Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Czy czujesz "magię tych świąt" ?

216 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 15:37, simonemaster22 napisał:

Nie poczułem magii świat , bo nie ma śniegu. Nie poczułem magii świąt, bo jeszcze nie
obejrzałem żadnego animowanego , świątecznego filmu Disneya. Nie poczułem magii świąt,
bo jeszcze nie zagrałem w Guild Wars Nightfall. Nie poczułem magii świąt, bo jeszcze
nie dostałem ani wyżej wymienionego Guild Wars Nightfall ani Brisingra. Nie poczułem
magii świąt, bo jeszcze nie było Wigilji klasowej. Dopiero poczuje to kiedy będzie Boże
Narodzenie i prawdopodobnie będę wracał z Pasterki :)


Jak będziesz miał wigilię klasową to nic już nie poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magia tych świat jest w nas i nikt poza nami samymi nie może jej nam odebrać , więc zamiast narzekać jak byście mieli z osiemdziesiąt parę lat , nacieszcie się rodziną , świąteczną atmosferą w domu , zróbcie sobie odpoczynek od komputera i tv , spotkajcie się z dawno nie widzianymi przyjaciółmi , słowem więcej optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 16:20, Get Down napisał:

Dobrze mówisz,ciekawe ile ludzi usiądzie przy pc w wigilje.


A jednak ktoś czuje magię , cieszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta, a w zasadzie święto - bo ''coś wyjątkowego'' odczuwa się właśnie 24 grudnia, wtedy kiedy wszyscy zasiadamy do stołów w owej magicznej atmosferze. Później odczuwa się to w mniejszym stopniu, gdyż na głównym planie w pozostałych dniach świątecznych widnieje odbiornik TV. Jednak święta to zawsze coś niepowtarzalnego, pomimo tego, że rokrocznie poruszamy się według określonego świątecznego schematu. Brak śniegu może nieco odejmuje uroku - pamiętam kiedy w 10 stopniowym mrozie wracałem z pasterki, ażeby potem delektować się wigilijnymi potrawami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:13, Simon Whiteman napisał:

Święta, a w zasadzie święto - bo ''coś wyjątkowego'' odczuwa się właśnie 24 grudnia,
wtedy kiedy wszyscy zasiadamy do stołów w owej magicznej atmosferze. Później odczuwa
się to w mniejszym stopniu, gdyż na głównym planie w pozostałych dniach świątecznych
widnieje odbiornik TV. Jednak święta to zawsze coś niepowtarzalnego, pomimo tego, że
rokrocznie poruszamy się według określonego świątecznego schematu. Brak śniegu może nieco
odejmuje uroku - pamiętam kiedy w 10 stopniowym mrozie wracałem z pasterki, ażeby potem
delektować się wigilijnymi potrawami ;]

Wiesz u mnie to wigilia=u nas, I DBN=1 Babcia, II DBN=2 babcia i tak co roku, a przy tv faktycznie dużo zabierało czasu ale gdy byłem młodszy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "magia świąt" zakończyła się gdy miałem około pięć lat. Wtedy baaardzo przeżywałem te święta. Zreszta, teraz też jest to dla mnie ważne święto, ale nie tak, jak kiedyś. Myślę, że z upływem czasu człowiek głupieje i nie wie, o czym ma myśleć. Ehh, smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat temu kolega mówił.... a właściwie powiedział :

świeta można poznać po utworze wham last christmas oraz.. po czymś tam już nie pamietam i miał racje co rok jeden hit wham...
po tym utworze czuje ze jest gwiazdka.. świeta.. a tak naprawde to dziś sie zdziwiłem ze już jest 17 grudzien tak.. niebawem 24... szyyybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 20:32, Yutima napisał:

Dla mnie "magia świąt" zakończyła się gdy miałem około pięć lat. Wtedy baaardzo przeżywałem
te święta. Zreszta, teraz też jest to dla mnie ważne święto, ale nie tak, jak kiedyś.
Myślę, że z upływem czasu człowiek głupieje i nie wie, o czym ma myśleć. Ehh, smutne,
ale prawdziwe.

Ja bym wciaz chciał aby przyszedł świety chocby jakis opłacony staruszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie czuje się magii świąt. Stały się zbyt komercyjne. Przecież towary świąteczne reklamowane były już od początku listopada.Nie ma tej atmosfery co kilka lat temu. Po za tym śniegu nie ma, a zimno jest!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat powiem "TAK". Jakoś w przeciwieństwie do tego co było rok czy dwa lata temu czuję magię świąt... jest jakoś tak miło i fajnie. Święta się skomercjalizowały? tak - wszystko idzie w "komerche", lecz nie sądze, żeby trzeba było ciągle narzekać " wszędzie ta komercha, i komercha, a gdzie tró święta?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy czujesz "magię tych świąt" ?

Nie. Co prawda czekam za nimi, ale z powodu wolnego. Czasy kiedy ubierało się choinkę na początku grudnia już dawno minęły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czuję świąt już od dawna, bo strasznie wredny i arodzinny ze mnie typek. Mimo to kupuje i otrzymuje prezenty, bo presja rodziny na mnie ciąży. Jednak podejrzewam, że gdybym żył sam to święta spłynęły by po mnie zupełnie.

Ok, ale już odchodząc od tych smętnych tematów to muszę przyznać, że Boże Narodzenie to kijowe święta pod jakże ważnym względem jedzeniowym;]

Karp- mimo, że ryby lubię to do tej nie mogę się za nic przekonać. Chyba najgorsza ryba na rynku;]
Sałatka- sałatka jak sałatka. Nic dodać nic ująć.
Śledzie- bez komentarza
Krokiety i pierogi- normalnie kozackie danie, a tu zepsute przez niejadalną kapustę
Jedynie barszcz jak zawsze niezniszczalny;]
No i ryba po grecku, ale to mało świąteczne.

A w piątek najgorsza rzecz w tym okresie- wigilia klasowa. Brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magia świąt.. wspaniała rzecz, ale przytrafiała się kiedyś, zawsze. Teraz czekam na śnieg, jak spadnie śnieg to będzie świetnie. I w sumie, Kevin sam w domu jest wyznacznikiem takiego klimatu, kocham go oglądać nawet 50 raz ;P A kiedyś jeszcze Jumanji leciało, Piotruś Pan też. I w sumie ta reklama Coca-Coli - Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:16, adorjan napisał:

Ja nie czuję świąt już od dawna, bo strasznie wredny i arodzinny ze mnie typek. Mimo
to kupuje i otrzymuje prezenty, bo presja rodziny na mnie ciąży. Jednak podejrzewam,
że gdybym żył sam to święta spłynęły by po mnie zupełnie.

W zupelnosći się z Tobą zgadzam. Święta są do kitu.

Dnia 17.12.2008 o 21:16, adorjan napisał:

A w piątek najgorsza rzecz w tym okresie- wigilia klasowa. Brrrr....


Przynajmiej w piątek.. ja musze w sobote iść do tej szkoły ''pobawić'' się w mikołaja i zobaczyć marnej jakości jasełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować