Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Może być i spoiler

Dnia 11.02.2007 o 13:07, IMPERATOR1990 napisał:

A jak zabije Leanne i Xanę ?
albo niezabije oby dwuch ??

Z tego co kojarze to niemożliwe...
Oto możliwe sytuacje:
Ratujesz Leannę - możesz się pozbyć Xany i będziesz musiał chronić Leannę do końca gry albo zostawisz Xanę i będziesz musiał zabić Leannę przed wejściem do Nekropolii.
Nie ratujesz Leanny - nie dowiadujesz się o możliwości usunięcia Xany, więc grasz z nią do końca.
Tak więc sam nie możesz zabić obu naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy gierka pójdzie mi na tym(zara podam) i na jakich detalach i czy będzie sie cieło?.Mój laptop:

Intel Centrino 1,7 Ghz
786 RAM
GeForce Go 6200
Directx 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem z Dark Messiahem otóż filmiki poprostu mi się nie wyświetlają jest tylko czarne tło i kwadrat. Z góry dzięki!!

Ps. Jeśli ktoś będzie wiedział jak rozwiązac problem z MP z przed jednej strony to proszę podac rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie przeszedłem bo mi nie działą ;| mam angielska EK i nic sie nie da zrobić, cały czas coś sie psuje. ;| miałem multi, to Steam sciagal jakis plik 1 gb anulowalem, to juz nie wlaczylem. Pozniej zainstalowalem bez MP to wogóle nic sie nie uruchamia ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam po raz kolejny :Mam pytanie.Czy gierka pójdzie mi na tym(zara podam) i na jakich detalach i czy będzie sie cieło?.Mój laptop:

Intel Centrino 1,7 Ghz
786 RAM
GeForce Go 6200
Directx 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:46, IMPERATOR1990 napisał:

To chyba wszystkie 4 ;]


Dzięki! Teraz już chyba kończe grę bo za chwile dotre do Nekropolii. To jest w ogóle koniec czy jeszcze długa droga? =P (Btw. Lepiej Pozbyć się Xany w kościele i dostać te trzy bronie ze smoka czy cuś, czy lepiej pozbyć się Leanny?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:08, blade43 napisał:

Pytam po raz kolejny :Mam pytanie.Czy gierka pójdzie mi na tym(zara podam) i na jakich detalach
i czy będzie sie cieło?.Mój laptop:

Intel Centrino 1,7 Ghz
786 RAM
GeForce Go 6200
Directx 9.0c

Podam Ci minimalne wymagania z pudełka:
Windows XP, AMD Athlon, Pentium IV 2,6 GHz, 512 RAM, Karta Grafiki 128MB Zgodna z DirectX 9 (zgodna z Dolby Digital Live wymaganym dla Dolby Digital Audio), DirectX9 lub nowszy, napęd DVD 4x, 7GB wolnego miejsca na dysku, klawiatura i mysz zgodne z Windowsm NVIDIA GeForce serie HX/6/7 lub ATI Radeon serie 9/X, Wersje laptopowe powyższych chipsetów mogą działać lecz nie są zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania z pudełka to ja znam.Chciałem znać wasze opinie.Bo cuda siezdażają z grami, nie? Czytałem żę niektórym chodziło na GeForce 5700.Może ktoś włąśnie z seri 5 i mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:14, PolmonellPL napisał:

Dzięki! Teraz już chyba kończe grę bo za chwile dotre do Nekropolii. To jest w ogóle koniec
czy jeszcze długa droga? =P (Btw. Lepiej Pozbyć się Xany w kościele i dostać te trzy bronie
ze smoka czy cuś, czy lepiej pozbyć się Leanny?)

Powiem tak - jeśli grasz Magiem to oczyszczenie się z wpływu Xany nie ma sensu. Jedyna z broni jaką będziesz mógł wykorzystać, to laska (nie pamiętam dokładnych nazw, więc będe pisał o rodzajach specjalnych broni), a i tak używasz tylko czarów (z regeneracją many, to już w ogóle inne bornie nie są potrzebne). Jeśli kierujesz Zabójcą (Asasynem), to bardzo opłaca się pozbyć się Xany, bo będziesz mógł używać sztyletów i łuku (jeśli pójdziesz w łucznictwo, co przy Zabójcy jest bardzo logiczne). Grając Wojownikiem masz wybór, co prawda miecz jest niezły, ale Miecz Ziemistych Płomieni też nieźle działa.

A skoro już piszę posta...
Skończyłem grać Zabójcą/Asasynem i mogę wypowiedzieć się o całokształcie.
Klasy
Najwięcej frajdy dała mi gra właśnie tym bohaterem. Drugi w kolejności jest Woj, a ostatni Mag. O miodności grą Asasynem przekonuje jedna umiejętność - atak w plecy (chociaż zręczniej byłoby mówić o ataku od tyłu). Cudownie jest po cichu załatwiać tabuny wrogów (na przykład w Epilogu udało mi się po cichu załatwić koło 10 ryczerzy w jednej lokacji ^^ ). Również używanie łuków daje dużo frajdy (headshoty). No i trzeba wspomnieć, że to klasa bardzo ekonomiczna - nigdy nie brakowałao mi żadnych mikstur, a mikstury zdrowia i many zawsze miałem maksymalną ilość (20). Wojownik zajmuje drugie miejsce za ataki pod wpływem adrenaliny - w jego wykonaniu są one najbardziej efektowne. Trzecie jest Mag. w boju sprawdza się naprawdę dobrze, ale niezbyt dobrze widać efekty jego czarów (kula ognia przesłania dużą część obrazu, a przy morzu ognia w ogóle nic nie widać...).
Potwory
Co prawda nie jest ich za dużo, ale są zróżnicowane. Najgorszymi przeciwnikami są pająki i ghule. Małe to to ruchliwe i strasznie wredne ;] Przyjemnie walczy się z cyklopem, bo po walce satysfakcja z faktu przeżycia jest duża.
Muzyka, jak dla mnie, jest bardzo dobra i cieszę się, że została dołączona do płytki z dodatkami. Interfejs jest wygodny i bardzo przejrzysty. Wydaniu nie można nic zarzucić - ładne, przejrzystem no i ma dodatki (mimo, że to nie EK).
Pomysły w grze raczej w większości trafione - nie wypalił tylko ten ze zmianą w Demona. Nie jest to zbyt efektywne i używałem tego tylko do czasu odzyskania torby.
I to by było na tyle, jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy, na pewno podzielę się tym z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 17:47, windows00 napisał:

Może być i spoiler
> A jak zabije Leanne i Xanę ?
> albo niezabije oby dwuch ??
Z tego co kojarze to niemożliwe...
Oto możliwe sytuacje:
Ratujesz Leannę - możesz się pozbyć Xany i będziesz musiał chronić Leannę do końca gry albo
zostawisz Xanę i będziesz musiał zabić Leannę przed wejściem do Nekropolii.
Nie ratujesz Leanny - nie dowiadujesz się o możliwości usunięcia Xany, więc grasz z nią do
końca.
Tak więc sam nie możesz zabić obu naraz.

Tak, ale przecież można nieoczyścić się z Xany i nie zdjąć również "małej"(ja sam z premedytacją nie pozbyłem się żadnej ale twórcy gry nie uwzględnili takiej możliwości). Kto powiedział, że za decyzją mają iść trupy? Tyle szczegółów.Inna rzecz, że tylko jedna z nich może ci sprzyjać co ma wpływ na końcowe zestawy zakończeń(bo można nawet przy ołtarzu z czachą dokonać wyboru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:14, PolmonellPL napisał:

> To chyba wszystkie 4 ;]

Dzięki! Teraz już chyba kończe grę bo za chwile dotre do Nekropolii. To jest w ogóle koniec
czy jeszcze długa droga? =P (Btw. Lepiej Pozbyć się Xany w kościele i dostać te trzy bronie
ze smoka czy cuś, czy lepiej pozbyć się Leanny?)

Jeśli gra się w stylu ASSASSINA(a nie Asasyna made in Gothic 3) to rzeczywiście dalej jest już kaszka z mleczkiem bo Epilog idealnie nadaje się do skradania i nawet w komnacie z czaszką bez liku jest idealnych pozycji snajperskich nawet nad samym ołtarzem. Zresztą biorąc pod uwagę taktykę wrogów na tym poziomie i dostęną ilość przepaści do zrzucana wrogów to właściwie 2 pozostałe style też dają radę.
No i nie byłbym sobą gdybym znowu nie przynudził o łuku lodowca, bo z nim ten poziom to igraszka(nawet w rękach tęego rębajły jak wojownik). A dalej jest już tylko film końcowy. A bronie "smocze" to dobre są na 60% obecnych tu wrogów(czyli nieumarłych) ja osobiście używałem tasaka. A pozbyć się to radzę ci raz jednej, raz drugiej(ew nie pozbyć się Xany i tylko zrazić do siebie Leanne) choćby tylko żeby zobaczeć wszystkie zakończenia(sztuk 4). Ale różnorodności to bym tu nie oczekiwał bo niezależnie od wyboru i tak walczysz z tymi samymi monstrami aż ubijesz Arantira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 01:01, zadymek napisał:

Tak, ale przecież można nieoczyścić się z Xany i nie zdjąć również "małej"(ja sam z premedytacją
nie pozbyłem się żadnej ale twórcy gry nie uwzględnili takiej możliwości).

Nie za bardzo rozumiem. Czy chcesz powiedzieć, że nie pozbyłeś się Xany, a przed wejściem do Nekropolii NIE zabiłeś Leanny? Nie powiem... Ciekawe podejście.

Dnia 12.02.2007 o 01:01, zadymek napisał:

Kto powiedział,
że za decyzją mają iść trupy?

Twórcy gry :D
Oni założyli sobie, że w ostatniej walce towarzyszyć może Ci tylko jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wychodzi mi ten god mode, a na przykład dodanie punktów umiejętności tak. Sam już nie wiem, wpisałem po prostu:
"god" i kliknąłem wyślij, nie zadziałało, więc wpisałem "cheat cv_cheats 1" wyślij, a potem "god" wyślij i nic. Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 18:20, Full Wypas napisał:

Nie wychodzi mi ten god mode, a na przykład dodanie punktów umiejętności tak. Sam już nie
wiem, wpisałem po prostu:
"god" i kliknąłem wyślij, nie zadziałało, więc wpisałem "cheat cv_cheats 1" wyślij, a potem
"god" wyślij i nic. Pomocy!!!

Może nie włączyłes konsoli w ustawieniach ?
niewiem czy coś to zmieni ja na początku przytym grzebałem,
mi wszystko dzała

20070212195511

20070212195545

20070212195609

20070212195727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 20:01, IMPERATOR1990 napisał:

Może nie włączyłes konsoli w ustawieniach ?
niewiem czy coś to zmieni ja na początku przytym grzebałem,
mi wszystko dzała


Rzeczywiście, nie zrobiłem, ale jakoś działał mi kod na pkt. umiejętności. Jeszcze popróbuję, zobaczy się, dziś już nie mam czasu, dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:05, Full Wypas napisał:


> Może nie włączyłes konsoli w ustawieniach ?
> niewiem czy coś to zmieni ja na początku przytym grzebałem,
> mi wszystko dzała

Rzeczywiście, nie zrobiłem, ale jakoś działał mi kod na pkt. umiejętności. Jeszcze popróbuję,
zobaczy się, dziś już nie mam czasu, dzięki wielkie.

jesce jedno
niepiszę się :
cheat cv_cheats 1
tylko
sv_cheats 1
-------
mm_player_add_skillpoints 100
też pewnie żle wpisałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 20:06, IMPERATOR1990 napisał:

jesce jedno
niepiszę się :
cheat cv_cheats 1
tylko
sv_cheats 1
-------
mm_player_add_skillpoints 100
też pewnie żle wpisałes


Skillpointy mi działały ;) Dzięki za pomoc, w CD-A pisało cheat sv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować