Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Polska wersja Guild Wars - uwagi, sugestie, propozycje Fanów tytułu.

1199 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 12:51, flymar napisał:

Czy te polskie znaki poprawnie odświetlają się osobom, które grają na wersjii angielskiej?

Tak, podobnie jak azjatyckie krzaki i cyrylica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem GW-Nigtfall-a od premiery oraz od niedawna posiadaczem GW-Factions i mam pytanko:
W drukowanej instrukcji do gry (The Guild Wars Manuskrypty wer.pl) kilka razy jest mowa o "przewodniku do gry sprzedawanym oddzielnie" co to jest, gdzie to można dostać (czyt. kupić), oraz czy jest wersja PL tegoż przewodnika.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich fanów GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewodnik wydała Prima i nie jest on w Polsce dostępny.
Tzn. pewnie mógłbyś go sobie sprowadzić ze Stanów, ale po co, skoro masz o wiele lepsze (i darmowe oraz aktualne) źródła wiedzy w postaci GuildWiki, Official Guild Wars Wiki i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie wciąż nie poprawiony błąd w opisie umiejętności toxicity (toksyczność), ponieważ w opisie polskim dowiadujemy się, iż istoty znajdujące się w zasięgu działania tego ducha i cierpiące z powodu krwawienia(bleeding) lub zarazy otrzymują degenerację życia -2, podczas gdy w rzeczywistości -2 dostają istoty zatrute (poisoned) lub zarażone (diseased). Mam nadzieję, że to zostanie szybko poprawione, ponieważ opisy umiejętności powinny być dokładne. Z powodu takich niejasności ktoś kto gra tylko po polsku, może stworzyć build nie działający zgodnie z założeniami gracza, a przez to mniej efektywny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! a pro po tych manuskryptów. Dlaczego kupując Guild Wars Factions (pudełko Rytualist) nie otrzymałem wersji polskiej. A mój kumpel W TYM SAMYM DNIU zamawiając Guild Wars Factions (pudełko Assasin) otrzymał polską wersję. Troszeczkę niegrzeczne ze strony Gram.pl :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam spory problem,kupiłem Guild Wars Faction mojemu synowi jako dodatek do Duild Wars Nightfall,a ten dorwał się do zdrapywania farby z klucza rejestracyjnego tak skutecznie,że zdrapał też klucz i nie można go teraz odczytać,poradźcie mi gdzie sie z tym zgłosić?
Dzięki z góry za porady i wyrozumiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy w Gild Wars: Eye of the North, jakie znalazłem podczas weekendu przedpremierowego.

1. Ten tekst mnie rozwalił to brzmi jakby to, Jora nie mogła być pełna :D
2. To nie jest wilk alfatundrowy tylko w jednym z quest-ów dostajesz do pomocy 6 wilków a jeden z nich jest przywódca stada, czyli bardziej by pasowało Samiec Alfa Stada Tundrowych Wilków czy jakoś tak ;)


20070829035214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:41, Il_MODED napisał:

> 2) - Szkielet Sorcerer od razu czarnoksiężnikiem? Sorcerer to bardziej mag niż czarnoksiężnik.


Tak samo jest z Margonitami:
Warlock jest przetłumaczone jako czarownik. Powinno być raczej czarnoksiężnik, a
Sorcerer jest przetłumaczony jako czarnoksiężnik - powinno być raczej na odwrót


Dokładnie!! Zauważyłem także że 3 różne słowa ala Sorcerer jest przetłumaczone na czarnoksiężnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 19:39, artus1968 napisał:

Witam
Mam spory problem,kupiłem Guild Wars Faction mojemu synowi jako dodatek do Duild Wars Nightfall,a
ten dorwał się do zdrapywania farby z klucza rejestracyjnego tak skutecznie,że zdrapał
też klucz i nie można go teraz odczytać,poradźcie mi gdzie sie z tym zgłosić?
Dzięki z góry za porady i wyrozumiałość


Miałem podobny problem ;)... w Warszawie (już nie pamiętam dokładnie) znajduję się budynek CD projektu, poszedłem tam z tą sprawą i gdy wszystko sprawdzili ( czy przypadkiem nie oszukuje i nie dałem im wykorzystanego klucza ;) Załatwili sprawę po ludzku :).. Przemiła ekipa, na pewno Ci pomogą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, w sumie to nie sugestia... Czy będzie jeszcze mozliwość zamówienia w ogóle podstawki GW?

Kupiłem niedawno Assassin PL, stwierdzam do teraz że gra jest kosmiczna, ale mam teraz wrażenie że nigdy nie zagram w kampanię z początku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam male pytanko:
razem z bratem planujemy kupic GW:Factions (wczesniej nie gralismy w zadnego GW). Planujemy kupic dwa egzemplarze gier, zeby grac razem itd. jest to mozliwe? znajdziemy sie w tamtym swiecie i bedziemy mogli razem grac? czytalem ze jest opcja PvP, ale to mnie puki co nie interesuje, ciekawi mnie czy w opcji PvE bedziemy mogli w gre szarpac razem- jako druzyna.

z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:48, szopmajster napisał:

z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam:)


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&u=33307 - zasadniczo następny razem pytaj tam. Ale i tak odpowiem. <;

Pewnie, że będziecie mogli razem grać, GW jest wręcz silnie nastawione na grę drużynową. Dołączasz brata do drużyny i PvE "szarpiecie" razem. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marksmanship -> Disrupting Accuracy. W PL wersji napisane jest, ze każde trafienie krytyczne przerywa czynność atakowanego przeciwnika... W ang., że ''YOUR ARROWS'' :d czyli raczej ''za każdym razem gdy TWOJE STRZAŁY spowodują trafienie krytyczne''... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 03:34, DiegoPOL napisał:

> Witam
> Mam spory problem,kupiłem Guild Wars Faction mojemu synowi jako dodatek do Duild Wars
Nightfall,a
> ten dorwał się do zdrapywania farby z klucza rejestracyjnego tak skutecznie,że zdrapał

> też klucz i nie można go teraz odczytać,poradźcie mi gdzie sie z tym zgłosić?
> Dzięki z góry za porady i wyrozumiałość

Miałem podobny problem ;)... w Warszawie (już nie pamiętam dokładnie) znajduję się budynek
CD projektu, poszedłem tam z tą sprawą i gdy wszystko sprawdzili ( czy przypadkiem nie oszukuje
i nie dałem im wykorzystanego klucza ;) Załatwili sprawę po ludzku :).. Przemiła ekipa, na
pewno Ci pomogą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać się u was na składzie podstawowej wersji Guild Wars PL ?

bo kurcze w innych sklepach komp.. nie ma ! :( pisze, że brak w magazynie ..
Przeszukałem u mnie w mieście wszystkie hipermarkety, MM, Empiki i są tylko same dodatki

Proszę o pomoc gdzie jeszcze dostane podstawkę gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 17:57, Yanek12 napisał:

Ha ! a pro po tych manuskryptów. Dlaczego kupując Guild Wars Factions (pudełko Rytualist) nie
otrzymałem wersji polskiej. A mój kumpel W TYM SAMYM DNIU zamawiając Guild Wars Factions (pudełko
Assasin) otrzymał polską wersję. Troszeczkę niegrzeczne ze strony Gram.pl :/.


Heh,chociaż nie gram już w GW wiem,że język się wybiera w opcjach,widocznie TYwój kumpel miał domyślne ustawienie polskiego,a Ty musisz sobie przestawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 13:14, dominik713 napisał:

Heh,chociaż nie gram już w GW wiem,że język się wybiera w opcjach,widocznie TYwój kumpel miał
domyślne ustawienie polskiego,a Ty musisz sobie przestawić :)

OMG ... nie o to mi chodzi ! Chodzi mi o manuskrypty w pudełku -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować