• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jackal-pl

Dziwne kolory w filmach, teledyskach... Help!

Pytanie

Witam all. W KAŻDYM filmie/teledysku kolory są tak jakby odwrócone.... wszystko jest różowo-zielone... Gry są normalne, tylko teledyski i filmy otwierany np. z płyty czy z neta takie są... co może byc przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.12.2006 o 07:50, wip_01 napisał:

Zainstaluj najnowsze kodeki ffdshow. Powinno pomóc.
Pozdrawiam



Zainstalowałem i nie pomogło......
czekam na dalsze instrukcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 07:34, Jackal-pl napisał:

Witam all. W KAŻDYM filmie/teledysku kolory są tak jakby odwrócone.... wszystko jest różowo-zielone...
Gry są normalne, tylko teledyski i filmy otwierany np. z płyty czy z neta takie są...
co może byc przyczyną?

Kiedyś miałem podobny problem do twojego, odinstalowałem z systemu wszystkie kodeki i zainstalowałem tylko najnowszego K-Lite Codec Pack i wszystko śmigało jak należy. Od tamtej chwili jedynymi kodekami, jakie instaluję są te domyślne z K-Lite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja proponuję zmienić odtwarzacz. Od lat używam DivX Playera i nigdy nie miałam tego typu problemu z odtwarzaniem. Bo na Windows Media Player takie "kwiatki" to norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 07:34, Jackal-pl napisał:

Witam all. W KAŻDYM filmie/teledysku kolory są tak jakby odwrócone.... wszystko jest różowo-zielone...
Gry są normalne, tylko teledyski i filmy otwierany np. z płyty czy z neta takie są...
co może byc przyczyną?


Nie wiem czy wiesz, ale teledyski, które nie znajdują się na stronie wykonawcy/wytwórni są pirackie i nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 16:54, Goyaka napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale teledyski, które nie znajdują się na stronie wykonawcy/wytwórni są
pirackie i nielegalne.


Co ma piernik do wiatraka?

Tak wiem. Tylko ja miałem na myśli teledyski ze strony www.interia.pl/muzyka i filmiki z encyklopedii gier (Oryginalnej) 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 16:54, Goyaka napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale teledyski, które nie znajdują się na stronie wykonawcy/wytwórni są
pirackie i nielegalne.


Łojoj, znaczy się ten teledysk na oryginalnej płycie Hammerfalla też jest nielegalny? Jak go z płyty wydrapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja bym nie instalował żadnych zbędnych "packów", a samego Xvida, AC3 oraz ffdshow. Sam mam tylko te kodeki i wszsytko śmiga.

Polecam też programik Quick Time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 07:34, Jackal-pl napisał:

Witam all. W KAŻDYM filmie/teledysku kolory są tak jakby odwrócone.... wszystko jest różowo-zielone...
Gry są normalne, tylko teledyski i filmy otwierany np. z płyty czy z neta takie są...
co może byc przyczyną?



Spróbuj zaktualizować Media Playera do 9 lub walnij sobie same kodeki do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 07:34, Jackal-pl napisał:

Witam all. W KAŻDYM filmie/teledysku kolory są tak jakby odwrócone.... wszystko jest różowo-zielone...
Gry są normalne, tylko teledyski i filmy otwierany np. z płyty czy z neta takie są...
co może byc przyczyną?


U mnie było podobnie zassaj sobie najnowższe sterowniki do karty graficznej i odisnstaluj poprzednie i zaisntaluj nowe i powinno wszystko grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2006 o 19:36, fish13 napisał:

> Witam all. W KAŻDYM filmie/teledysku kolory są tak jakby odwrócone.... wszystko jest różowo-zielone...

> Gry są normalne, tylko teledyski i filmy otwierany np. z płyty czy z neta takie
są...
> co może byc przyczyną?

U mnie było podobnie zassaj sobie najnowższe sterowniki do karty graficznej i odisnstaluj poprzednie
i zaisntaluj nowe i powinno wszystko grać.


Sprobóje


KODEKI MAM I WINDOWS MEDIA 9 TEŻ
noi nie pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.12.2006 o 14:34, Jackal-pl napisał:

> > Witam all. W KAŻDYM filmie/teledysku kolory są tak jakby odwrócone.... wszystko jest
różowo-zielone...
>
> > Gry są normalne, tylko teledyski i filmy otwierany np. z płyty czy z neta
takie
> są...
> > co może byc przyczyną?
>
> U mnie było podobnie zassaj sobie najnowższe sterowniki do karty graficznej i odisnstaluj
poprzednie
> i zaisntaluj nowe i powinno wszystko grać.

Sprobóje


KODEKI MAM I WINDOWS MEDIA 9 TEŻ
noi nie pomaga ;)


I co chodzi normalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.12.2006 o 14:34, Jackal-pl napisał:

Bla bla bla...

Zainstaluj sobie polski program do odtwarzania filmów ALLPLAYER, na stronie www.dobreprogramy.pl jest wersja 2.4 po zainstalowaniu walnii update (w opcjach programu) i kliknii sprawdź. Program sam wyszuka wszystkie najnowsze kodeki potrzebne do odpalenia jakiegokolwiek filmu i klikni update. Jak się wgrają = koniec problemów. Jak się kiedyś pojawią znowu robisz update... inne badziewplayery, szmeryplayery wywalamy i mamy miejsce na dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kiedys to miałem okazało sie ze Windows Media Player sie posypały w nim kodeki i niestety były takie kolory przinstalowałem go i zaraz chodził tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować