Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2007 o 15:32, windows00 napisał:

> Skąd można ściągnąć demo Dark Messiah, by nie było ograniczeń transferowych??? Bo jak
chciałem
> ściągnąć z kilku stronek to zawsze miałem ograniczenie do ok 25kB...a mogę mieć ok 128
kB.
A próbowałeś ściągać z oficjalnej strony?
http://www.mightandmagic.com/uk/
Poszukaj w prawej części strony.

Spróbuję potem na stronie, którą podał marlin15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Grał już ktoś w polską wersję DM? Jeżeli tak, to jak oceniasz polonizację? Prosiłbym o szczegółową odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 16:20, Lex napisał:

Takie pytanko. Grał już ktoś w polską wersję DM? Jeżeli tak, to jak oceniasz polonizację?
Prosiłbym o szczegółową odpowiedź. :)

Wlasnie skonczyle D.M polska wersje jezykowa i powiem tak , nie bede ocenial na punkty jest dobra bynajmniej ja sie nie doczepilem do niczego jest ok , wogole gra dobra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 18:51, pro evo napisał:

Czy pujdzie Messiah na tym kompie?
Ge Force 6200 256 ram
1000 ram
2.8 (procek)

Na pewno! I to jeszcze na medium. A nawet może na high, ale bez AA i filtrowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moja postać, tylko zwykły wieśniak gadający ze strażnikiem :-) Podczas dialogów widzisz co najwyżej swoje ręce, a i to rzadko. Całość gry to FPP, widok TPP jest "nie do ustawienia" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moja postać, tylko zwykły wieśniak gadający ze strażnikiem :-) Podczas dialogów widzisz co najwyżej swoje ręce, a i to rzadko. Całość gry to FPP, widok TPP jest "nie do ustawienia" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest kilka osób, które skończyły grę, to mam kilka pytań (tylko proszę bez spoilerów)
1) Czy fabuła jest ciekawa/wciągająca czy jest grupą poskładanych fragmentów, które mają wytłumaczyć jedną wielką sieczkę? (tej odpowiedzi jestem prawie pewien, ale wolę się upewnić)
2) Czy są w trakcie gry jakieś zaskakujące zwroty akcji?
3) Ile jest zakończeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie zakonczenie jest jedno.. fałbuła jest ok... jak dla mnie .. nie wiem kto co lubi ale mi sie podobało ... jest jeden smaczek z uwolnieniem pewnej pani nie jest to konieczne ale jezeli to ominiemy ominie nas walka z pająkiem wielkosci 3 troli :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenia są...hmmm...o 4 wiem :) Jakie, to nie zdradzę:D

Fabuła- prawdę mówiąc, to pokazana w tak prosty sposób, że wszystkiego domyśliłem się w 2 rozdziale :D Ale nie powiem, żeby była głupia, czy coś. Zwyczajnie nie wybija się ponad przeciętną.

Zaskakujące zwroty akcji? No, są ze dwa momenty, gdzie naprawdę akcja staje się ciekawa, ale też nic, czego nie było gdzie indziej.


Ogółem jednak bardzo przyjemna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz wszystko zoruzumialem gdy przyjaciolka powiedziala ze ojciec bedzie zemnie dumny i ze sie znim spotkam :)
a tak to jest dobra :) ale mogla byc bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm.. Wie ktoś może, kto podłada głos Sarethowi? Strasznie podobny głos do Tobey''a Maguiera ( tego od Spidermana )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 23:45, Lone Wolf napisał:

Zakończenia są...hmmm...o 4 wiem :) Jakie, to nie zdradzę:D (ciach!)


- a wg mnie są dwa...ale chyba wiem dlaczego napisałeś cztery, jakby się uprzeć to pewnie można i tak to odebrać...

Fabuła taka sobie, ani specjalnie słaba, ani rewelacja... - no ale to nie jest crpg (już wspomniałem tu kiedyś, że bardzo blisko tej grze do Enclave - idzie się do przodu wybierając sposoby eliminacji przeciwników i którędy przejdziemy dalej), także można się było tego spodziewać. Tym nie mniej warto w nią zagrać - dlaczego? Napiszę krótko: akcja jaką nam w kilku momentach przygotowali twórcy w połączeniu ze świetną grafiką i niezłym silnikiem walki potrafi zrobić niesamowite wrażenie, są takie chwile w trakcie gry, że czujemy się jakbyśmy byli w środku jakiegoś filmu...nawet łatwo rozpoznać do jakiego filmu twórcy gry czasem nawiązują - np. w "scenie" gdy idziemy korytarzem a tu nagle coś z góry... :)
Polecam - jedna z najlepszych obecnie gier na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec skad sciagnac latke poprawiajaca spolszczenie w multi (o ile taka wyszla...)? przy polskich znaczkach dalsze zdania nie sa pokazywane :/ urywane sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lekki problem bo utknęlem w 5 rozdziale. Włączyłem już winde ale kompletnie nie wiem co robić dalej. Jeżeli już ktoś przeszedł ten moment to prosze o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 20:40, verbum napisał:

> Zakończenia są...hmmm...o 4 wiem :) Jakie, to nie zdradzę:D (ciach!)

- a wg mnie są dwa...ale chyba wiem dlaczego napisałeś cztery, jakby się uprzeć to pewnie można
i tak to odebrać...


SPOILER

>Dołączasz do ojca, bierzesz czaszkę dla siebie po oczyszczeniu się, bierzesz dla siebie bez oczyszczania się :) , i >opcja 4, której nie sprawdziłem: bierzesz dla siebie bez pomocy babeczki-maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:50, WorldWar3PL napisał:

Post na poprzedniej stronie toteż przypominam - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1615&pid=1200
Skopiowałem filmiki i wszyściutko jest w normie, gram sobie przez steam :-) Jeśli będę musiał
tak zrobić przy każdym reinstallu, aby mieć polską wersję gry na steam to... to źle ;-)



możesz wyjaśnić co robiłeś :) tak w miarę prosto moje gg 7458784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:13, Czarkinson napisał:

Mam lekki problem bo utknęlem w 5 rozdziale. Włączyłem już winde ale kompletnie nie wiem co
robić dalej. Jeżeli już ktoś przeszedł ten moment to prosze o podpowiedz.

Musisz wrócić do poprzedniej planszy i tam wsiąść do windy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować