Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 19:14, turbol napisał:

schodzisz po schodach, które są pod miejscem, gdzie zdobyłeś pierwszy kryształ. Następnie
idziesz do końca korytarza, pokonujesz ghula i łukiem linowym strzelasz w górę a potem
wspinasz się tam i ciągniesz za dźwignię, otwierając przejście :) jakoś tak mniej więcej

jemu chyba raczej chodziło o drugi klejnot, a nie trzeci, ale kto wie jak on to liczy, w każdym razie ten wisząc, żółty klejnot jest drugi w kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:44, dominik713 napisał:

Mam takie pytanie,byłby ktoś chętny do ''''uczenia'''' mnie grania DM przez sieć? :P

Czemu nie :P Nie chciałbym się chwalić, ale przez sieć to Ownerem jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:12, Tokix napisał:

> Mam takie pytanie,byłby ktoś chętny do ''''uczenia'''' mnie grania DM przez sieć?
:P
Czemu nie :P Nie chciałbym się chwalić, ale przez sieć to Ownerem jestem :P


To kiedy by Ci pasowało? I gdzie byśmy grali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 22:18, dominik713 napisał:

> > Mam takie pytanie,byłby ktoś chętny do ''''uczenia'''' mnie grania DM przez
sieć?
> :P
> Czemu nie :P Nie chciałbym się chwalić, ale przez sieć to Ownerem jestem :P

To kiedy by Ci pasowało? I gdzie byśmy grali? :P

najlepiej zgadać się na gg, bo chociaż mi sie ferie zaczeły to mało czasu mam ...
gg: 711835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 23:10, turbol napisał:

JA też chętny ;)
Toki jak się umówicie to daj mi znać. Pogramy na tfs :D

Piszcie na GG, dobrze jeszcze byłoby mieś skypa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem taki problem. Gdy grałem w DM to nie miałem dźwięku. Totalna cisza. Mam głośniki 5.2 Creative SB Live!, czy mam ściągnać jakieś sterowniki czy istnieje jakiś inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 12:53, turbol napisał:

5.2 ?
a nie 5.1?
Spróbuj w ustawieniach zmienić tryb dźwięku na stereo, może to coś da...

są takie zestawy, widziałem nawet 7.1, ale ustawienia są tylko dla 5.1, reszta głośników się dubluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, uruchamiam grę. Zobaczymy ile ten DM warty, od kupienia trochę minęło, wreszcie sprawdzę ;)
Raczej wezmę wojownika (dla odmiany w multi pewnie łucznik lub assassin będzie), choć 1 czy 2 pomocne czary wezmę. Szczęścia mi życzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 20:16, fajlozof napisał:

Buuu mi na Viście tekstury przebijają:( Szary trójkąt na środku pomieszczenia. widzę
co jest za ścianą i innne babole :(

to najprawdopodobniej wina sterowników karty graficznej(jaka by nie była)albo DirectX 10, w końcu żadne z "dzieł" Microsoftu nie było nigdy ideałem, a co dopiero gdy emulują starsze wersje własnego DirectX. Ja bym po takim numerze od razu wyemigrował z powrotem na Windows XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruchomić gry sieciowej, coś jest nie tak. Próbuję włączyć grę, lecz niestety nie uruchamia się. Podobnie miałem z klientem MG do NWN2. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć co z tym zrobić? Próbowałem już metody z pomocy techniczniej - grzebanie w msconfig, ale coś to nie działa. Wiem, że trudno byłoby Wam pomóc na odległość, ale mimo to - wie ktoś, co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 15:42, Liqid napisał:

Nie mogę uruchomić gry sieciowej, coś jest nie tak. Próbuję włączyć grę, lecz niestety
nie uruchamia się. Podobnie miałem z klientem MG do NWN2. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć
co z tym zrobić? Próbowałem już metody z pomocy techniczniej - grzebanie w msconfig,
ale coś to nie działa. Wiem, że trudno byłoby Wam pomóc na odległość, ale mimo to - wie
ktoś, co zrobić?

A uruchamiałeś ją przez STEAM''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie Toki :)

Jeżeli nie uruchamiałeś ją przez STEAM''a to w ogóle Ci się nie włączy. Musisz odpalić ją przez ten program i zezwolić na ściągnięcie automatycznych aktualizacji. Mam wrażenie, że już były takie problemy wcześniej. Zawsze próbuj przed zadaniem pytania poszukać w gramowej wyszukiwarce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po dłuższych walkach uruchomiło się. Z tym, że nie wiem dlaczego, mimo, że instalowałem multi z płyty, on musiał sobie jeszcze raz ściągnąć (co zjadło nie wiedzieć czemu ponad 4GB na dysku). Myślałem, że wystarczy, by parowniczka w tle działała, ale jak rzekł Maciej z Zarzecza do Króla "Ale nie-e". No, ale cóż, działa na szczęście, a ja się wprawiam w sztuce asasynowania. Jakoś idzie, trzeba jakoś się przyuczyć, bo póki co padałem częściej, niż zabijałem, ale to chwilowe ;P Cosik trudno nieco trafić tego wroga, jak lata, a czerwone kółeczko oznaczające możliwość zadania śmiertelnego ciosu coś szybko znika. Ale jakoś idzie, dostrzegłem też, że z dobrym wojownikiem wygrać trudno, chroni się taki tarczą, a jak już mu pod miecz wpadniesz, to ni ucieczka, ni blok nie pomaga.
W krucjatę gra się nawet fajnie, choć długo się coś serwer łączy i nim wejdę, już się trochę dzieje. Ciekawa jest też opcja, gdy zabije cię członek drużyny. Można wybaczyć, upomnieć, cośtam jeszcze, i... otruć lub podpalić. Oczywiście ja wolę jednak wybaczyć, choć tamte opcje też trzeba kiedyś przetestować ;)
Ogólnie - jest ciekawe. Do PROgrania jeszcze brakuje, ale to przyjdzie z czasem.
Szkoda trochę, że opuszczając serwer nie zachowujesz levelu. Przydałyby się i servy z opcją pamiętania, bo męczyć od początku czasem trudno (ja dorobiłem do 4., ale grałem niecałe pół godziny). Klasy sprawdzić będę musiał jednak wszystkie, choć na stałe będę raczej wierny zabójcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować