Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt jednym ze sponsorów meczu Wisły Kraków w pucharze UEFA!

98 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 23:27, Evil Khan napisał:

Niestety nie wygrałem - a banery CDP na maczu mało czytelne :(


Nio niestety najlepieij by wygladalo jak by na bialmy tle dac jakies wielkie litery np. CD PROJEKT ale to by nikomu nic nie mowilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:29, migem napisał:

Nio niestety najlepieij by wygladalo jak by na bialmy tle dac jakies wielkie litery np. CD PROJEKT ale to by nikomu nic nie mowilo :)

Ale mimo wszystko napisy było mało czytelne :)
W porównaniu z innymi bannerami oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 23:29, migem napisał:

Nio niestety najlepieij by wygladalo jak by na bialmy tle dac jakies wielkie litery np. CD
PROJEKT ale to by nikomu nic nie mowilo :)


No jasne. A my to co? Też nie wiedzielibyśmy?:) A w ogóle to była mowa o zegarze. Czekałem jak mi zegar pokażą, aby zobaczyć jak to wygląda. Zegaru nie pokazali, a na banery nie spojrzałem (no nie wiem jak to się stało), buuu:D
Więc jaki jest Wasz następny mecz? Może reprezentacja? Będzie jeszcze ciekawiej, a ja postaram się poprawić swoją spostrzegawczość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko nie liczni wygrali w tym konkursie ;) Ale gratulacje ci którzy dobrze wytypowali - a ja myślałem, że Wisła przejdzie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łee ... postawiłem na 1:1. Ale dobił mnie normalnie trzeci gol dla Feyernorda. Nie było na co patrzeć (oczywiście moim zdaniem). Gratuluję wszystkim którzy postawili na 3:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech myślałem że jak wrócę ze szkoły to wyniki będą, no cóż się poczeka dłużej ale i tak nie wykluczone że można się nie załapac mimo dobrze wytypowanego wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować