Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2007 o 21:47, Be-Yacz napisał:

a co to jest jak nie tlumaczenie piractwa?? znajdz mi jakis blad ortograficzny jaki popelnilem,
bardzo prosze. konkretny przyklad. bo teraz sie osmieszyles. 2 posty wczesniej napisales "na
prawdę" hahaah LOL to sie nazywa LOL


Boże podałem czynniki powodujące piractwo ale nie argumenty usprawiedliwiające je, matko dziecko opuść ten temat proszę Cię. A teraz proszę bardzo błędy ort w Twoich postach, już nie wspomnę o nie używaniu liter typu "ą", "ł" czy "ę":

"no i co z tego? i to usprawiedliwia, badz tlumaczy zlodzieji?? ja tam czekam sobie spokojnie na orginal zagram sobie w niego kiedy wyjdzie i jakos przezyje. naprawde smiac mi sie z ciebie chce"

zlodzieji ? Piszę się "złodziei",
naprawde ? Piszę się "na prawdę",
przezyje ? Piszę się "przeżyje",
smiac ? Piszę się "śmiać",
orginal ? Pisze się "oryginał",

Nie mam zamiaru z Tobą więcej dyskutować dziecko więc nie odp na tego posta tylko się zastanów jak bardzo Twoja głupota razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 21:59, awesome napisał:

I jak, podano już oficjalne wymagania tej gry?

Nie.

I coś dla tych co nie lubią rosyjskiego albo nie chce im się patrzeć na moje screeny z wersji angielskiej. :)
Mianowicie, jest wersja angielska "S.T.A.L.K.E.R. MP Demo" - sam plik config do zastąpienia w demie w wersji rosyjskiej. Do pobrania z tego linku:
http://stalker.megahry.eu/download/stalker_english_MPdemo.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 21:59, awesome napisał:

I jak, podano już oficjalne wymagania tej gry?


@awesome CD-A podało jako minimalne wymagania gry procesor 800Mhz oraz 256Mb ram, normalnie inne serwisy/magazyny jako minimalne wymagania podają procesor 2.0Mhz oraz 512Mb Ram. Wymagania zalecane to C2D, 1GB ram i karta nie mniejsza niż GeForce 7900GT, jedynie co się zgadza to ilość potrzebnej pamięci reszta to śmiech na sali i nie ma się co tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:03, oOreVenOo napisał:

> I jak, podano już oficjalne wymagania tej gry?

@awesome CD-A podało jako minimalne wymagania gry procesor 800Mhz oraz 256Mb ram, normalnie
inne serwisy/magazyny jako minimalne wymagania podają procesor 2.0Mhz oraz 512Mb Ram. Wymagania
zalecane to C2D, 1GB ram i karta nie mniejsza niż GeForce 7900GT, jedynie co się zgadza to
ilość potrzebnej pamięci reszta to śmiech na sali i nie ma się co tym przejmować.



A Athlon 2000xp+, 1GB RAM, FX5200 128/128 i pogram w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac ściągnąłem to demko z tej strony co podałeś CounterStrike.de czy coś takiego, demko jest angielskie ale w ogóle wygląda jak demo singleplayer ! W każdym razie nie chodzi ani SP ani MP coś jest zrąbane a dokładnie błędy w X-Ray engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:05, awesome napisał:

A Athlon 2000xp+, 1GB RAM, FX5200 128/128 i pogram w to?


Wszystko ok oprócz karty graficznej, potrzebujesz minimum GeForce 5700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:06, oOreVenOo napisał:

> A Athlon 2000xp+, 1GB RAM, FX5200 128/128 i pogram w to?

Wszystko ok oprócz karty graficznej, potrzebujesz minimum GeForce 5700.



Czyli co? Zero grania na tym sprzęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SYSTEM REQUIREMENTS

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Processor type : Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
512 MB RAM
10 GB available hard drive space
128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Processor type : Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
10 GB available hard drive space
256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse

HIGH SYSTEM REQUIREMENTS:
Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Processor type : Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+
2 GB RAM
10 GB available hard drive space
512 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® X2800
DirectX® 9.0 compatible sound card
LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
Keyboard, Mouse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:17, awesome napisał:

Hej, więc na moim FX5200 nie da rady?


Nie da rady, zostały podane wymagania chyba nie trudno przeczytać i się domyślić.

@IMPERATOR1990 Demo Stalkera jest ale MP co do SP twórcy powiedzieli że nie będzie jednak że to chyba ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:22, oOreVenOo napisał:

> Hej, więc na moim FX5200 nie da rady?

Nie da rady, zostały podane wymagania chyba nie trudno przeczytać i się domyślić.

@IMPERATOR1990 Demo Stalkera jest ale MP co do SP twórcy powiedzieli że nie będzie jednak że
to chyba ulegnie zmianie.



Dobra, ale pomiędzy 5700 a 5200 nie ma aż takiej dużej chyba różnicy. NO i moja też ma 128mb/128bit. MOże zaryzykuje kupno. Najwyżej sprzedam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:22, oOreVenOo napisał:

@IMPERATOR1990 Demo Stalkera jest ale MP co do SP twórcy powiedzieli że nie będzie jednak że
to chyba ulegnie zmianie.

w S.T.A.L.K.E.R MP-Beta.DUNNO są takie same wymagania jakie będą w pełnej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:24, IMPERATOR1990 napisał:

w S.T.A.L.K.E.R MP-Beta.DUNNO są takie same wymagania jakie będą w pełnej wersji ?


Wymagania się raczej takie same ale demo jest kiepsko zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:05, oOreVenOo napisał:

Vormulac ściągnąłem to demko z tej strony co podałeś CounterStrike.de czy coś takiego, demko
jest angielskie ale w ogóle wygląda jak demo singleplayer ! W każdym razie nie chodzi ani SP
ani MP coś jest zrąbane a dokładnie błędy w X-Ray engine.

Hmmm... jakaś hybryda?
MP nie pójdzie bo nie masz klucza, tylko LAN. Tak jest we wszystkich wersjach (w szczególności były tu linki z ruskich stron by morthi). Innej wersji nie ma. Jest to MP Demo a nie MP Beta.
Co do języka to było pewne, że Niemcy dadzą albo wersję niemiecką albo angielską. Więc link jest dla tych co ściągneli pliki z ruskich serwerów - tam na 100% jest gra po rosyjsku. :)

Nikoos ----->
A te wymagania to skąd? By THQ czy co? Jakiś link do artykułu gdzie to jest napisane przydałby się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w S.T.A.L.K.E.R MP-Beta.DUNNO
na mojim pececie z 2005r :
Windows® XP (Service Pack 2)
Processor type :AMD Athlon 64 X2 4400+
2x 1 GB RAM 400
GeForce 7800 GTX 256
w grze ustawiłem wszystko na max i chodziło w 20-30fps!
-
ciekawy jestem z kąt wzoł te wymagania Nikoos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 22:00, oOreVenOo napisał:

> a co to jest jak nie tlumaczenie piractwa?? znajdz mi jakis blad ortograficzny jaki popelnilem,

> bardzo prosze. konkretny przyklad. bo teraz sie osmieszyles. 2 posty wczesniej napisales
"na
> prawdę" hahaah LOL to sie nazywa LOL

Boże podałem czynniki powodujące piractwo ale nie argumenty usprawiedliwiające je, matko dziecko
opuść ten temat proszę Cię. A teraz proszę bardzo błędy ort w Twoich postach, już nie wspomnę
o nie używaniu liter typu "ą", "ł" czy "ę":

"no i co z tego? i to usprawiedliwia, badz tlumaczy zlodzieji?? ja tam czekam sobie spokojnie
na orginal zagram sobie w niego kiedy wyjdzie i jakos przezyje. naprawde smiac mi sie z ciebie
chce"

zlodzieji ? Piszę się "złodziei",
naprawde ? Piszę się "na prawdę",
przezyje ? Piszę się "przeżyje",
smiac ? Piszę się "śmiać",
orginal ? Pisze się "oryginał",

Nie mam zamiaru z Tobą więcej dyskutować dziecko więc nie odp na tego posta tylko się zastanów
jak bardzo Twoja głupota razi.




a to ze slownika

naprawdę
1. «partykuła, za pomocą której mówiący, chcąc przekonać kogoś o słuszności swojego sądu, potwierdza jego prawdziwość, np. Naprawdę nie wiem.»
2. «partykuła wyrażająca zdziwienie lub niedowierzanie, np. Czy ty naprawdę myślisz, że ci uwierzyłam?»

i co madralo?? hahaha kolejny raz sie osmieszasz. przestan juz sie wypowiadac bo naprawde to bedzie lepsze dla twojej reputacji haha

"zlodzieji" - fakt mój błąd

a ż,ź,ś,ć,ń,ł itp. nie pisze i pisac niebede bo najzwyczajniej w swiecie mi sie niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować