Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Nie ma na razie żadnych informacji na temat kontynuacji (rymy :/ ).
Jednak ja nie spodziewałbym się jej, a przynajmniej nie w najbliższym czasie.
Samo zakończenie pozostawia sprawę kontynuacji otwartą. Jednak IMO było to związane bardziej z samą historią Ashan niż bezpośrednio z DM.
Ponadto seria M&M ma większe zasługi w TBS (turn-based strategy) i RPG, więc raczej spodziewałbym się większej eksploatacji tych gatunków.
Jednak z uwagi na sukces DM można brać pod uwagę jego kontynuację.

Mówiąc krótko - nic nie wiadomo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie jeszcze jedno pytanie, dot. Gry Wieloosobowej. Otóż zarejestrowałem DM na moim koncie Steam, z którego prawie w ogóle nie korzystam, więc nie wiem co i jak, a tu patrzę, jakieś uaktualnienia. Mam wersję z TopSeller''a, więc chyba najnowsza wersja jest, tym bardziej że chyba do DM aż tak często update''y nie wychodzą. Minęło 5 minut, a tu dopiero 5% się zaktualizowało. Co jest? Da radę bez tego uaktualnienia grać, i jak? Bo jak chcę włączyć grę wieloosobową nie daje rady... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:43, Jaki Ganh1 napisał:

A mam takie jeszcze jedno pytanie, dot. Gry Wieloosobowej. Otóż zarejestrowałem DM na
moim koncie Steam, z którego prawie w ogóle nie korzystam, więc nie wiem co i jak, a
tu patrzę, jakieś uaktualnienia. Mam wersję z TopSeller''a, więc chyba najnowsza wersja
jest, tym bardziej że chyba do DM aż tak często update''y nie wychodzą. Minęło 5 minut,
a tu dopiero 5% się zaktualizowało. Co jest? Da radę bez tego uaktualnienia grać, i jak?
Bo jak chcę włączyć grę wieloosobową nie daje rady... :-(

Olej to wogóle, jeśli nie masz zamiaru grać w multi (i tylko wtedy) możesz sobie grę przez Steam darować, bo te uaktualnienia:
1.Pierwsze uaktualnienie Singla (zaraz po zarejestrowaniu), to w zasadzie nie uaktualnienie tylko "ujednorodnienie" -Steam ściąga ci angielską wersję gry Singleplayer na kompa żebyś miał taką którą majawszyscy użytkownicy Steam''a. A nowszego niż w TS patcha jeszcze nie wydano.
2. Do multi żadko wychodzą jakieś poprawki ale zawsze są konieczne do prawidłowego łączenia się z serwerami.. No właśnie...do multi. Jeśli go nie używasz to po co ci poprawki. A skoro nie potrzeba ci poprawek nie potrzebujesz Steama:)
3. Ogólnie jak zaczną ci się ściągać jakieś poprawki to raczej gry nie odpalisz dopuki się nie ściągną, więc zawsze jest z tym problem.Oczywiście Steam uparcie będzie informował, że możesz już odpalić grę, ale to bujda, poprawka musi się ściągnąć do końca. Na szczęście patrz punkt wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... W zasadzie mnie interesuje i Single Player, bo ponownie chciałbym go przejść, i Multi Player, bo nie grałem. Tylko denerwuje mnie to, że strasznie długo to się ściąga... Chyba zrezygnuje z Multi Player, przynajmniej na razie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:53, DJ Danielus napisał:

Jestem chyba w 7 misji. Orkowie zabrali mi wszystko, ale jakoś to pozbierałem. Jednak
nie mogę znaleźć wyjścia - co mam teraz zrobić? Sądząc po kratach to potrzeba klucza
:P Ale gdzie on jest?!

po klucza trzeba xD Przypomniałeś mi coś co zrobiłem, klucza nie znalazłem, tylko przeskoczyłem nad kratą xD Nie wiem nawet jak tego dokonałem, czy to jest tam gdzie jest Twój Ekwipunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh pościk trochę spóźniony, bo grę przeszedłem :) Z tego co pamiętam to nad kratą była decha (wiadomo - łuk linowy i po kłopocie), której niestety nie widziałem - kontrast i jasność na 0. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:55, DJ Danielus napisał:

Heh pościk trochę spóźniony, bo grę przeszedłem :) Z tego co pamiętam to nad kratą była
decha (wiadomo - łuk linowy i po kłopocie), której niestety nie widziałem - kontrast
i jasność na 0. ^^

Teraz dopiero przeczytałem... Ale taki sam problem miałem, jak i Ty. A w ogóle był jakiś klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:57, ShaDoW Energy napisał:

> Heh pościk trochę spóźniony, bo grę przeszedłem :) Z tego co pamiętam to nad kratą
była
> decha (wiadomo - łuk linowy i po kłopocie), której niestety nie widziałem - kontrast

> i jasność na 0. ^^
Teraz dopiero przeczytałem... Ale taki sam problem miałem, jak i Ty. A w ogóle był jakiś
klucz?

nie, nie było, za kratę wchodzi się od góry przez jaskinię, a zza ktary wychodzimy przy pomocy łuku linowego (albo jednego takiego bugu z zasuwą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:01, ShaDoW Energy napisał:

To lipnie, ktoś z tego powodu mógłby nie przejść gry

A tak na marginesie... Jakie zakończenie wybraliście? Z Xaną czy bez i jaki koniec?

...wszytkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 21:57, ShaDoW Energy napisał:

Teraz dopiero przeczytałem... Ale taki sam problem miałem, jak i Ty. A w ogóle był jakiś
klucz?

Z tego co pamiętam to nie - po prostu drewniana belka i łuk linowy - to jest rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż mam teraz do wyboru oczyścić się z demonicznej postaci, albo pozostać nią. Co radzicie, i jakie konsekwencje będą 1 lub 2 wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 13:39, Jaki Ganh1 napisał:

Co radzicie?


Zapisać grę. ;-) Oczyścić się, przejść grę, wczytać save, nie oczyszczać się, przejść grę. ;) To chyba najlepszy wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może i SPOILERY

Dnia 23.05.2008 o 13:39, Jaki Ganh1 napisał:

Mam pytanie. Otóż mam teraz do wyboru oczyścić się z demonicznej postaci, albo pozostać
nią. Co radzicie, i jakie konsekwencje będą 1 lub 2 wyboru?

Adham podał Ci najlepszą drogę ;D
Od oczyszczenia się do końca gry nie ma wiele akcji. Dlatego żadnym problemem nie jest przejście tego ponownie, zachowując się inaczej.
Oczyszczając się dostaniesz potężne bronie przeciw nieumarłym. Natomiast zostawiając Xanę będziesz miał (IMO) ciekawsze towarzystwo ;P
A może i SPOILERY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc grę po raz któryś z kolei w gabinecie Menelaga (obok pomieszczenia z żyrandolem) znajduje jakiś świecznik który pojawia się w moim ekwipunku. To chyba coś w rodzau klucza tylko nie mam pojęcia do czego. Wcześniej nie natknąłem się na to. Będę wdzięczny za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 17:40, Michal 1232 napisał:

Przechodząc grę po raz któryś z kolei w gabinecie Menelaga (obok pomieszczenia z żyrandolem)
znajduje jakiś świecznik który pojawia się w moim ekwipunku. To chyba coś w rodzau klucza
tylko nie mam pojęcia do czego. Wcześniej nie natknąłem się na to. Będę wdzięczny za
odp.

W gabinecie Menelaga jest kominek, świecznik wziąłeś z z jego lewej strony, a masz go umieścić po prawej, wtedy otworzy się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego nie mogę wejść do pewnej świątyni (nazwy nie pamiętam), ale to w dalszej części gry. To jest w takim miasteczku gdzie trzeba było pozbyć się cyklopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:11, Łukaszenka napisał:

Wie ktoś może dlaczego nie mogę wejść do pewnej świątyni (nazwy nie pamiętam), ale to
w dalszej części gry. To jest w takim miasteczku gdzie trzeba było pozbyć się cyklopa.

Miasteczko? Cyklop? Świątynia?
Może podaj chociaż rozdział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 09:11, Łukaszenka napisał:

Wie ktoś może dlaczego nie mogę wejść do pewnej świątyni (nazwy nie pamiętam), ale to
w dalszej części gry. To jest w takim miasteczku gdzie trzeba było pozbyć się cyklopa.

Przypuszczam że świątynia jest na szczycie, a w niej masz usuną duszę Xany? Jest cyklop owszem, do świątyni idziesz po schodach do góry, tam niedaleko kapłanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 22:10, ShaDoW Energy napisał:

> Wie ktoś może dlaczego nie mogę wejść do pewnej świątyni (nazwy nie pamiętam), ale
to
> w dalszej części gry. To jest w takim miasteczku gdzie trzeba było pozbyć się cyklopa.

Przypuszczam że świątynia jest na szczycie, a w niej masz usuną duszę Xany? Jest cyklop
owszem, do świątyni idziesz po schodach do góry, tam niedaleko kapłanów.

Jeżeli w poprzednim rozdziale nie uwolniles Leany nie możesz wejść do świątyni. Aby się tam udać w rozdziale 8 musisz uwolnic dziewczynę. Znajduje się ona w legowiku pająka. Wówczas uprzedzi ona kapłana, który przyjmie cię i będziesz mógł uwolnić się od Xany
Sory, że odpowiedziałem na nie ten post co powinienem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować