Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Z tego co kojarzę, a nie jestem znawcą, to Szary Jedi to ktoś kto balansuje na granicy Ciemnej i Jasnej strony Mocy i wykorzystuje obie nie wzdrygając się przed żadną. Zwykły Jedi zaś używa tylko Jasnej Strony Mocy. Ale znawcą nie jestem więc to nie koniecznie jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam obecnie Darth Bane Droga Zagłady. Jestem gdzieś tak za połową. Ciekawa pozycja, głęboko wyjaśnia działania, motywacje sithów, ale przede wszystkim ideologię. Mimo paru zgrzytów stylistycznych (może wina tłumaczenia) podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:26, WorldWar3PL napisał:

2:54-2:57 - w której części/w której grze/w którym momencie/GDZIE mogę znaleźć ten utwór?

To soundtrack z KotOR I lub II. Nie mam zupełnej pewności, bo panowie z BioWare chwale się swoim żałosnym MMO :/ Podejrzewam jednak, ze będzie to z drugiej części, zaś tego konkretnego motywu który słychać we wskazanym przez ciebie punkcie można się doszukać w obu częściach - jest to motyw Jedi i Jasnej Strony Mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:22, tomoliop napisał:

Czytam obecnie Darth Bane Droga Zagłady. Jestem gdzieś tak za połową. Ciekawa pozycja,
głęboko wyjaśnia działania, motywacje sithów, ale przede wszystkim ideologię. Mimo paru
zgrzytów stylistycznych (może wina tłumaczenia) podoba mi się.


dawno to już czytałem, ale książka moim zdaniem też świetna, chodź opinie o niej są różne. jednak takich błędów jak upchnięcie VII formy wymyślonej dopiero przez Windu trudno nie zauważyć.
Tak wiem wpis stary, ale jednak prawie najnowszy w temacie, dlatego odpowiadam.

A co do Darth Bane ja nie mogę się doczekać następnej części która już w oryginale dawno wyszła, a polskiego wydania nadal nie widać...
Wogóle ktoś coś o nim słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory podchodziłem do projektu nowego MMO dość ostrożnie, nie chciałem zrobić sobie nadziei i smaku, póki nie pokarzą się pierwsze recenzje, ale ten kawałek gameplaya i produkcja który zamieściłeś strasznie mnie nakręciły :D

Gdyby tylko nie ten abonament... eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.02.2009 o 21:59, Paluch 222 napisał:

Gdyby tylko nie ten abonament... eh.


Nie wiadomo jeszcze czy w grze będzie abonament. Plotki głoszą, ze nie. Wystarczy tylko za grę zapłacić. Tak jak w GW. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 21:59, Paluch 222 napisał:

Gdyby tylko nie ten abonament... eh.

A to już potwierdzone? Bo ja akurat z informacjami na temat TOR nie jestem na bieżąco...
Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że mają być tzw. mikropłatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 21:59, Paluch 222 napisał:

Gdyby tylko nie ten abonament... eh.


Dobre MMO zawsze będzie wymagało opłat abonamentowych i to się nigdy nie zmieni. Niestety kwoty utrzymania/konserwacji serwerów, update''y można liczyć w milionach dolarów dlatego abonament jest podstawą każdej dobrej gry MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:02, Ecko09 napisał:

Nie wiadomo jeszcze czy w grze będzie abonament. Plotki głoszą, ze nie. Wystarczy tylko
za grę zapłacić. Tak jak w GW. Oby.


Może wydać to się dziwne, ale wolałbym, żeby TOR miał abonament. Może to odstraszyłoby tę typową dzieciarnię, jaka jest w GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 13:04, Furrbacca napisał:

Może wydać to się dziwne, ale wolałbym, żeby TOR miał abonament. Może to odstraszyłoby
tę typową dzieciarnię, jaka jest w GW...


Za to przyciągnęło dzieciarnię jaka jest w WoW (bo mamusia mi płaci abonament żebym siedział przy kompie a nie demolował mieszkanie w napadzie histerii)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 13:23, Fumiko napisał:

Za to przyciągnęło dzieciarnię jaka jest w WoW (bo mamusia mi płaci abonament żebym siedział
przy kompie a nie demolował mieszkanie w napadzie histerii)...


Hmm, byłaś w Kamadanie na polskim dystrykcie kiedyś...? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 13:45, Furrbacca napisał:

Hmm, byłaś w Kamadanie na polskim dystrykcie kiedyś...? ;P


Jeśli kiedykolwiek będę grać w GW to na pewno nie tam, gdzie jest dużo polaków. Już mam dość nerwów zmarnowanych przez rozmaitych "polaczków", informacja o polskim serwerze np. w AoC mnie po prostu przeraziła jak to sobie wyobraziłam, więc nie, nie byłam i prawdopodobnie nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat polskie serwery to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie. Powstaje polski serwer i można się wynieść na angielski ;P.
A dzięki temu, że angielski nie jest moim językiem ojczystym, to głupota mnie tak nie razi...

Poza tym zawsze pod mój pomysł gildii łowców Jedi (czyt. kontrolującej liczbę Jedi w stosunku do wszystkich graczy, gdzieś tak do poziomu 3%) można podłączyć eksterminację dzieciarni :).
Przyjemne z pożytecznym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 14:00, Furrbacca napisał:

Poza tym zawsze pod mój pomysł gildii łowców Jedi (czyt. kontrolującej liczbę Jedi w
stosunku do wszystkich graczy, gdzieś tak do poziomu 3%) można podłączyć eksterminację
dzieciarni :).
Przyjemne z pożytecznym ;).


Ja tam osobiście myślałam o realm police :D W sensie wszelcy "MightyJeedai", "PowerSith" czy "LuckSkywalker" automatycznie na celownik i lać tak długo aż się nauczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 14:29, Fumiko napisał:

Ja tam osobiście myślałam o realm police :D W sensie wszelcy "MightyJeedai", "PowerSith"
czy "LuckSkywalker" automatycznie na celownik i lać tak długo aż się nauczą :D


W zasadzie, to myślę o tym samym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 15:09, Furrbacca napisał:

W zasadzie, to myślę o tym samym ;).


To tylko serwer z open pvp nam potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko09, balduran2, 4ny4

No właśnie, nie wiadomo do końca, ale jeśli nie wprowadzili by abonamentu, to:

a) nie wiem, czy mieliby jakiekolwiek szanse w konkurowaniu choćby z WoWem, a przecież o to głównie im chodzi
b) jakość i częstość uaktualnień serwera, innowacje etc.

Dlatego wolę nastawić się do tej kwestii sceptycznie, coby nie było niemiłych wyników, a (jesli Moc da) miłe zaskoczenie.

Fumiko, Furrbacca

Jeśli na serio macie takie zamiary, jeśli to wypali oraz jeśli nie będzie abonamentu, to stanę u drzwi waszej gildii ze słowami "Totus tuus!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Star Wars: ToR będzie bez abonamentu to kupię i będę grał i grał! :)
Założyłbym również gildię, która zrzeszałaby Sithów i chciałaby panować na serwerze. Ktoś chętny? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować