kilku słów. No chyba, że szukacie jeszcze jednego winnego swoich krzywd. Dobra, nie odpisujcie bo dyskusje skończyliście zanim jeszcze zaczęliście.

Sorry, ale musiałem odpowiedzieć. Co teraz ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 10:11, Kris_bla napisał:

> A co jest w tej informacji do zmiany? Jest jak najbardziej poprawna, patch pojawi się
pod koniec
> grudnia. 2009.

Swietny tekst ;-D

Szkoda tylko, ze jak tak dalej pojdzie, to nie bedzie on tylko zlosliwym zartem, a prawda...

Czy naprawde tak trudno zrobic patch dla polskiej wersji gry? Czy ona jest pisana innym jezykiem
programowania wzietym z kosmosu? Ehh...


Może ton wypowiedzi jest złośliwy ale to napewno nie żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 23:01, Cybers napisał:

No nareszcie jest patch. Myślałem że się nie doczekam go już nigdy. Lepiej późno niż wcale.

Nie dziękuję.


Chyba cos cie sie pomylilo :) patcha nie bylo, nie ma, nie bedzie i nie potrzeba... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 23:27, Elwro napisał:

Sprawdzilem i moj aktualizator dalej nie widzi zadnego patcha - jesli to byl dowcip, Cybers,
to kiepski...

To jest dowcip, kurcze ale że kiepski to kwestia gustu ;)
Zabiło serce szybciej, co?
A teraz zagadka co to znaczy "Chwdcdp"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamiast tylko z patchem 1.03...bo zeby zrobic upgr do 1.04 trzeba miec 1.03...przynajmniej tak jest w angielskiej wersji z tego co czytalem o 1.04 beta.
Pomijajac to...Kiedy bedzie patch??????Info krotkie by dali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostaniemy odpowiedź, że z tym "w połowie przyszłego tygodnia" to chodziło o połowę jakiegoś tygodnia w nieokreślonej przyszłości. Na miejscu było by tu przeproszenie, może jakieś dodatkowe wpln dla ludzi, którzy czekają, a nie podawanie kolejnych terminów bo jak widać cdp po prostu nie wie kiedy patch wyjdzie. Przeprosić chyba jednak nikt nie zamierza, CDP po prostu stara się przeczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nie ma teraz czasu zajmowac sie tematem patchy do NVN2 teraz trzeba promowac Dark Messiah of Might and Magic ! z niecierpliwoscia czekam na komentarze potencjalnych kupcow tej gry . mam nadzieje ze pracowali przy niej znani juz nam "fachowcy" z HOMM5 I NVN2 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować