• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.01.2007 o 21:54, Olamagato napisał:

Zapisz sobie moda jako katalog. Wtedy działa raczej zawsze. W podkatalogu Autosave pojawią
Ci się zapisy automatyczne (już w normalnym formacie) i te wersje tez moga działać po przeniesieniu
do głownego folderu (tylko zmień nazwę).


Ooo :) dzieki wielkie na pewno to zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2007 o 14:19, nexalem napisał:

No i mamy 10 stycznia, a patcha jak nie było tak nie ma ;( Może ktoś ma jakieś informacje na
ten temat ?


>Patch 1.03 do polskiej wersji językowej powinien pojawić się w przeciągu dwóch tygodni, czyli
>do [zaktualizowano - M] pojawienia się.

Czyli jak zostanie wydany to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba chca pobic Flabe :P a w nim patch ukazal sie po 2... moze wiecej miesiecy :D ( za 4 dni kolejne 2 tygdnie mina... :P nigdy wiecej nie kupie gry ktora ma u mnie chodzic na srednich wymaganiach...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

eh gra nieche mi sie odpalic kilkam na raz na ikona na pulpicie laduje laduje czarny ekran potem znowu wraca na pulpit i nic sie nie dzieje moj kompa to Geforce 8800GTx Intel duo 6600 2 giga ramu co mam zrobic?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2007 o 14:19, nexalem napisał:

No i mamy 10 stycznia, a patcha jak nie było tak nie ma ;( Może ktoś ma jakieś informacje na
ten temat ?


Zobacz w watek
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15770&u=571#end

piszą, że

Witam,

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy (ufff.. w końcu:P) odpowiedź od OBSIDIANa w sprawie polskiej wersji łatki 1.03 do NWN2.

Jeżeli nie pojawią się żadne niespodziewane okoliczności (trzęsienie ziemi, atak ptasiej grypy, itp.) polska wersja patcha 1.03 pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam włozone DVD do DVD-Roma, zainstalowane NWN2, przeszedłe juz gre i w ogole wszystko działało... a dzis jak probuje właczyc NWN2 to pokazuje mi info, ze nie mam DVD włozonego do DVD-Roma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2007 o 19:33, Night Elf napisał:

Mam włozone DVD do DVD-Roma, zainstalowane NWN2, przeszedłe juz gre i w ogole wszystko działało...
a dzis jak probuje właczyc NWN2 to pokazuje mi info, ze nie mam DVD włozonego do DVD-Roma.


A używasz jakiegoś emulatora? (Alkohol, Deamon?)...Bo może w tym wina leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2007 o 19:44, Night Elf napisał:

Pisze, ze płyty nie ma w CD-Romie, a nie, ze nie przeszedłem testu autentycznosci... i nie
nie mam.


Nie, nie chodzi mi o to, że masz może wersję nielegalna (nie posądzam Cię o to). Tylko w niektórych przypdkach wlasnie to jest przyczyną wyżej wymienionej przez Ciebie rzeczy. Albo używanie programów "chowających" napędy...

BTW jest napisane jak już ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam pytanie do panów/pań piszących na niebiesko: dlaczego założyliście temat oficjalnej pomocy techniczej, choć i tak najciekawsze rzeczy (np dotyczące patcha) są w innych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2007 o 20:16, Vampire88 napisał:

Ja mam pytanie do panów/pań piszących na niebiesko: dlaczego założyliście temat oficjalnej
pomocy techniczej, choć i tak najciekawsze rzeczy (np dotyczące patcha) są w innych tematach?


Vampire88 vs CDP 1:0

Dobre pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

By pokazac, jak sa profesjonalni... zreszta ktos musi nadrobic robote pomocy technicznej, ktora w niczym nie przeszkadza...


Co do mojego problemu... nie zrozumiałes... gdybym miał właczonego Deamona, Alkohola, czy cos to by mi pokazywało, ze te programy sa wlaczone i nie przeszedłem autentycznosci, a mi pokazuje, ze nie mam CD w napedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2007 o 20:42, Night Elf napisał:

Co do mojego problemu... nie zrozumiałes... gdybym miał właczonego Deamona, Alkohola, czy cos
to by mi pokazywało, ze te programy sa wlaczone i nie przeszedłem autentycznosci, a mi pokazuje,
ze nie mam CD w napedzie.

Wierz mi, że może tak być, że pokazuje Ci, iż nie masz płytki w napędzie, własnie przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Faktycznie , pomoc techniczna CDP w niczym nie przeszkadza :) NIe zaśmieca mailami skrzynki by komuś się nie narazić przypadkiem. Mail przyszedł do mnie po 5 dniach . Pisałem w nim wyraźnie , że gar mi po prostu się nie odpala, odinstalowane mam wirtualne napędy , emulatory itp.

Gość mi pisze, że mam zainstalowane dwa wirtualne napędy - a wywnioskował to z dołączonego raportu DX w którym jest napisane tak:

Drive: C:
Free Space: 3.7 GB
Total Space: 10.2 GB
File System: NTFS
Model: Maxtor 6Y160P0

Drive: D:
Free Space: 16.9 GB
Total Space: 146.1 GB
File System: NTFS
Model: Maxtor 6Y160P0

Drive: H:
Model: _NEC DVD_RW ND-3500AG
Driver: c:\windows\system32\drivers\cdrom.sys, 5.01.2600.2180 (Polish), 8/4/2004 06:59:52, 49536 bytes


Obawiam się tylko, że jakbym odinstalował obie partycje twardego dysku to w nic bym nie zagrał :) Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CDP to pro... pro... pro... filatelisci, czyli o znaczkach cos wiedza, ale o grach juz nie bardzo... Zreszta, i tak miales OGROMNIASTE szczescie, ze raczyli odpisac :) W przerwie miedzy wydawaniem kolejnej gry, robieniem spolszczenia, skladaniem patcha i piciem kawy... mam wrazenie ze w CDP to pracuja z 3 osoby, a reszta sprawia tylko wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.01.2007 o 22:43, slipcio napisał:

mam wrazenie ze w CDP to pracuja z 3 osoby, a reszta sprawia tylko wrazenie.


A ja powoli nabieram wrazenia, ze nawet ta reszta co sprawiala wrazenie (dobre? ? ?) tez nawet przestala je sprawiac... Zenujące... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam w polsce. czy to sprzet czy to gry liczmy na siebie. nasze serwisy nie dorosly jeszcze do tego ze klient powinien byc na pierwszym miescu. oni maja to gdzies, sprzedali towar ty sie martw. nie wierze ze nie mozna bylo dac tego patcha wczesniej troche checi i wszystko mozna zalatwic. czekali na wiadomosc od obsaidanu. haha a co to nie ma telefonow chyba ze panstwo z cd-projektu nie znaja angielskiego. i pozniej ludzie sie dziwia ze tyle pirackiego oprogramowania jest na rynku. a kto ma im zaufac jak oni nie traktuja nas powaznie?? ja wiem ze nastepna moja gra bedzie mniej oryginalna, a dopiero jak wszystko bedzie z nia okej to zastanowie sie czy wydac na nia 150zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.01.2007 o 10:04, masterdoom666 napisał:

witam w polsce. czy to sprzet czy to gry liczmy na siebie. nasze serwisy nie dorosly jeszcze
do tego ze klient powinien byc na pierwszym miescu. oni maja to gdzies, sprzedali towar ty
sie martw. nie wierze ze nie mozna bylo dac tego patcha wczesniej troche checi i wszystko mozna
zalatwic. czekali na wiadomosc od obsaidanu. haha a co to nie ma telefonow chyba ze panstwo
z cd-projektu nie znaja angielskiego. i pozniej ludzie sie dziwia ze tyle pirackiego oprogramowania
jest na rynku. a kto ma im zaufac jak oni nie traktuja nas powaznie?? ja wiem ze nastepna moja
gra bedzie mniej oryginalna, a dopiero jak wszystko bedzie z nia okej to zastanowie sie czy
wydac na nia 150zl.

Właściwie prawdziwe, ale w to, że opóźnienie wydania patcha jest spowodowane postawą Obsidiana jestem skłonny uwierzyć, to pokazuje jeszcze jedną rzecz, że nie tylko w kraju ale i za granicą Polacy są traktowani niepoważnie... A tak poza tym to jest oficjalny temat pomocy technicznej, dlaczego admini nie wywalają offtopów takich jak np ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się