Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Trzysta (300)

672 postów w tym temacie

Zobaczyłem zwiastun i zostałem żywcem pożarty. Zawsze podziwiałem odwagę tych trzystu dzielnych Spartanów broniących wąwązu Termopile, a teraz zrobili jeszcze o tym film w tak niesamowitej konwencji. Podobno jest zrobiony na bazie komiksu. Wie ktoś coś o tym ?

http://film.wp.pl/id,73268,title,Niesamowite-300-zobacz-najnowszy-zwiastun,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze polski tytul to 300tu Spartan. Szczerze powiedziawszy w ogole mi on nie pasuje :/ Wolalbym zwykle 300. Co do samego filmu - czekam na niego straszliwie :) Jesli on Cie zainteresowal to wejdz sobie na filmweb i poogladaj filmy z produkcji, szczegolnie ten o przygotowaniu fizycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 14:41, MateoKiszlo napisał:

Podobno jest zrobiony na bazie komiksu. Wie ktoś coś o tym ?

Taa, autorstwa Franka Millera, tego od Sin City.
Akurat sam komiks uważam za przeciętny i pełen zbędnego oraz niestranego patosu, ale film - pod względem artystycznym - zapowiada się nieźle.
Natomiast fabuła - jesli będzie mocno bazować na samym komiksie - będzie miałka i niestrawna. Wyjdzie z tego fajny film do oglądania, natomiast nie do przeżywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jasna anielko. Zwiastun mnie powalil. Dawno zaden zwiastun takiego wrazenia na mnie nie wywarl. Musze go obejrzec! Ciekaw jestem kiedy premiera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 15:56, Mistic napisał:

O jasna anielko. Zwiastun mnie powalil. Dawno zaden zwiastun takiego wrazenia na mnie nie wywarl.
Musze go obejrzec! Ciekaw jestem kiedy premiera ;-)


Premiera swiatowa jest 9 marca 2007, premiera polska tydzien pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, 4 raz obejrzalem trailer. Wie ktos jak nazywa sie utwor lecacy w tle? Bardzo mi sie podoba, lubie taka twarda muzyke. Eh, podnieta straszna, ide do kina obowiazkowo. KONIEC GADKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:13, Mistic napisał:

Rany, 4 raz obejrzalem trailer. Wie ktos jak nazywa sie utwor lecacy w tle? Bardzo mi sie podoba,
lubie taka twarda muzyke. Eh, podnieta straszna, ide do kina obowiazkowo. KONIEC GADKI!


Nine Inch Nails - Just Like You Imagined

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film zapowiada się ciekawie ale nurtuje mnie jedna rzecz- w paru scenkach pokazane jest "coś" co przypomina ogra. Z tego co wiem w starożytnej Grecji i Persji nie żyły ogry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedz malo pokazuje. Obstawiam, ze dodadzą wątek miłosny dla kogoś i jeszce pare pierdułek które zepsują cały film. Jużmoge powiedzieć, że zwróci sie po dziesiąciokroć ale film i tak będzie kiczu. Jedyne ujęcia może bedą dobre ale w zapowiedziach zawsze dają najlepsze sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:21, Dyzio Diablo napisał:

Film zapowiada się ciekawie ale nurtuje mnie jedna rzecz- w paru scenkach pokazane jest "coś"
co przypomina ogra. Z tego co wiem w starożytnej Grecji i Persji nie żyły ogry :)


Film ma chyba w sobie domieszkę fantasy, i w sumie dobrze :) Niezwykle mi się też podoba wygląd wojsk perskich (to ci, którzy dostają po tyłku od Spartan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:32, MateoKiszlo napisał:

(to ci, którzy dostają po tyłku od Spartan)


No a ja zawsze myślałem, że to oni walczyli z amerykanami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 16:32, MateoKiszlo napisał:

Film ma chyba w sobie domieszkę fantasy, i w sumie dobrze :) Niezwykle mi się też podoba wygląd
wojsk perskich (to ci, którzy dostają po tyłku od Spartan)


żadnej fantasy tam nie ma - jest jedynie potwornie zdeformowany (ale wciąż to ''tylko'' człowiek) zdrajca Ephialtes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 16:38, roctez napisał:

> (to ci, którzy dostają po tyłku od Spartan)

No a ja zawsze myślałem, że to oni walczyli z amerykanami... ;)


Uwierz mi - niektórzy tego nie wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2006 o 16:38, Azrathel napisał:

żadnej fantasy tam nie ma - jest jedynie potwornie zdeformowany (ale wciąż to ''tylko'' człowiek)
zdrajca Ephialtes.


Jak nie ma fantasy jak jest. Nie gadaj że tego nie widzisz, film jest robiony w konwencji fantastyki, jak chcesz wojenny film bez grama fantasy obejrzyj Musa a potem porównaj sobie ;]
I powiedz mi jeszcze że ten wilk na początku tez wygląda prawdziwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować