Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu.

1199 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 14:06, Yanek12 napisał:

> Heh,chociaż nie gram już w GW wiem,że język się wybiera w opcjach,widocznie TYwój kumpel
miał
> domyślne ustawienie polskiego,a Ty musisz sobie przestawić :)
OMG ... nie o to mi chodzi ! Chodzi mi o manuskrypty w pudełku -.-.


Acha,ale nie musisz tak na mnie najeżdżać,przecież nie podałeś o co chodzi,to Ty popełniłeś błąd a nie ja.,,Omg''''...phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 23:01, Blober napisał:

W GWEN w niemal każdej (albo i każdej) misji, grając mężczyzną, NPC zwracali się do mnie, jak
do kobiety..


Bez poparcia tego screen shotami, które by to potwierdziły niestety wypowiedź ta nie za bardzo nam pomoże. Zajrzałem w parę miejsc i wszędzie zwracają sie do postaci męskich jak się należy.

Co do kolejnych uwag, to zachęcam do zgłaszania ich na forum guildwars.pl. Niestety CDP zerwał z nami wszelką współpracę i tutaj zaglądamy tylko, jeśli ktoś nas poinformuje, że warto to zrobić.

20070908115920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:03, Tomkow napisał:

Co do kolejnych uwag, to zachęcam do zgłaszania ich na forum guildwars.pl. Niestety
CDP zerwał z nami wszelką współpracę i tutaj zaglądamy tylko, jeśli ktoś nas poinformuje, że
warto to zrobić.

Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść?
Rozumiem, że podlegacie teraz bezpośrednio ANetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 13:52, Krejt napisał:

> Co do kolejnych uwag, to zachęcam do zgłaszania ich na forum guildwars.pl. Niestety

> CDP zerwał z nami wszelką współpracę i tutaj zaglądamy tylko, jeśli ktoś nas poinformuje,
że
> warto to zrobić.
Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść?


To nie tak. Współpraca z CDP nigdy nie była na zasadach o jakich piszesz. Byli naszymi najlepszymi partnerami, ale podziękowali za nasze usługi.

Dnia 08.09.2007 o 13:52, Krejt napisał:

Rozumiem, że podlegacie teraz bezpośrednio ANetowi?


Współpracujemy z NCsoft Europe, bo to oni zajmują się lokalizacją na europejskie języki. Zresztą NCsoft to jedna z wielu firm, dla których tłumaczymy. Myślę, że takie tytuły jak Crysis, Hellgate London czy Assasin''s Creed dość dużo mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się tam cieszę że Guild Warsy są po polsku. Ale chyba w kazej polonizacji są jakieś błędy no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GWEN jest problem podczas wykonywania questów tekst mówiony przez NPC zasłania nowe objectivy zadania. Troche to wukorza kiedy nie wiesz ci robić bo ci gadanie Vekka zasłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 20:17, Mr. Oblivious napisał:

W GWEN jest problem podczas wykonywania questów tekst mówiony przez NPC zasłania nowe objectivy
zadania. Troche to wukorza kiedy nie wiesz ci robić bo ci gadanie Vekka zasłania.

F11 -> zakładka Interface/Interfejs i tam sobie przesuwasz elementy w pożądane miejsce. Wszelkie hinty/ popupy i "objectivy" też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2007 o 16:54, Tomkow napisał:

Współpracujemy z NCsoft Europe, bo to oni zajmują się lokalizacją na europejskie języki. Zresztą
NCsoft to jedna z wielu firm, dla których tłumaczymy. Myślę, że takie tytuły jak Crysis, Hellgate
London czy Assasin''s Creed dość dużo mówią :)


To się lepiej przyłóżcie bo na Hellgate''a czekam, a to nie MMO i patche nie będą zbyt częste ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 07:18, artus1968 napisał:

> > Witam
> > Mam spory problem,kupiłem Guild Wars Faction mojemu synowi jako dodatek do Duild
Wars
> Nightfall,a
> > ten dorwał się do zdrapywania farby z klucza rejestracyjnego tak skutecznie,że zdrapał

> > > > też klucz i nie można go teraz odczytać,poradźcie mi gdzie sie z tym zgłosić?
> > Dzięki z góry za porady i wyrozumiałość
> > > Miałem podobny problem ;)... w Warszawie (już nie pamiętam dokładnie) znajduję się budynek

> CD projektu, poszedłem tam z tą sprawą i gdy wszystko sprawdzili ( czy przypadkiem nie
oszukuje
> i nie dałem im wykorzystanego klucza ;) Załatwili sprawę po ludzku :).. Przemiła ekipa,
na
> pewno Ci pomogą :]
> >


Mogę w czymś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też podoba się ten pomysł. do mnie z kolei przychodzi gostek i zaczyna mówić do mnie wulgarne słownictwo po angielsku.
Myślał ze obraza po angielsku nie liczy się jako obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jak wchodze do obszaru jezioro drakkar to mi się komp wyłancza.Czy ktoś miał podobnego buga?
PS:Jak się robi screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dervem vizunah square na mastera, teraz w Dragon''s Throat powinien byc główny quest "Znaleźć wyrocznię", jednak nie ma tam niczego takiego... Nie wiem, bug, czy co? Innymi postaciami nie mam takiego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować