Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu.

1199 postów w tym temacie

Mam pytanie: Czy znalezione przez nas błędy zostaną skomentowane przez kogoś z ekipy lokalizacyjnej?
A drugie: Jeżeli nie, to czy mam wysyłać maily tak jak poleciła to Soleila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hesoo. Jak można było przetłumaczyć Charr "popielec" (jeszcze z małej litery)??? Przecież to nazwa rasy wymyślona przez twórców gry takich rzeczy się nie tłumaczy. To tak jakby zespół lokalizujący NFS przetłumaczył Dodge Viper na "uniknij żmiji" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:30, Geglash napisał:

Hesoo. Jak można było przetłumaczyć Charr "popielec" (jeszcze z małej litery)??? Przecież to
nazwa rasy wymyślona przez twórców gry takich rzeczy się nie tłumaczy. To tak jakby zespół
lokalizujący NFS przetłumaczył Dodge Viper na "uniknij żmiji" xD

Jesteś pewien?
Zapoznaj się, proszę, z definicją:
http://en.wikipedia.org/wiki/Charring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:36, Krejt napisał:

> Hesoo. Jak można było przetłumaczyć Charr "popielec" (jeszcze z małej litery)??? Przecież
to
> nazwa rasy wymyślona przez twórców gry takich rzeczy się nie tłumaczy. To tak jakby zespół

> lokalizujący NFS przetłumaczył Dodge Viper na "uniknij żmiji" xD
Jesteś pewien?
Zapoznaj się, proszę, z definicją:
http://en.wikipedia.org/wiki/Charring


No dobra, może masz rację. Ale, na litość Baltazara, nie z małej literki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka !!! pozdrawiam wszystkich graczy guild wars . Zacząłem grać w to tokładnie dzisiaj gdy podłączyli mi neta . Gra jest spoko , tylko lipa bo mam ją z cda wersje domonstracyjną lecz zamierzam kupić pełną . Trochę jestem w tej grze ciemny ale to kwestia czasu . Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:42, Geglash napisał:

No dobra, może masz rację. Ale, na litość Baltazara, nie z małej literki!!!

A dlaczego nie?
Jakoś w fantasy ludzie, elfy, krasnoludy pisano zawsze z małej. To czemu popielcy - jako nazwa rasy - ma być uprzywilejowana?
Na litość, w języku polskim obowiązują pewne zasady i należy się ich trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:45, Papas napisał:

Ja żaluje 130 zlotych ktore wydalem na GW, chetnie przeznaczylbym je na abonament do WoWa,
w tej grze nic nie ma :(


Może to nie należy do tematu ale musze sie wypowiedzieć :)

Hmm... jak to nic nie ma? :) Jest świat, sa ludzie, extra fabuła, bronie, zbroje i umiejętności itd. etc.

Więc oco ci chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 15:45, Papas napisał:

Ja żaluje 130 zlotych ktore wydalem na GW, chetnie przeznaczylbym je na abonament do WoWa,
w tej grze nic nie ma :(


czujesz się niedowartościowany i wylewasz swoje żale w internecie? może lepiej mamie w rękaw? przynajmniej nie będziesz zawracał głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 17:26, Beleth napisał:

czujesz się niedowartościowany i wylewasz swoje żale w internecie? może lepiej mamie w rękaw?
przynajmniej nie będziesz zawracał głowy...


Albo piszesz na temat, albo wcale, szydzenie z innych użytkowników to kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:34, Doreczek napisał:

Czy już GW jest po polsku?? Jak to zrobić żeby było polskie napisy?


Tak GW już jest po polsku. Aby ustawić język polski należy wejść w Menu (po lewej na dole), następnie w options i w zakładce Language wybrać : Polish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:34, Doreczek napisał:

Czy już GW jest po polsku?? Jak to zrobić żeby było polskie napisy?

W przypadku nowej instalacji z GW kupowanego w Polsce i tworzenia konta nie trzeba nic robić. Polska wersja działa od razu, od momentu instalacji i pierwszej aktualizacji. Nie trzeba nic zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze !! Cos piekengo kupiłem GW: Nightfall xD ( akurat jestem chory :) ) i od dwóch dni cały czas katuje w GW mimo tego ze bardzo dobrze znam angielski zawsze brakkowało mi polskich wersji jezykowych mmorpg a tu prosze GW :) gra jest cudna a polska wersja napewno ułatwia gre i staje sie ona jeszcze przyjemniejsza wiec jesli ktos sie zastanawia na kupnem Nightfall''a i przeczyta tego posta niech sie nie zastanawia i pedzi do sklepu albo zamawia gre z gram.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:25, Pesymista napisał:

bardzo mnie wkurza to że w oknie chatu rozmowy w gildii mają zielony kolor który czasem trudno
rozróżnic od rozmów lokalnych....


zawsze możesz wyłączyć rozmowy lokalne aby się przyjrzeć, u góry okienka rozmów masz taki filtr, odznacz to co cię nie interesuje po prostu :) niechciane tekst znikną, ale jesli będziesz chciał to za chwilę wrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam od przedwczoraj mam internet radiowy i założyłem sobie konto na gram.pl.Mam problem a mianowicie gdy drukuje jakiee zdjęcia to nie mogę wdrukować w normalnym rozmiarze np.jak coś zeskanuje to nie da się wydrukować w takim samym formacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziom to chyba nie temat do porad "JA i moje problemy z kompem"? Masz szukajke, znajdz temat odpowiedni do pytania i tam pisz. Ten temat jest o czymś innym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować