Zaloguj się, aby obserwować  
Ash

Czy czujesz "magię tych świąt" ?

216 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2006 o 19:52, Burzol napisał:

A wiecie, że to są pierwsze moje święta podczas ktorych w ogole nie czuję tej magii? Sam nie
wiem dlaczego...

Ja... Czuję ją zawsze. Czuję że zbliża sie moje przeznaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie! W tym roku wszystko mnie drażni. Wszędzie komercha: reklamy, mikołaje, choinki... Ileż można. Idąc miastem, gdy zaczepia mnie n-ty z rzędu mikuś czy inny elf to mam nieodpartą ochotę "strzelić" takowemu osobnikowi i zaśmiać się "hohoho, wesołych świąt" na jego zwłokami! Klimat świąt chcą już nam wcisnąć od początku listopada! Zaowocowało to tym, że ja już mam ich dość a przecież wcale się nie zaczęły... No i jeszcze spotkanie z rodziną... Oddałbym wszelkie prezenty (majtki, skarpetki i to co zazwyczaj znajduję pod choinką) za odrobinę spokoju i samotne witanie Chrystusa :/ Jedyne co mnie cieszy to fakt, że znowu jedyny raz w roku bee mógł zjeść wspaniałego karpia ;) I tak naprawdę tylko na to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kompletnie nie czuję tych świąt... :/ Codziennie pracuję i nawet w wigilię będę tyrał do 14... :/ I jak tu poczuć święta? :( A na dokładkę Moja dziewczyna miała spędzać tą wigilię u mnie w domu, a tak wyszło że zostaje u siebie, bo jej mama byłaby sama bo tato pracuje... :/ Do bani.. Tyle dobrego że dwa dni wolnego mam. Trochę to smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W noc wigilijną mam nockę w pracy, w pierwszy dzień świąt będę ją odsypiał, a w drugie święto mam 12-godzinny dyżur w dzień. Zaiste magiczne święta... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku nie czuje tej magii tych świąt i już nie poczuje troche to podratowało drzewko świąteczne ale mam całkiem inne wspomnienia świąt niż te które są teraz :( no ale mam nadzieje że następne będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 10:47, Anjinsan napisał:

W noc wigilijną mam nockę w pracy, w pierwszy dzień świąt będę ją odsypiał, a w drugie święto
mam 12-godzinny dyżur w dzień. Zaiste magiczne święta... :>


No to najserdeczniej współczuję :-( Smutno tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:31, ko?nik napisał:

No to najserdeczniej współczuję :-( Smutno tak...


Dzięki :) Nawet nie wiesz jak takie słowa podnoszą na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 12:30, Tomasz K. napisał:

> Były raz bez śniegu. Dwa lata temu u mnie nie było śniegu.
O kule... To gdzie ty mieszkasz?


Przemyśl, woj. Podkarpackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, dziś przypomniałem sobie, że znowu nic nie kupiłem staruszkom by sprezentować na święta cosik, heh i jak tu na mnie polegać ; |. Przypomniałem sobie, że to tez ważna część świąt, a skojażyłem jak ojciec przyszedł pakować coś dla mamy w moim pokoju (żeby nie zczaiła sprawy) i zpaytał "ty juz popakowałeś prezenty ? ". Zatkało mnie, ale powiedziałem, że nic nie mam ; [. Co miałbym kłamać ...
Zresztą w ogóle się nie spodziewałem, że w tym roku cokolwiek dostanę, bo juz prawie 18 lat mam. Heh, oni mnie coś dadzą a ja znowu nic ^^ zawiodłem się sam na sobie ; / [załamka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować